UNIQA Extraliga ženy 2019/2020

UNIQA Extraliga ženy 2019/2020 - 1. část

select
EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Matches

1.kolo

26.09.2019 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

26.09.2019 - 17:00

26.09.2019 - 17:00

Frýdek - Místek

3 - 2

Šternberk

Peloušek Jiří
Slezák Jan

26.09.2019 - 17:00

3 - 2

Frýdek - Místek

Šternberk

26.09.2019 - 17:00

UP Olomouc

26.09.2019 - 17:00

26.09.2019 - 17:00

Olomouc

3 - 0

Olymp

Vachutka Milan
Horký Petr

26.09.2019 - 17:00

3 - 0

Olomouc

Olymp

26.09.2019 - 18:00

Hala míčových sportů

26.09.2019 - 18:00

26.09.2019 - 18:00

Ostrava

2 - 3

VK Brno

Kubinec Jan
Ištvanech Marián

26.09.2019 - 18:00

2 - 3

Ostrava

VK Brno

26.09.2019 - 18:00

Dukla Liberec

26.09.2019 - 18:00

26.09.2019 - 18:00

Liberec

1 - 3

Prostějov

Nedbálek Alexander
Poláček Jan

26.09.2019 - 18:00

1 - 3

Liberec

Prostějov

10.10.2019 - 18:00

Městská hala míčových sportů

10.10.2019 - 18:00

10.10.2019 - 18:00

Královo Pole

3 - 1

Přerov

Možnár Martin
Trumpeš Daniel

10.10.2019 - 18:00

3 - 1

Královo Pole

Přerov



2.kolo

28.09.2019 - 17:00

Městská sportovní hala

28.09.2019 - 17:00

28.09.2019 - 17:00

Přerov

2 - 3

VK Brno

Velinov Emil
Hladišová Michaela

28.09.2019 - 17:00

2 - 3

Přerov

VK Brno

28.09.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

28.09.2019 - 17:00

28.09.2019 - 17:00

Olymp

3 - 0

Královo Pole

Marschner Roman
Dušek Petr

28.09.2019 - 17:00

3 - 0

Olymp

Královo Pole

28.09.2019 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

28.09.2019 - 17:00

28.09.2019 - 17:00

Prostějov

3 - 0

Olomouc

Kovář, jun. Vlastimil
Spáčil Lukáš

28.09.2019 - 17:00

3 - 0

Prostějov

Olomouc

28.09.2019 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

28.09.2019 - 17:00

28.09.2019 - 17:00

Šternberk

2 - 3

Liberec

Kavala Tomáš
Možnár Martin

28.09.2019 - 17:00

2 - 3

Šternberk

Liberec

28.09.2019 - 17:00

Hala míčových sportů

28.09.2019 - 17:00

28.09.2019 - 17:00

Ostrava

3 - 0

Frýdek - Místek

Trumpeš Daniel
Peloušek Jiří

28.09.2019 - 17:00

3 - 0

Ostrava

Frýdek - Místek



3.kolo

03.10.2019 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

03.10.2019 - 17:00

03.10.2019 - 17:00

Frýdek - Místek

0 - 3

VK Brno

Pecháček Luboš
Gall Jakub

03.10.2019 - 17:00

0 - 3

Frýdek - Místek

VK Brno

03.10.2019 - 17:00

UP Olomouc

03.10.2019 - 17:00

03.10.2019 - 17:00

Olomouc

3 - 0

Šternberk

Ištvanech Marián
Kavala Tomáš

03.10.2019 - 17:00

3 - 0

Olomouc

Šternberk

03.10.2019 - 18:00

Dukla Liberec

03.10.2019 - 18:00

03.10.2019 - 18:00

Liberec

1 - 3

Ostrava

Dmejchal Matěj
Buchar Tomáš

03.10.2019 - 18:00

1 - 3

Liberec

Ostrava

03.10.2019 - 18:00

Městská hala míčových sportů

03.10.2019 - 18:00

03.10.2019 - 18:00

Královo Pole

2 - 3

Prostějov

Možnár Martin
Vachutka Milan

03.10.2019 - 18:00

2 - 3

Královo Pole

Prostějov

03.10.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

03.10.2019 - 18:00

