UNIQA Extraliga muži 2019/2020

UNIQA Extraliga muži 2019/2020 - 1. část soutěže

select
EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Matches

1.kolo

05/10/2019 - 18:00

Kladenská sportovní hala

05/10/2019 - 18:00

05/10/2019 - 18:00

Kladno

2 - 3

Praha

Činátl René
Buchar Tomáš

05/10/2019 - 18:00

2 - 3

Kladno

Praha

05/10/2019 - 18:00

Dukla Liberec

05/10/2019 - 18:00

05/10/2019 - 18:00

Liberec

3 - 1

Ústí nad Labem

Krtička Jan
Dmejchal Matěj

05/10/2019 - 18:00

3 - 1

Liberec

Ústí nad Labem

05/10/2019 - 18:00

Hala míčových sportu

05/10/2019 - 18:00

05/10/2019 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Zlín

Fink Tomáš
Kvarda Petr

05/10/2019 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Zlín

05/10/2019 - 19:30

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

05/10/2019 - 19:30

05/10/2019 - 19:30

Beskydy

3 - 1

Brno

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

05/10/2019 - 19:30

3 - 1

Beskydy

Brno

06/10/2019 - 17:00

sportovní hala Příbram

06/10/2019 - 17:00

06/10/2019 - 17:00

Příbram

2 - 3

Ostrava

Rychlík Dušan
Marschner Roman

06/10/2019 - 17:00

2 - 3

Příbram

Ostrava

07/10/2019 - 19:20

Sportovní hala

07/10/2019 - 19:20

07/10/2019 - 19:20

Odolena Voda

0 - 3

České Budějovice

Kořenek Jaromír
Dušek Petr

07/10/2019 - 19:20

0 - 3

Odolena Voda

České Budějovice



2.kolo

12/10/2019 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

12/10/2019 - 17:00

12/10/2019 - 17:00

Zlín

0 - 3

Odolena Voda

Spáčil Lukáš
Horký Petr

12/10/2019 - 17:00

0 - 3

Zlín

Odolena Voda

12/10/2019 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

12/10/2019 - 17:00

12/10/2019 - 17:00

Ústí nad Labem

0 - 3

Karlovarsko

Buchar Tomáš
Velinov Emil

12/10/2019 - 17:00

0 - 3

Ústí nad Labem

Karlovarsko

12/10/2019 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

12/10/2019 - 17:00

12/10/2019 - 17:00

Beskydy

2 - 3

Kladno

Pecháček Luboš
Gall Jakub

12/10/2019 - 17:00

2 - 3

Beskydy

Kladno

12/10/2019 - 18:00

TJ Sokol Brno I

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

Brno

3 - 1

Ostrava

Grabovský Zdeněk
Kovář, jun. Vlastimil

12/10/2019 - 18:00

3 - 1

Brno

Ostrava

12/10/2019 - 18:00

Sportovní hala

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

České Budějovice

3 - 0

Příbram

Kvarda Petr
Fink Tomáš

12/10/2019 - 18:00

3 - 0

České Budějovice

Příbram

12/10/2019 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

Praha

3 - 1

Liberec

Činátl René
Rychlík Dušan

12/10/2019 - 18:00

3 - 1

Praha

Liberec



3.kolo

17/10/2019 - 16:30

TJ Sokol Brno I

17/10/2019 - 16:30

17/10/2019 - 16:30

Brno

3 - 0

Kladno

Pecháček Luboš
Možnár Martin

17/10/2019 - 16:30

3 - 0

Brno

Kladno

19/10/2019 - 18:00

Dukla Liberec

19/10/2019 - 18:00

19/10/2019 - 18:00

Liberec

3 - 0

Beskydy

Rychlík Dušan
Poláček Jan

19/10/2019 - 18:00

3 - 0

Liberec

Beskydy

19/10/2019 - 18:00

Hala míčových sportu

19/10/2019 - 18:00

19/10/2019 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Praha

