UNIQA Extraliga muži 2020/2021


nejvíce bodující hráč(body / sety)

#12

JiříAdamec 6(54/9)

#11

JanŠtokr 5,12(41/8)

#5

MartinHladík 4,67(56/12)

#9

MartinLicek 4,38(57/13)

#11

BrunoRomanutti 4,36(48/11)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#13

JakubIhnát 1,33(8/6)

#10

MatoušVancl 0,75(3/4)

#11

DavidJanků 0,67(4/6)

#5

MatějKoranda 0,5(1/2)

#14

IuriiKruzhkov 0,5(1/2)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

ŠimonKrajčovič 1,27(14/11)

#12

SebastianMatula 1(5/5)

#20

AleksandarNedeljkovic 1(14/14)

#3

RadekMach 0,91(10/11)

#8

JiříKrál 0,89(8/9)

nejvíce bodující hráč(body)

#9

MartinLicek 57

#4

DanielČech 57

#13

JiříToman 56

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#13

JakubIhnát 8

nejlepší blokař(bodové bloky)

#13

JiříToman 12

#3

MarekBeer 11

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#0

TomášDlouhý 100 %(3/3)

#1

RadimZávodský 60 %(3/5)

#11

MartinKryštof 59 %(35/59)

#11

LukášVašina 56 %(18/32)

#15

DavidJuračka 55 %(38/69)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#20

AleksandarNedeljkovic 60 %(25/42)

#3

ŠimonKrajčovič 58 %(19/33)

#10

MarcelLux 57 %(34/60)

#12

JiříAdamec 56 %(48/86)

#6

LukeSmith 55 %(21/38)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Hladík M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 2  
Krajčovič Š.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(VK Ostrava)

SMEČAŘ 2  
Šulista P.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 1  
Kyjanica L.
(Kladno volejbal cz)
NAHRÁVAČ 1  
Kasan J.
(Ústí n. L.)
LIBERO 1  
Kryštof M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Pfeffer D.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Dolgopolov D.
    (Beskydy)
  • BLOKAŘ 3  
    Nedeljkovic A.
    (VK Lvi Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Pražák J.
    (Volejbal Brno)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Štokr J.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Čech D.
    (Fatra Zlín)
  • SMEČAŘ 4  
    Zmrhal M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)

Pořadí

EX-M

EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Jihostroj České Budějovice

11

4

4

0

12

3

351

291

2

1

1

0

0

0

4,00

1,206

-

ČEZ Karlovarsko

8

3

3

0

9

2

258

222

2

0

1

0

0

0

4,50

1,162

-

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem

8

4

3

1

9

6

349

336

1

1

1

0

0

1

1,50

1,039

-

VK Dukla Liberec

7

3

2

1

8

3

260

225

2

0

0

1

0

0

2,67

1,156

-

Volejbal Brno

6

4

2

2

7

6

303

320

2

0

0

0

1

1

1,17

0,947

-

Black Volley Beskydy

5

3

2

1

6

5

251

241

1

0

1

0

0

1

1,20

1,042

-

VK Lvi Praha

5

4

2

2

6

8

321

315

1

0

1

0

0

2

0,75

1,019

-

Kladno volejbal cz

4

4

1

3

6

10

342

372

0

1

0

1

1

1

0,60

0,919

-

Fatra Zlín

4

4

1

3

5

10

314

351

0

1

0

1

0

2

0,50

0,895

-

VK Ostrava

3

2

1

1

3

3

134

127

1

0

0

0

0

1

1,00

1,055

-

AERO Odolena Voda

1

3

0

3

3

9

247

280

0

0

0

1

1

1

0,33

0,882

-

VK Příbram

1

4

0

4

3

12

299

349

0

0

0

1

1

2

0,25

0,857

-




EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-M - 1. část soutěže

Hosté

BES

BRN

CBU

KAR

KLA

LIB

ODV

OST

PRA

PRI

ULA

ZLI

Domácí

Black Volley Beskydy (BES)

3 - 0

3 - 2

Volejbal Brno (BRN)

3 - 0

3 - 0

VK Jihostroj České Budějovice (CBU)

3 - 0

ČEZ Karlovarsko (KAR)

3 - 0

3 - 0

Kladno volejbal cz (KLA)

3 - 1

2 - 3

VK Dukla Liberec (LIB)

3 - 0

3 - 0

AERO Odolena Voda (ODV)

2 - 3

VK Ostrava (OST)

3 - 0

VK Lvi Praha (PRA)

3 - 0

VK Příbram (PRI)

1 - 3

2 - 3

SK VOLEJBAL Ústí nad Labem (ULA)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

Fatra Zlín (ZLI)

0 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Hladík M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 2  
Krajčovič Š.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(VK Ostrava)

SMEČAŘ 2  
Šulista P.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 1  
Kyjanica L.
(Kladno volejbal cz)
NAHRÁVAČ 1  
Kasan J.
(Ústí n. L.)
LIBERO 1  
Kryštof M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Pfeffer D.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Dolgopolov D.
    (Beskydy)
  • BLOKAŘ 3  
    Nedeljkovic A.
    (VK Lvi Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Pražák J.
    (Volejbal Brno)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Štokr J.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Čech D.
    (Fatra Zlín)
  • SMEČAŘ 4  
    Zmrhal M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Hladík M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 2  
Krajčovič Š.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(VK Ostrava)

SMEČAŘ 2  
Šulista P.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 1  
Kyjanica L.
(Kladno volejbal cz)
NAHRÁVAČ 1  
Kasan J.
(Ústí n. L.)
LIBERO 1  
Kryštof M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
LIBERO 2  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 2  
Dolgopolov D.
(Beskydy)
BLOKAŘ 3  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 3  
Čech D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 4  
Pražák J.
(Volejbal Brno)
SMEČAŘ 4  
Zmrhal M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Štokr J.
(VK Dukla Liberec)