03.10.2019 - 18:00

Přerov

1 - 3

Olymp

Slezák Jan
Kubinec Jan

03.10.2019 - 18:00

1 - 3

Přerov

Olymp



4.kolo

05.10.2019 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

05.10.2019 - 15:00

05.10.2019 - 15:00

Prostějov

3 - 0

Přerov

Velinov Emil
Poláček Jan

05.10.2019 - 15:00

3 - 0

Prostějov

Přerov

05.10.2019 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

05.10.2019 - 17:00

05.10.2019 - 17:00

Šternberk

2 - 3

Královo Pole

Hladišová Michaela
Možnár Martin

05.10.2019 - 17:00

2 - 3

Šternberk

Královo Pole

05.10.2019 - 17:00

Hala míčových sportů

05.10.2019 - 17:00

05.10.2019 - 17:00

Ostrava

0 - 3

Olomouc

Trumpeš Daniel
Vachutka Milan

05.10.2019 - 17:00

0 - 3

Ostrava

Olomouc

05.10.2019 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

05.10.2019 - 17:00

05.10.2019 - 17:00

Frýdek - Místek

1 - 3

Liberec

Spáčil Lukáš
Kubinec Jan

05.10.2019 - 17:00

1 - 3

Frýdek - Místek

Liberec

05.10.2019 - 18:00

TJ Sokol Brno I

05.10.2019 - 18:00

05.10.2019 - 18:00

VK Brno

3 - 0

Olymp

Kavala Tomáš
Ištvanech Marián

05.10.2019 - 18:00

3 - 0

VK Brno

Olymp



5.kolo

10.10.2019 - 18:00

UP Olomouc

10.10.2019 - 18:00

10.10.2019 - 18:00

Olomouc

3 - 0

Frýdek - Místek

Peloušek Jiří
Slezák Jan

10.10.2019 - 18:00

3 - 0

Olomouc

Frýdek - Místek

12.10.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

12.10.2019 - 17:00

12.10.2019 - 17:00

Olymp

3 - 0

Prostějov

Marschner Roman
Nedbálek Alexander

12.10.2019 - 17:00

3 - 0

Olymp

Prostějov

12.10.2019 - 18:00

Dukla Liberec

12.10.2019 - 18:00

12.10.2019 - 18:00

Liberec

1 - 3

VK Brno

Poláček Jan
Hladišová Michaela

12.10.2019 - 18:00

1 - 3

Liberec

VK Brno

12.10.2019 - 18:30

Městská hala míčových sportů

12.10.2019 - 18:30

12.10.2019 - 18:30

Královo Pole

0 - 3

Ostrava

Dmejchal Matěj
Ištvanech Marián

12.10.2019 - 18:30

0 - 3

Královo Pole

Ostrava

12.10.2019 - 19:00

Městská sportovní hala

12.10.2019 - 19:00

12.10.2019 - 19:00

Přerov

3 - 1

Šternberk

Kavala Tomáš
Vachutka Milan

12.10.2019 - 19:00

3 - 1

Přerov

Šternberk



6.kolo

17.10.2019 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

17.10.2019 - 17:00

17.10.2019 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Olymp

Vachutka Milan
Trumpeš Daniel

17.10.2019 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Olymp

17.10.2019 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

17.10.2019 - 17:00

17.10.2019 - 17:00

Frýdek - Místek

2 - 3

Královo Pole

Kubinec Jan
Peloušek Jiří

17.10.2019 - 17:00

2 - 3

Frýdek - Místek

Královo Pole

17.10.2019 - 18:00

Hala míčových sportů

17.10.2019 - 18:00

17.10.2019 - 18:00

Ostrava

3 - 1

Přerov

Gall Jakub
Grabovský Zdeněk

17.10.2019 - 18:00

3 - 1

Ostrava

Přerov

17.10.2019 - 18:00

Dukla Liberec

17.10.2019 - 18:00

17.10.2019 - 18:00

Liberec

0 - 3

Olomouc

Dušek Petr
Činátl René

17.10.2019 - 18:00

0 - 3

Liberec

Olomouc

17.10.2019 - 18:30

TJ Sokol Brno I