Činátl René
Nedbálek Alexander

19/10/2019 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Praha

19/10/2019 - 18:00

Sportovní hala

19/10/2019 - 18:00

19/10/2019 - 18:00

Odolena Voda

1 - 3

Ústí nad Labem

Krtička Jan
Hladišová Michaela

19/10/2019 - 18:00

1 - 3

Odolena Voda

Ústí nad Labem

20/10/2019 - 17:00

sportovní hala Příbram

20/10/2019 - 17:00

20/10/2019 - 17:00

Příbram

3 - 0

Zlín

Kvarda Petr
Kořenek Jaromír

20/10/2019 - 17:00

3 - 0

Příbram

Zlín

21/10/2019 - 19:20

Hala Sareza

21/10/2019 - 19:20

21/10/2019 - 19:20

Ostrava

3 - 0

České Budějovice

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

21/10/2019 - 19:20

3 - 0

Ostrava

České Budějovice



4.kolo

26/10/2019 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

26/10/2019 - 17:00

26/10/2019 - 17:00

Zlín

0 - 3

Ostrava

Pecháček Luboš
Spáčil Lukáš

26/10/2019 - 17:00

0 - 3

Zlín

Ostrava

26/10/2019 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

26/10/2019 - 17:00

26/10/2019 - 17:00

Ústí nad Labem

3 - 2

Příbram

Kořenek Jaromír
Rychlík Dušan

26/10/2019 - 17:00

3 - 2

Ústí nad Labem

Příbram

26/10/2019 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

26/10/2019 - 18:00

26/10/2019 - 18:00

Praha

3 - 0

Odolena Voda

Dušek Petr
Činátl René

26/10/2019 - 18:00

3 - 0

Praha

Odolena Voda

26/10/2019 - 18:00

Kladenská sportovní hala

26/10/2019 - 18:00

26/10/2019 - 18:00

Kladno

3 - 1

Liberec

Kvarda Petr
Fink Tomáš

26/10/2019 - 18:00

3 - 1

Kladno

Liberec

26/10/2019 - 19:30

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

26/10/2019 - 19:30

26/10/2019 - 19:30

Beskydy

0 - 3

Karlovarsko

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

26/10/2019 - 19:30

0 - 3

Beskydy

Karlovarsko

28/10/2019 - 18:00

TJ Sokol Brno I

28/10/2019 - 18:00

28/10/2019 - 18:00

Brno

2 - 3

České Budějovice

Gall Jakub
Krtička Jan

28/10/2019 - 18:00

2 - 3

Brno

České Budějovice



5.kolo

02/11/2019 - 17:00

sportovní hala Příbram

02/11/2019 - 17:00

02/11/2019 - 17:00

Příbram

1 - 3

Praha

Krtička Jan
Poláček Jan

02/11/2019 - 17:00

1 - 3

Příbram

Praha

02/11/2019 - 17:00

Hala Sareza

02/11/2019 - 17:00

02/11/2019 - 17:00

Ostrava

0 - 3

Ústí nad Labem

Kovář, jun. Vlastimil
Možnár Martin

02/11/2019 - 17:00

0 - 3

Ostrava

Ústí nad Labem

02/11/2019 - 18:00

Dukla Liberec

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

Liberec

3 - 2

Brno

Marschner Roman
Buchar Tomáš

02/11/2019 - 18:00

3 - 2

Liberec

Brno

02/11/2019 - 18:00

Sportovní hala

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

Odolena Voda

3 - 2

Beskydy

Kvarda Petr
Nedbálek Alexander

02/11/2019 - 18:00

3 - 2

Odolena Voda

Beskydy

02/11/2019 - 18:00

Sportovní hala

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

České Budějovice

3 - 0

Zlín

Rychlík Dušan
Činátl René

02/11/2019 - 18:00

3 - 0

České Budějovice

Zlín

04/11/2019 - 16:50

Hala míčových sportu

04/11/2019 - 16:50

04/11/2019 - 16:50

