UNIQA Extraliga muži 2019/2020


  • 25/01/2020 - 15:00

    Ústí nad Labem

    Ostrava

    0 - 3

    23/25  23/25  18/25

  • 25/01/2020 - 17:00

    Zlín

    České Budějovice

    1 - 3

    25/23  21/25  15/25  21/25

  • 25/01/2020 - 17:00

    Kladno

    Karlovarsko

    0 - 3

    25/27  18/25  20/25

  • 25/01/2020 - 18:00

    Brno

    Liberec

    3 - 0

    25/19  25/21  25/19

  • 25/01/2020 - 18:00

    Praha

    Příbram

    0 - 3

    21/25  20/25  26/28

  • 25/01/2020 - 19:30

    Beskydy

    Odolena Voda

    0 - 3

    21/25  20/25  25/27

  • 30/01/2020 - 17:00

    Zlín

    Brno

  • 01/02/2020 - 17:00

    Příbram

    Beskydy

  • 01/02/2020 - 18:00

    Kladno

    Odolena Voda

  • 01/02/2020 - 19:00

    České Budějovice

    Ústí nad Labem

  • 02/02/2020 - 17:00

    Ostrava

    Praha

    
25/01/2020 - 15:00

Ústí nad Labem

Ostrava

0 - 3

23/25  23/25  18/25

25/01/2020 - 17:00

Zlín

České Budějovice

1 - 3

25/23  21/25  15/25  21/25

25/01/2020 - 17:00

Kladno

Karlovarsko

0 - 3

25/27  18/25  20/25

25/01/2020 - 18:00

Brno

Liberec

3 - 0

25/19  25/21  25/19

25/01/2020 - 18:00

Praha

Příbram

0 - 3

21/25  20/25  26/28

25/01/2020 - 19:30

Beskydy

Odolena Voda

0 - 3

21/25  20/25  25/27

30/01/2020 - 17:00

Zlín

Brno

01/02/2020 - 17:00

Příbram

Beskydy

01/02/2020 - 18:00

Kladno

Odolena Voda

01/02/2020 - 19:00

České Budějovice

Ústí nad Labem

02/02/2020 - 17:00

Ostrava

Praha

best scorer(points / sets)

#10

DanielŘímal 5.12(307/60)

#18

StefanOkosanovic 4.68(267/57)

#18

MichalKriško 4.45(258/58)

#14

MatejMihajlovič 4.44(240/54)

#18

FilipRejlek 4.44(240/54)

best server(serve ace / sets)

#10

DanielŘímal 0.7(42/60)

#17

MaxStaples 0.67(2/3)

#18

FilipRejlek 0.61(33/54)

#14

MatejMihajlovič 0.59(32/54)

#11

LukášVašina 0.53(30/57)

best bloker(winning blocks / sets)

#7

OliverSedláček 0.83(43/52)

#3

ŠimonKrajčovič 0.74(40/54)

#5

AdamZajíček 0.68(41/60)

#8

JakubVeselý 0.67(24/36)

#14

VojtěchPatočka 0.66(37/56)

best scorer(points)

#18

MichalKriško 258

#2

JanSvoboda 249

#5

MartinHladík 247

best server(serve ace)

#18

FilipRejlek 33

#9

MartinLicek 31

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#1

AnastasiiOstroumov 51%(40/78)

#11

TomsVanags 48%(71/147)

#7

JiříVašíček 48%(97/204)

#11

DavidJanků 47%(121/257)

#11

LukášVašina 46%(131/285)

attack - excellent %spike point / all spikes

#14

ViktorSysoev 57%(13/23)

#13

LukaszWiese 56%(113/203)

#5

VicenteParraguirre 52%(171/328)

#10

MatoušVancl 51%(27/53)

#10

MarcelLux 51%(83/163)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rejlek F.
(ČEZ Karlovarsko)
MIDDLE B. 2  
Krajčovič Š.
(VK Lvi Praha)
SPIKER 1  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)

