UNIQA Extraliga ženy 2019/2020


  • 09/11/2019 - 15:00

    Prostějov

    Liberec

    3 - 0

    25/16  25/17  25/11

  • 09/11/2019 - 17:00

    Olymp

    Olomouc

    2 - 3

    27/25  17/25  17/25  25/19  9/15

  • 09/11/2019 - 17:00

    Šternberk

    Frýdek - Místek

    3 - 0

    25/17  25/22  25/23

  • 09/11/2019 - 18:00

    Přerov

    Královo Pole

    3 - 1

    28/26  25/18  20/25  25/20

  • 11/11/2019 - 16:00

    VK Brno

    Ostrava

    3 - 1

    25/27  25/20  25/20  25/22

  • 14/11/2019 - 18:00

    VK Brno

    Přerov

  • 16/11/2019 - 17:00

    Olomouc

    Prostějov

  • 16/11/2019 - 17:00

    Frýdek - Místek

    Ostrava

  • 16/11/2019 - 18:00

    Liberec

    Šternberk

  • 16/11/2019 - 18:00

    Královo Pole

    Olymp

  • 20/11/2019 - 17:00

    Olymp

    Frýdek - Místek

    
09/11/2019 - 15:00

Prostějov

Liberec

3 - 0

25/16  25/17  25/11

09/11/2019 - 17:00

Olymp

Olomouc

2 - 3

27/25  17/25  17/25  25/19  9/15

09/11/2019 - 17:00

Šternberk

Frýdek - Místek

3 - 0

25/17  25/22  25/23

09/11/2019 - 18:00

Přerov

Královo Pole

3 - 1

28/26  25/18  20/25  25/20

11/11/2019 - 16:00

VK Brno

Ostrava

3 - 1

25/27  25/20  25/20  25/22

14/11/2019 - 18:00

VK Brno

Přerov

16/11/2019 - 17:00

Olomouc

Prostějov

16/11/2019 - 17:00

Frýdek - Místek

Ostrava

16/11/2019 - 18:00

Liberec

Šternberk

16/11/2019 - 18:00

Královo Pole

Olymp

20/11/2019 - 17:00

Olymp

Frýdek - Místek

best scorer(points / sets)

#10

GabrielaKopáčová 4.8(168/35)

#5

KarynaDenysova 4.67(168/36)

#11

KarinŠunderlíková 4.51(185/41)

#9

SimonaJanečková 4.4(176/40)

#18

GabrielaOrvošová 4.34(152/35)

best server(serve ace / sets)

#11

VeronikaBoudová 1(4/4)

#15

IvonaSvobodníková 0.62(24/39)

#11

KarinŠunderlíková 0.54(22/41)

#1

OliviaRusek 0.52(16/31)

#1

AleksandraWanczyk 0.48(16/33)

best bloker(winning blocks / sets)

#5

KateřinaKohoutová 1.06(38/36)

#3

VeronikaTrnková 1(29/29)

#18

MargaretWolowicz 0.89(33/37)

#16

VeronikaStrušková 0.86(25/29)

#16

MichaelaHadáčková 0.86(12/14)

best scorer(points)

#10

EvaSvobodová 162

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#2

MartinaMichalíková 48%(50/104)

#12

KatrinaZilberman 47%(101/214)

#8

LucieŠulcová 42%(61/145)

#9

DanielaDigrinová 40%(100/253)

#17

ŠárkaSklenářová 39%(112/286)

attack - excellent %spike point / all spikes

#3

VeronikaTrnková 66%(80/122)

#8

PavlínaŠimáňová 53%(73/139)

#2

NikolaStümpelová 47%(45/95)

#15

IvonaSvobodníková 46%(60/130)