Karlovarsko

3 - 0

Kladno

Fink Tomáš
Kořenek Jaromír

04/11/2019 - 16:50

3 - 0

Karlovarsko

Kladno



6.kolo

09/11/2019 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

09/11/2019 - 17:00

09/11/2019 - 17:00

Ústí nad Labem

0 - 3

České Budějovice

Činátl René
Rychlík Dušan

09/11/2019 - 17:00

0 - 3

Ústí nad Labem

České Budějovice

09/11/2019 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

09/11/2019 - 17:00

09/11/2019 - 17:00

Beskydy

3 - 1

Příbram

Kovář, jun. Vlastimil
Slezák Jan

09/11/2019 - 17:00

3 - 1

Beskydy

Příbram

09/11/2019 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

Praha

3 - 0

Ostrava

Kvarda Petr
Velinov Emil

09/11/2019 - 18:00

3 - 0

Praha

Ostrava

09/11/2019 - 18:00

Sportovní hala

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

Odolena Voda

3 - 2

Kladno

Kořenek Jaromír
Pecháček Luboš

09/11/2019 - 18:00

3 - 2

Odolena Voda

Kladno

09/11/2019 - 18:00

Dukla Liberec

09/11/2019 - 18:00

09/11/2019 - 18:00

Liberec

3 - 2

Karlovarsko

Fink Tomáš
Krtička Jan

09/11/2019 - 18:00

3 - 2

Liberec

Karlovarsko

11/11/2019 - 19:30

TJ Sokol Brno I

11/11/2019 - 19:30

11/11/2019 - 19:30

Brno

3 - 2

Zlín

Grabovský Zdeněk
Spáčil Lukáš

11/11/2019 - 19:30

3 - 2

Brno

Zlín



7.kolo

07/11/2019 - 17:30

Sportovní hala Datart Zlín

07/11/2019 - 17:30

07/11/2019 - 17:30

Zlín

3 - 1

Ústí nad Labem

Gall Jakub
Kavala Tomáš

07/11/2019 - 17:30

3 - 1

Zlín

Ústí nad Labem

16/11/2019 - 17:00

sportovní hala Příbram

16/11/2019 - 17:00

16/11/2019 - 17:00

Příbram

0 - 3

Kladno

Fink Tomáš
Buchar Tomáš

16/11/2019 - 17:00

0 - 3

Příbram

Kladno

16/11/2019 - 17:00

Hala Sareza

16/11/2019 - 17:00

16/11/2019 - 17:00

Ostrava

3 - 0

Beskydy

Grabovský Zdeněk
Možnár Martin

16/11/2019 - 17:00

3 - 0

Ostrava

Beskydy

16/11/2019 - 18:00

Hala míčových sportu

16/11/2019 - 18:00

16/11/2019 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Brno

Kořenek Jaromír
Kvarda Petr

16/11/2019 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Brno

16/11/2019 - 18:00

Sportovní hala

16/11/2019 - 18:00

16/11/2019 - 18:00

Odolena Voda

3 - 1

Liberec

Krtička Jan
Ištvanech Marián

16/11/2019 - 18:00

3 - 1

Odolena Voda

Liberec

18/11/2019 - 16:50

Sportovní hala

18/11/2019 - 16:50

18/11/2019 - 16:50

České Budějovice

3 - 1

Praha

Marschner Roman
Dušek Petr

18/11/2019 - 16:50

3 - 1

České Budějovice

Praha



8.kolo

27/10/2019 - 19:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

27/10/2019 - 19:00

27/10/2019 - 19:00

Beskydy

1 - 3

České Budějovice

Spáčil Lukáš
Pecháček Luboš

27/10/2019 - 19:00

1 - 3

Beskydy

České Budějovice

23/11/2019 - 16:00

TJ Sokol Brno I

23/11/2019 - 16:00

23/11/2019 - 16:00

Brno

3 - 0

Ústí nad Labem

Gall Jakub
Kubinec Jan

23/11/2019 - 16:00

3 - 0

Brno

Ústí nad Labem

23/11/2019 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

23/11/2019 - 18:00

23/11/2019 - 18:00

Praha

1 - 3

Zlín

Pecháček Luboš
Peloušek Jiří

23/11/2019 - 18:00

1 - 3

Praha

Zlín