UNIQA Extraliga ženy 2020/2021


  • 23.01.2021 - 17:00

    Kr. Pole

    Olymp

    0 - 3

    15/25  19/25  18/25

  • 23.01.2021 - 17:00

    Prostějov

    Frýdek-Místek

    3 - 1

    25/20  23/25  25/18  25/21

  • 23.01.2021 - 17:00

    Olomouc

    Ostrava

    3 - 1

    25/18  22/25  25/19  25/22

  • 23.01.2021 - 17:00

    Liberec

    Šternberk

    3 - 0

    25/17  25/17  25/10

  • 23.01.2021 - 19:00

    Přerov

    VK Brno

    0 - 3

    12/25  13/25  20/25

  • 30.01.2021 - 17:00

    Ostrava

    Liberec

  • 30.01.2021 - 17:00

    Frýdek-Místek

    Olomouc

  • 30.01.2021 - 17:00

    Olymp

    Prostějov

  • 30.01.2021 - 17:00

    Kr. Pole

    VK Brno

  • 30.01.2021 - 17:00

    Šternberk

    Přerov

    
23.01.2021 - 17:00

Kr. Pole

Olymp

0 - 3

15/25  19/25  18/25

23.01.2021 - 17:00

Prostějov

Frýdek-Místek

3 - 1

25/20  23/25  25/18  25/21

23.01.2021 - 17:00

Olomouc

Ostrava

3 - 1

25/18  22/25  25/19  25/22

23.01.2021 - 17:00

Liberec

Šternberk

3 - 0

25/17  25/17  25/10

23.01.2021 - 19:00

Přerov

VK Brno

0 - 3

12/25  13/25  20/25

30.01.2021 - 17:00

Ostrava

Liberec

30.01.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

Olomouc

30.01.2021 - 17:00

Olymp

Prostějov

30.01.2021 - 17:00

Kr. Pole

VK Brno

30.01.2021 - 17:00

Šternberk

Přerov

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#10

GabrielaKopáčová 5,92(302/51)

#6

KatarinaPilepič 5,12(256/50)

#11

NikolaKvapilová 4,96(233/47)

#11

KarinŠunderlíková 4,48(224/50)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#13

KarolínaBartošová 0,78(7/9)

#3

HanaJudlová 0,54(26/48)

#10

NikolaStümpelová 0,51(25/49)

#6

KatarinaPilepič 0,48(24/50)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

VeronikaTrnková 1,23(59/48)

#11

MagdalénaJehlářová 0,95(18/19)

#7

IvaKalusková 0,94(50/53)

#10

KatsiarynaBakowska 0,88(7/8)

#11

MichaelaNečasová 0,86(32/37)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#12

KatrinaZilberman 46 %(82/180)

#17

VeronikaDostálová 44 %(68/154)

#9

AdélaChevalierová 41 %(122/298)

#17

ŠárkaSklenářová 39 %(74/188)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#17

MichaelaBrichtová 60 %(12/20)

#3

VeronikaTrnková 58 %(132/229)

#10

NikolaStümpelová 56 %(98/176)

#11

MichaelaNečasová 54 %(62/114)

#18

BarboraPurchartová 50 %(84/169)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Šmídová P.
(VK Brno)
LIBERO 1  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Zilberman K.
    (VK UP Olomouc)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ovečková L.
    (Liberec)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Jehlářová M.
    (Volejbal Přerov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kocmanová -.H.A.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Schlegel M.M.P.
    (VK UP Olomouc)
  • SMEČAŘ 4  
    Nová L.
    (VK UP Olomouc)

Pořadí

EX-Z

EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

37

14

12

2

40

9

1162

931

10

1

1

2

0

0

4,44

1,248

-

VK UP Olomouc

34

14

11

3

37

13

1164

952

8

2

1

2

0

1

2,85

1,223

-

PVK Olymp Praha

33

14

12

2

39

16

1284

1039

6

2

4

1

1

0

2,44

1,236

-

VK Šelmy Brno

31

15

11

4

34

22

1229

1137

3

6

2

0

1

3

1,55

1,081

-

TJ Ostrava

29

15

9

6

35

22

1298

1188

6

2

1

3

2

1

1,59

1,093

-

VK Královo Pole

20

13

7

6

25

25

1070

1084

2

3

2

1

2

3

1,00

0,987

-

VK Prostějov

10

14

3

11

15

36

1041

1155

0

3

0

1

4

6

0,42

0,901

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

7

14

3

11

14

37

990

1208

1

0

2

0

5

6

0,38

0,820

-

Volejbal Přerov

6

14

2

12

11

39

887

1168

0

1

1

1

3

8

0,28

0,759

-

TJ Sokol Šternberk

6

15

1

14

11

42

1000

1263

1

0

0

3

2

9

0,26

0,792

-




EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-Z - 1. část soutěže

Hosté

FMI

KPO

LBR

OLO

OLY

OVA

PRE

PRO

STE

VKB

Domácí

TJ Sokol Frýdek - Místek (FMI)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

VK Královo Pole (KPO)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 2

VK Dukla Liberec (LBR)

3 - 0

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK UP Olomouc (OLO)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

PVK Olymp Praha (OLY)

3 - 2

3 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TJ Ostrava (OVA)

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Volejbal Přerov (PRE)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

VK Prostějov (PRO)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

2 - 3

TJ Sokol Šternberk (STE)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

VK Šelmy Brno (VKB)

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Šmídová P.
(VK Brno)
LIBERO 1  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Zilberman K.
    (VK UP Olomouc)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ovečková L.
    (Liberec)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Jehlářová M.
    (Volejbal Přerov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kocmanová -.H.A.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Schlegel M.M.P.
    (VK UP Olomouc)
  • SMEČAŘ 4  
    Nová L.
    (VK UP Olomouc)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Šmídová P.
(VK Brno)
LIBERO 1  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
LIBERO 2  
Zilberman K.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 2  
Ovečková L.
(Liberec)
BLOKAŘ 3  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 3  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 4  
Jehlářová M.
(Volejbal Přerov)
SMEČAŘ 4  
Nová L.
(VK UP Olomouc)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kocmanová -.H.A.
(PVK Olymp Praha)