UNIQA Extraliga ženy 2019/2020


  • 10/10/2019 - 18:00

    Královo Pole

    Přerov

    3 - 1

    25/18  22/25  25/23  25/21

  • 10/10/2019 - 18:00

    Olomouc

    Frýdek - Místek

    3 - 0

    25/9  25/18  25/22

  • 12/10/2019 - 17:00

    Olymp

    Prostějov

    3 - 0

    25/16  25/18  25/21

  • 12/10/2019 - 18:00

    Liberec

    VK Brno

    1 - 3

    25/12  23/25  10/25  21/25

  • 12/10/2019 - 18:30

    Královo Pole

    Ostrava

    0 - 3

    21/25  22/25  23/25

  • 12/10/2019 - 19:00

    Přerov

    Šternberk

    3 - 1

    25/22  26/24  15/25  25/22

  • 17/10/2019 - 17:00

    Šternberk

    Olymp

  • 17/10/2019 - 17:00

    Frýdek - Místek

    Královo Pole

  • 17/10/2019 - 18:00

    Liberec

    Olomouc

  • 17/10/2019 - 18:00

    Ostrava

    Přerov

  • 17/10/2019 - 18:30

    VK Brno

    Prostějov

  • 19/10/2019 - 17:00

    Olomouc

    VK Brno

  • 19/10/2019 - 17:00

    Olymp

    Ostrava

  • 19/10/2019 - 17:00

    Prostějov

    Šternberk

  • 19/10/2019 - 18:00

    Královo Pole

    Liberec

  • 19/10/2019 - 18:00

    Přerov

    Frýdek - Místek

    
10/10/2019 - 18:00

Královo Pole

Přerov

3 - 1

25/18  22/25  25/23  25/21

10/10/2019 - 18:00

Olomouc

Frýdek - Místek

3 - 0

25/9  25/18  25/22

12/10/2019 - 17:00

Olymp

Prostějov

3 - 0

25/16  25/18  25/21

12/10/2019 - 18:00

Liberec

VK Brno

1 - 3

25/12  23/25  10/25  21/25

12/10/2019 - 18:30

Královo Pole

Ostrava

0 - 3

21/25  22/25  23/25

12/10/2019 - 19:00

Přerov

Šternberk

3 - 1

25/22  26/24  15/25  25/22

17/10/2019 - 17:00

Šternberk

Olymp

17/10/2019 - 17:00

Frýdek - Místek

Královo Pole

17/10/2019 - 18:00

Liberec

Olomouc

17/10/2019 - 18:00

Ostrava

Přerov

17/10/2019 - 18:30

VK Brno

Prostějov

19/10/2019 - 17:00

Olomouc

VK Brno

19/10/2019 - 17:00

Olymp

Ostrava

19/10/2019 - 17:00

Prostějov

Šternberk

19/10/2019 - 18:00

Královo Pole

Liberec

19/10/2019 - 18:00

Přerov

Frýdek - Místek

best scorer(points / sets)

#10

GabrielaKopáčová 4.78(86/18)

#3

VeronikaTrnková 4.67(56/12)

#10

EvaSvobodová 4.48(94/21)

#9

SimonaJanečková 4.4(88/20)

#5

KarynaDenysova 4.31(69/16)

best server(serve ace / sets)

#15

IvonaSvobodníková 0.8(16/20)

#3

VeronikaTrnková 0.75(9/12)

#2

NikolaStümpelová 0.64(9/14)

#16

MichaelaHadáčková 0.62(5/8)

#1

OliviaRusek 0.6(12/20)

best bloker(winning blocks / sets)

#16

MichaelaHadáčková 1.12(9/8)

#1

GannaBurbelyuk 1(2/2)

#18

MargaretWolowicz 0.95(19/20)

#3

VeronikaTrnková 0.92(11/12)

#16

VeronikaStrušková 0.91(10/11)

best server(serve ace)

#1

OliviaRusek 12

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#2

MartinaMichalíková 47%(21/45)

#12

KatrinaZilberman 46%(61/133)

#9

DanielaDigrinová 37%(46/123)

#17

VeronikaDostálová 37%(30/81)

#5

KarolinaFričová 37%(23/63)

attack - excellent %spike point / all spikes

#3

VeronikaTrnková 67%(36/54)

#8

PavlínaŠimáňová 57%(36/63)

#8

TerezaBaláková 50%(4/8)

