UNIQA Extraliga muži 2019/2020


  • 12/10/2019 - 17:00

    Zlín

    Odolena Voda

    0 - 3

    20/25  23/25  21/25

  • 12/10/2019 - 17:00

    Ústí nad Labem

    Karlovarsko

    0 - 3

    18/25  19/25  20/25

  • 12/10/2019 - 17:00

    Beskydy

    Kladno

    2 - 3

    25/22  22/25  27/29  27/25  10/15

  • 12/10/2019 - 18:00

    Praha

    Liberec

    3 - 1

    25/22  25/23  21/25  25/21

  • 12/10/2019 - 18:00

    Brno

    Ostrava

    3 - 1

    23/25  25/22  25/21  25/21

  • 12/10/2019 - 18:00

    České Budějovice

    Příbram

    3 - 0

    25/23  29/27  25/17

  • 17/10/2019 - 16:30

    Brno

    Kladno

  • 19/10/2019 - 18:00

    Liberec

    Beskydy

  • 19/10/2019 - 18:00

    Karlovarsko

    Praha

  • 19/10/2019 - 18:00

    Odolena Voda

    Ústí nad Labem

  • 20/10/2019 - 17:00

    Příbram

    Zlín

  • 21/10/2019 - 19:20

    Ostrava

    České Budějovice

    
12/10/2019 - 17:00

Zlín

Odolena Voda

0 - 3

20/25  23/25  21/25

12/10/2019 - 17:00

Ústí nad Labem

Karlovarsko

0 - 3

18/25  19/25  20/25

12/10/2019 - 17:00

Beskydy

Kladno

2 - 3

25/22  22/25  27/29  27/25  10/15

12/10/2019 - 18:00

Praha

Liberec

3 - 1

25/22  25/23  21/25  25/21

12/10/2019 - 18:00

Brno

Ostrava

3 - 1

23/25  25/22  25/21  25/21

12/10/2019 - 18:00

České Budějovice

Příbram

3 - 0

25/23  29/27  25/17

17/10/2019 - 16:30

Brno

Kladno

19/10/2019 - 18:00

Liberec

Beskydy

19/10/2019 - 18:00

Karlovarsko

Praha

19/10/2019 - 18:00

Odolena Voda

Ústí nad Labem

20/10/2019 - 17:00

Příbram

Zlín

21/10/2019 - 19:20

Ostrava

České Budějovice

best scorer(points / sets)

#5

MartinHladík 6(36/6)

#6

MaciejKrysiak 5.78(52/9)

#12

PatrikIndra 5.5(44/8)

#18

FilipRejlek 5.33(32/6)

#18

StefanOkosanovic 5.2(52/10)

best server(serve ace / sets)

#14

MatejMihajlovič 0.89(8/9)

#10

MarcelLux 0.83(5/6)

#5

TomášJambor 0.78(7/9)

#12

PatrikIndra 0.75(6/8)

#12

DaanVan Haarlem 0.7(7/10)

best bloker(winning blocks / sets)

#12

ValeriiTodua 1(3/3)

#8

JakubVeselý 1(4/4)

#8

MatthewAugust 0.88(7/8)

#5

MartinHladík 0.83(5/6)

best scorer(points)

#2

JanSvoboda 45

best server(serve ace)

#12

PatrikIndra 6

best bloker(winning blocks)

#2

JanSvoboda 6

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#17

AlexanderShafranovich 60%(12/20)

#11

LukášVašina 60%(15/25)

#2

MichaelHadrava 56%(19/34)

#6

BartoszPietruczuk 52%(13/25)

#16

JindřichKuchař 51%(25/49)

attack - excellent %spike point / all spikes

#12

ValeriiTodua 70%(7/10)

#6

BartoszPietruczuk 64%(16/25)

#2

JanSvoboda 62%(39/63)

#14

MatejMihajlovič 61%(37/61)

#5

VicenteParraguirre 59%(13/22)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rejlek F.
(ČEZ Karlovarsko)
MIDDLE B. 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SPIKER 1  
Jambor T.
(Black Volley Beskydy)

SPIKER 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
MIDDLE B. 1  
Zajíček A.
(Kladno volejbal cz)
SETTER 1  
Srb J.
(Liberec)
LIBERO 1  
Hadrava M.
(AERO Odolena Voda)
  • LIBERO 2  
    Nogueira S.L.S.F.
    (Black Volley Beskydy)
  • SETTER 2  
    Srb J.
    (Liberec)
  • MIDDLE B. 3  
    August M.
    (Volejbal Brno)
  • MIDDLE B. 4  
    Veselý J.
    (VK Dukla Liberec)
  • OPPOSITE 2  
    Okosanovic S.
    (Kladno volejbal cz)
  • SPIKER 3  
    Krysiak M.
    (Black Volley Beskydy)
  • SPIKER 4  
    Lux M.
    (ČEZ Karlovarsko)