#4

BarboraPurchartová 45%(57/126)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Mikysková S.
(VK Šelmy Brno)
MIDDLE B. 2  
Hadáčková M.
(Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek)
SPIKER 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SPIKER 2  
Denysova K.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
MIDDLE B. 1  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SETTER 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Dostálová V.
    (VK Dukla Liberec)
  • SETTER 2  
    Nováková .S.
    (VK Brno)
  • MIDDLE B. 3  
    Šimáňová P.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • MIDDLE B. 4  
    Purchartová B.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • OPPOSITE 2  
    Šunderlíková K.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SPIKER 3  
    Nová L.
    (VK Prostějov)
  • SPIKER 4  
    Carpentier S.
    (Volejbalový klub Královo Pole)

Standing

EX-Z

  

Points

VK Šelmy Brno

26

VK UP Olomouc

25

TJ Ostrava

22

VK Prostějov

20

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

18

VK Dukla Liberec

12

Volejbalový klub Královo Pole

8

Volejbal Přerov

7

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek

6

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

6

Standing

EX-Z

EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

VK Šelmy Brno

26

10

9

1

29

11

913

782

3

4

2

1

0

0

2.64

1.168

-

VK UP Olomouc

25

10

9

1

27

9

848

707

5

2

2

0

0

1

3.00

1.199

-

TJ Ostrava

22

10

7

3

24

13

843

758

3

4

0

1

1

1

1.85

1.112

-

VK Prostějov

20

10

7

3

23

12

785

710

5

1

1

0

2

1

1.92

1.106

-

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

18

10

6

4

21

15

809

747

4

1

1

1

1

2

1.40

1.083

-

VK Dukla Liberec

12

10

4

6

17

22

813

838

1

2

1

1

3

2

0.77

0.970

-

Volejbalový klub Královo Pole

8

10

3

7

15

26

846

944

0

1

2

1

4

2

0.58

0.896

-

Volejbal Přerov

7

10

2

8

12

26

772

903

0

2

0

1

4

3

0.46

0.855

-

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek

6

10

2

8

9

26

664

800

1

0

1

1

1

6

0.35

0.830

-

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

6

10

1

9

10

27

748

852

1

0

0

3

1

5

0.37

0.878

-




EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Results Breakdown

EX-Z - 1. část soutěže

Guest Team

Home Team

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek ()

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

Volejbalový klub Královo Pole ()

1 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

VK Dukla Liberec ()

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

1 - 3

VK UP Olomouc ()

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2

Policejní volejbalový klub Olymp Praha ()

3 - 0

3 - 2

2 - 3

1 - 3

3 - 0

TJ Ostrava ()

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

Volejbal Přerov ()

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 1

2 - 3

VK Prostějov ()

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk ()

3 - 0

2 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

VK Šelmy Brno ()

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Mikysková S.
(VK Šelmy Brno)
MIDDLE B. 2  
Hadáčková M.
(Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek)
SPIKER 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SPIKER 2  
Denysova K.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
MIDDLE B. 1  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SETTER 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Dostálová V.
    (VK Dukla Liberec)
  • SETTER 2  
    Nováková .S.
    (VK Brno)
  • MIDDLE B. 3  
    Šimáňová P.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • MIDDLE B. 4  
    Purchartová B.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • OPPOSITE 2  
    Šunderlíková K.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SPIKER 3  
    Nová L.
    (VK Prostějov)
  • SPIKER 4  
    Carpentier S.
    (Volejbalový klub Královo Pole)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Mikysková S.
(VK Šelmy Brno)
MIDDLE B. 2  
Hadáčková M.
(Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek)
SPIKER 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SPIKER 2  
Denysova K.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
MIDDLE B. 1  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SETTER 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
LIBERO 2  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
SETTER 2  
Nováková .S.
(VK Brno)
MIDDLE B. 3  
Šimáňová P.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
SPIKER 3  
Nová L.
(VK Prostějov)
MIDDLE B. 4  
Purchartová B.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
SPIKER 4  
Carpentier S.
(Volejbalový klub Královo Pole)
OPPOSITE 2  
Šunderlíková K.
(Volejbalový klub Královo Pole)