SPIKER 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
MIDDLE B. 1  
Safonov A.
(VK Euro Sitex Příbram)
SETTER 1  
Srb J.
(Liberec)
LIBERO 1  
Ostroumov A.
(Black Volley Beskydy)
  • LIBERO 2  
    Sobczak D.
    (VK Ostrava)
  • SETTER 2  
    Srb J.
    (Liberec)
  • MIDDLE B. 3  
    Zajíček A.
    (Kladno volejbal cz)
  • MIDDLE B. 4  
    Sedláček O.
    (VK Ostrava)
  • OPPOSITE 2  
    Římal D.
    (Volejbal Brno)
  • SPIKER 3  
    Hrazdira M.
    (Volejbal Brno)
  • SPIKER 4  
    Wiese L.
    (ČEZ Karlovarsko)

Standing

EX-M

EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ČEZ Karlovarsko

42

16

14

2

46

11

1360

1138

11

1

2

2

0

0

4.18

1.195

-

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice

33

16

11

5

39

25

1418

1345

4

4

3

3

0

2

1.56

1.054

-

Volejbal Brno

32

15

11

4

38

23

1412

1286

3

5

3

2

1

1

1.65

1.098

-

VK Dukla Liberec

30

15

11

4

36

20

1294

1197

6

2

3

0

3

1

1.80

1.081

-

VK Lvi Praha

27

15

9

6

31

23

1207

1191

5

3

1

1

2

3

1.35

1.013

-

AERO Odolena Voda

23

16

9

7

30

30

1345

1375

4

1

4

0

3

4

1.00

0.978

-

VK Ostrava

22

15

7

8

29

28

1266

1245

5

0

2

3

2

3

1.04

1.017

-

Kladno volejbal cz

21

16

6

10

27

36

1366

1425

1

4

1

4

1

5

0.75

0.959

-

Fatra Zlín

16

16

5

11

20

38

1265

1368

0

5

0

1

3

7

0.53

0.925

-

VK Euro Sitex Příbram

14

15

4

11

24

37

1322

1384

2

0

2

4

4

3

0.65

0.955

-

Black Volley Beskydy

11

16

3

13

18

42

1273

1418

0

3

0

2

5

6

0.43

0.898

-

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem

8

15

3

12

14

39

1115

1271

1

1

1

0

5

7

0.36

0.877

-




EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Results Breakdown

EX-M - 1. část soutěže

Guest Team

Home Team

Black Volley Beskydy ()

3 - 1

1 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

Volejbal Brno ()

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 2

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice ()

2 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Kladno volejbal cz ()

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 1

VK Dukla Liberec ()

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1

AERO Odolena Voda ()

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

VK Ostrava ()

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

1 - 3

VK Lvi Praha ()

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

1 - 3

VK Euro Sitex Příbram ()

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 0

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem ()

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 2

Fatra Zlín ()

3 - 1

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rejlek F.
(ČEZ Karlovarsko)
MIDDLE B. 2  
Krajčovič Š.
(VK Lvi Praha)
SPIKER 1  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)

SPIKER 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
MIDDLE B. 1  
Safonov A.
(VK Euro Sitex Příbram)
SETTER 1  
Srb J.
(Liberec)
LIBERO 1  
Ostroumov A.
(Black Volley Beskydy)
  • LIBERO 2  
    Sobczak D.
    (VK Ostrava)
  • SETTER 2  
    Srb J.
    (Liberec)
  • MIDDLE B. 3  
    Zajíček A.
    (Kladno volejbal cz)
  • MIDDLE B. 4  
    Sedláček O.
    (VK Ostrava)
  • OPPOSITE 2  
    Římal D.
    (Volejbal Brno)
  • SPIKER 3  
    Hrazdira M.
    (Volejbal Brno)
  • SPIKER 4  
    Wiese L.
    (ČEZ Karlovarsko)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rejlek F.
(ČEZ Karlovarsko)
MIDDLE B. 2  
Krajčovič Š.
(VK Lvi Praha)
SPIKER 1  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)

SPIKER 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
MIDDLE B. 1  
Safonov A.
(VK Euro Sitex Příbram)
SETTER 1  
Srb J.
(Liberec)
LIBERO 1  
Ostroumov A.
(Black Volley Beskydy)
LIBERO 2  
Sobczak D.
(VK Ostrava)
SETTER 2  
Srb J.
(Liberec)
MIDDLE B. 3  
Zajíček A.
(Kladno volejbal cz)
SPIKER 3  
Hrazdira M.
(Volejbal Brno)
MIDDLE B. 4  
Sedláček O.
(VK Ostrava)
SPIKER 4  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)
OPPOSITE 2  
Římal D.
(Volejbal Brno)