#18

MargaretWolowicz 46%(32/69)

#4

BarboraPurchartová 45%(23/51)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kalhousová L.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
MIDDLE B. 2  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SPIKER 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SPIKER 2  
Rusek O.
(Volejbal Přerov)
MIDDLE B. 1  
Hadáčková M.
(Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek)
SETTER 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Dostálová V.
    (VK Dukla Liberec)
  • SETTER 2  
    Akeo K.
    (VK Brno)
  • MIDDLE B. 3  
    Svobodníková I.
    (VK Šelmy Brno)
  • MIDDLE B. 4  
    Šimáňová P.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • OPPOSITE 2  
    Kotlabová S.
    (Volejbal Přerov)
  • SPIKER 3  
    Carpentier S.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SPIKER 4  
    Denysova K.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)

Standing

EX-Z

  

Points

VK Šelmy Brno

13

VK UP Olomouc

12

VK Prostějov

11

TJ Ostrava

10

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

9

Volejbalový klub Královo Pole

6

VK Dukla Liberec

5

Volejbal Přerov

4

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

3

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek

2

Standing

EX-Z

EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

VK Šelmy Brno

13

5

5

0

15

5

442

379

2

1

2

0

0

0

3.00

1.166

-

VK UP Olomouc

12

5

4

1

12

3

357

298

4

0

0

0

0

1

4.00

1.198

-

VK Prostějov

11

5

4

1

12

6

406

373

2

1

1

0

0

1

2.00

1.088

-

TJ Ostrava

10

4

2

2

8

7

372

341

1

1

0

1

0

1

1.14

1.091

-

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

9

5

3

2

9

7

366

334

2

1

0

0

0

2

1.29

1.096

-

Volejbalový klub Královo Pole

6

4

2

2

8

9

401

434

0

1

1

1

0

1

0.89

0.924

-

VK Dukla Liberec

5

5

2

3

9

12

444

442

0

1

1

0

3

0

0.75

1.004

-

Volejbal Přerov

4

5

1

4

7

13

403

471

0

1

0

1

2

1

0.54

0.856

-

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

3

5

0

5

7

15

451

490

0

0

0

3

1

1

0.47

0.920

-

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek

2

5

1

4

4

14

328

408

0

0

1

0

1

3

0.29

0.804

-




EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Results Breakdown

EX-Z - 1. část soutěže

Guest Team

Home Team

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek ()

1 - 3

3 - 2

0 - 3

Volejbalový klub Královo Pole ()

0 - 3

3 - 1

2 - 3

VK Dukla Liberec ()

1 - 3

1 - 3

1 - 3

VK UP Olomouc ()

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Policejní volejbalový klub Olymp Praha ()

3 - 0

3 - 0

TJ Ostrava ()

3 - 0

0 - 3

2 - 3

Volejbal Přerov ()

1 - 3

3 - 1

2 - 3

VK Prostějov ()

3 - 0

3 - 0

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk ()

2 - 3

2 - 3

VK Šelmy Brno ()

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kalhousová L.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
MIDDLE B. 2  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SPIKER 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SPIKER 2  
Rusek O.
(Volejbal Přerov)
MIDDLE B. 1  
Hadáčková M.
(Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek)
SETTER 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Dostálová V.
    (VK Dukla Liberec)
  • SETTER 2  
    Akeo K.
    (VK Brno)
  • MIDDLE B. 3  
    Svobodníková I.
    (VK Šelmy Brno)
  • MIDDLE B. 4  
    Šimáňová P.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • OPPOSITE 2  
    Kotlabová S.
    (Volejbal Přerov)
  • SPIKER 3  
    Carpentier S.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SPIKER 4  
    Denysova K.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Kalhousová L.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
MIDDLE B. 2  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SPIKER 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SPIKER 2  
Rusek O.
(Volejbal Přerov)
MIDDLE B. 1  
Hadáčková M.
(Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek)
SETTER 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
LIBERO 2  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
SETTER 2  
Akeo K.
(VK Brno)
MIDDLE B. 3  
Svobodníková I.
(VK Šelmy Brno)
SPIKER 3  
Carpentier S.
(Volejbalový klub Královo Pole)
MIDDLE B. 4  
Šimáňová P.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
SPIKER 4  
Denysova K.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
OPPOSITE 2  
Kotlabová S.
(Volejbal Přerov)