Standing

EX-M

  

Points

ČEZ Karlovarsko

6

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice

6

VK Lvi Praha

5

Black Volley Beskydy

4

Volejbal Brno

3

VK Dukla Liberec

3

Kladno volejbal cz

3

AERO Odolena Voda

3

VK Ostrava

2

Volejbalový klub Příbram

1

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem

0

Fatra Zlín

0

Standing

EX-M

EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ČEZ Karlovarsko

6

2

2

0

6

0

150

116

2

0

0

0

0

0

-

1.293

-

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice

6

2

2

0

6

0

154

129

2

0

0

0

0

0

-

1.194

-

VK Lvi Praha

5

2

2

0

6

3

201

189

0

1

1

0

0

0

2.00

1.064

-

Black Volley Beskydy

4

2

1

1

5

4

207

210

0

1

0

1

0

0

1.25

0.986

-

Volejbal Brno

3

2

1

1

4

4

192

185

0

1

0

0

1

0

1.00

1.038

-

VK Dukla Liberec

3

2

1

1

4

4

190

187

0

1

0

0

1

0

1.00

1.016

-

Kladno volejbal cz

3

2

1

1

5

5

214

216

0

0

1

1

0

0

1.00

0.991

-

AERO Odolena Voda

3

2

1

1

3

3

137

139

1

0

0

0

0

1

1.00

0.986

-

VK Ostrava

2

2

1

1

4

5

189

201

0

0

1

0

1

0

0.80

0.940

-

Volejbalový klub Příbram

1

2

0

2

2

6

170

179

0

0

0

1

0

1

0.33

0.950

-

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem

0

2

0

2

1

6

148

174

0

0

0

0

1

1

0.17

0.851

-

Fatra Zlín

0

2

0

2

0

6

123

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.820

-




EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Results Breakdown

EX-M - 1. část soutěže

Guest Team

Home Team

Black Volley Beskydy ()

3 - 1

2 - 3

Volejbal Brno ()

3 - 1

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice ()

3 - 0

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 0

Kladno volejbal cz ()

2 - 3

VK Dukla Liberec ()

3 - 1

AERO Odolena Voda ()

0 - 3

VK Ostrava ()

VK Lvi Praha ()

3 - 1

Volejbalový klub Příbram ()

2 - 3

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem ()

0 - 3

Fatra Zlín ()

0 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rejlek F.
(ČEZ Karlovarsko)
MIDDLE B. 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SPIKER 1  
Jambor T.
(Black Volley Beskydy)

SPIKER 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
MIDDLE B. 1  
Zajíček A.
(Kladno volejbal cz)
SETTER 1  
Srb J.
(Liberec)
LIBERO 1  
Hadrava M.
(AERO Odolena Voda)
  • LIBERO 2  
    Nogueira S.L.S.F.
    (Black Volley Beskydy)
  • SETTER 2  
    Srb J.
    (Liberec)
  • MIDDLE B. 3  
    August M.
    (Volejbal Brno)
  • MIDDLE B. 4  
    Veselý J.
    (VK Dukla Liberec)
  • OPPOSITE 2  
    Okosanovic S.
    (Kladno volejbal cz)
  • SPIKER 3  
    Krysiak M.
    (Black Volley Beskydy)
  • SPIKER 4  
    Lux M.
    (ČEZ Karlovarsko)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Rejlek F.
(ČEZ Karlovarsko)
MIDDLE B. 2  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
SPIKER 1  
Jambor T.
(Black Volley Beskydy)

SPIKER 2  
Licek M.
(Volejbal Brno)
MIDDLE B. 1  
Zajíček A.
(Kladno volejbal cz)
SETTER 1  
Srb J.
(Liberec)
LIBERO 1  
Hadrava M.
(AERO Odolena Voda)
LIBERO 2  
Nogueira S.L.S.F.
(Black Volley Beskydy)
SETTER 2  
Srb J.
(Liberec)
MIDDLE B. 3  
August M.
(Volejbal Brno)
SPIKER 3  
Krysiak M.
(Black Volley Beskydy)
MIDDLE B. 4  
Veselý J.
(VK Dukla Liberec)
SPIKER 4  
Lux M.
(ČEZ Karlovarsko)
OPPOSITE 2  
Okosanovic S.
(Kladno volejbal cz)