UNIQA Extraliga muži 2019/2020


ČEZ Karlovarsko


Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice

 
 

Volejbal Brno

EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

ČEZ Karlovarsko

53

21

18

3

58

18

1791

1548

12

3

3

2

0

1

3,22

1,157

-

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice

48

21

16

5

54

26

1818

1665

8

5

3

3

0

2

2,08

1,092

-

Volejbal Brno

40

21

13

8

49

35

1933

1790

5

5

3

4

2

2

1,40

1,080

-

VK Dukla Liberec

37

21

13

8

47

33

1840

1738

7

3

3

1

6

1

1,42

1,059

-

VK Lvi Praha

35

21

12

9

40

35

1677

1666

6

4

2

1

2

6

1,14

1,007

-

Kladno volejbal cz

32

21

10

11

39

44

1829

1878

1

7

2

4

1

6

0,89

0,974

-

VK Ostrava

29

21

9

12

41

42

1838

1815

6

0

3

5

4

3

0,98

1,013

-

AERO Odolena Voda

27

21

10

11

36

43

1763

1838

4

2

4

1

4

6

0,84

0,959

-

VK Euro Sitex Příbram

27

21

9

12

40

45

1878

1892

4

1

4

4

5

3

0,89

0,993

-

Fatra Zlín

22

21

7

14

29

50

1715

1830

0

6

1

2

4

8

0,58

0,937

-

Black Volley Beskydy

16

21

5

16

27

55

1743

1918

0

3

2

3

6

7

0,49

0,909

-

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem

12

21

4

17

20

54

1523

1770

2

1

1

1

6

10

0,37

0,860

-




EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-M - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

Black Volley Beskydy ()

3 - 1

1 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 1

2 - 3

Volejbal Brno ()

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 2

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice ()

3 - 0

2 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 2

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

Kladno volejbal cz ()

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

VK Dukla Liberec ()

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

AERO Odolena Voda ()

3 - 2

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

VK Ostrava ()

3 - 0

3 - 2

3 - 0

1 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

0 - 3

1 - 3

VK Lvi Praha ()

3 - 0

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

1 - 3

VK Euro Sitex Příbram ()

3 - 1

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 2

2 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem ()

2 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 2

1 - 3

Fatra Zlín ()

3 - 1

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#10

DanielŘímal 5,06(420/83)

#18

StefanOkosanovic 5,04(388/77)

#14

MatejMihajlovič 4,56(342/75)

#18

MichalKriško 4,48(367/82)

#18

FilipRejlek 4,38(298/68)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#10

DanielŘímal 0,67(56/83)

#18

FilipRejlek 0,57(39/68)

#14

MatejMihajlovič 0,56(42/75)

#11

LukášVašina 0,49(74/152)

#5

TomášJambor 0,45(14/31)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#7

OliverSedláček 0,74(58/78)

#3

ŠimonKrajčovič 0,73(54/74)

#5

AdamZajíček 0,69(55/80)

#7

Warren KingstonTaylor 0,63(48/76)

#14

VojtěchPatočka 0,63(46/73)

nejvíce bodující hráč(body)

#12

PatrikIndra 456

#10

DanielŘímal 420

#7

MarekŠulc 372

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#10

DanielŘímal 56

#18

FilipRejlek 39

#17

MarekŠotola 38

nejlepší blokař(bodové bloky)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#7

JiříVašíček 48 %(134/282)

#17

MaxStaples 47 %(49/105)

#1

AnastasiiOstroumov 46 %(67/146)

#11

TomsVanags 46 %(108/237)

#6

MilanMoník 43 %(199/459)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#13

LukaszWiese 53 %(164/310)

#14

ViktorSysoev 53 %(84/160)

#10

MarcelLux 51 %(109/212)

#5

VicenteParraguirre 51 %(250/492)

#10

DanielŘímal 51 %(339/671)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 2  
Krajčovič Š.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 1  
Safonov A.
(VK Euro Sitex Příbram)
NAHRÁVAČ 1  
Džavoronok M.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Ostroumov A.
(Black Volley Beskydy)
  • LIBERO 2  
    Moník M.
    (Kladno volejbal cz)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Truong D.L.
    (Brno)
  • BLOKAŘ 3  
    Zajíček A.
    (Kladno volejbal cz)
  • BLOKAŘ 4  
    Sedláček O.
    (VK Ostrava)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Rejlek F.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • SMEČAŘ 3  
    Hrazdira M.
    (Volejbal Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Wiese L.
    (ČEZ Karlovarsko)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 2  
Krajčovič Š.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 1  
Safonov A.
(VK Euro Sitex Příbram)
NAHRÁVAČ 1  
Džavoronok M.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Ostroumov A.
(Black Volley Beskydy)
  • LIBERO 2  
    Moník M.
    (Kladno volejbal cz)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Truong D.L.
    (Brno)
  • BLOKAŘ 3  
    Zajíček A.
    (Kladno volejbal cz)
  • BLOKAŘ 4  
    Sedláček O.
    (VK Ostrava)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Rejlek F.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • SMEČAŘ 3  
    Hrazdira M.
    (Volejbal Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Wiese L.
    (ČEZ Karlovarsko)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 2  
Krajčovič Š.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 1  
Safonov A.
(VK Euro Sitex Příbram)
NAHRÁVAČ 1  
Džavoronok M.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Ostroumov A.
(Black Volley Beskydy)
LIBERO 2  
Moník M.
(Kladno volejbal cz)
NAHRÁVAČ 2  
Truong D.L.
(Brno)
BLOKAŘ 3  
Zajíček A.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 3  
Hrazdira M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 4  
Sedláček O.
(VK Ostrava)
SMEČAŘ 4  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Rejlek F.
(ČEZ Karlovarsko)