17.10.2019 - 18:30

17.10.2019 - 18:30

VK Brno

3 - 1

Prostějov

Slezák Jan
Horký Petr

17.10.2019 - 18:30

3 - 1

VK Brno

Prostějov



7.kolo

19.10.2019 - 17:00

UP Olomouc

19.10.2019 - 17:00

19.10.2019 - 17:00

Olomouc

3 - 2

VK Brno

Kavala Tomáš
Kubinec Jan

19.10.2019 - 17:00

3 - 2

Olomouc

VK Brno

19.10.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

19.10.2019 - 17:00

19.10.2019 - 17:00

Olymp

1 - 3

Ostrava

Marschner Roman
Dušek Petr

19.10.2019 - 17:00

1 - 3

Olymp

Ostrava

19.10.2019 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

19.10.2019 - 17:00

19.10.2019 - 17:00

Prostějov

3 - 0

Šternberk

Dmejchal Matěj
Vachutka Milan

19.10.2019 - 17:00

3 - 0

Prostějov

Šternberk

19.10.2019 - 18:00

Městská hala míčových sportů

19.10.2019 - 18:00

19.10.2019 - 18:00

Královo Pole

1 - 3

Liberec

Velinov Emil
Peloušek Jiří

19.10.2019 - 18:00

1 - 3

Královo Pole

Liberec

19.10.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

19.10.2019 - 18:00

19.10.2019 - 18:00

Přerov

0 - 3

Frýdek - Místek

Spáčil Lukáš
Horký Petr

19.10.2019 - 18:00

0 - 3

Přerov

Frýdek - Místek



8.kolo

24.10.2019 - 18:00

TJ Sokol Brno I

24.10.2019 - 18:00

24.10.2019 - 18:00

VK Brno

3 - 0

Šternberk

Buchar Tomáš
Velinov Emil

24.10.2019 - 18:00

3 - 0

VK Brno

Šternberk

26.10.2019 - 17:00

Hala míčových sportů

26.10.2019 - 17:00

26.10.2019 - 17:00

Ostrava

3 - 1

Prostějov

Nedbálek Alexander
Hladišová Michaela

26.10.2019 - 17:00

3 - 1

Ostrava

Prostějov

26.10.2019 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

26.10.2019 - 17:00

26.10.2019 - 17:00

Frýdek - Místek

0 - 3

Olymp

Horký Petr
Trumpeš Daniel

26.10.2019 - 17:00

0 - 3

Frýdek - Místek

Olymp

26.10.2019 - 17:00

UP Olomouc

26.10.2019 - 17:00

26.10.2019 - 17:00

Olomouc

3 - 1

Královo Pole

Ištvanech Marián
Slezák Jan

26.10.2019 - 17:00

3 - 1

Olomouc

Královo Pole

26.10.2019 - 18:00

Dukla Liberec

26.10.2019 - 18:00

26.10.2019 - 18:00

Liberec

3 - 0

Přerov

Velinov Emil
Dmejchal Matěj

26.10.2019 - 18:00

3 - 0

Liberec

Přerov



9.kolo

02.11.2019 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

02.11.2019 - 15:00

02.11.2019 - 15:00

Prostějov

3 - 0

Frýdek - Místek

Ištvanech Marián
Kubinec Jan

02.11.2019 - 15:00

3 - 0

Prostějov

Frýdek - Místek

02.11.2019 - 17:00

PVK Olymp Praha

02.11.2019 - 17:00

02.11.2019 - 17:00

Olymp

3 - 2

Liberec

Velinov Emil
Dmejchal Matěj

02.11.2019 - 17:00

3 - 2

Olymp

Liberec

02.11.2019 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

02.11.2019 - 17:00

02.11.2019 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Ostrava

Horký Petr
Trumpeš Daniel

02.11.2019 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Ostrava

02.11.2019 - 18:00

Městská hala míčových sportů

02.11.2019 - 18:00

02.11.2019 - 18:00

Královo Pole

1 - 3

VK Brno

Gall Jakub
Grabovský Zdeněk

02.11.2019 - 18:00

1 - 3

Královo Pole

VK Brno

02.11.2019 - 18:00

Městská sportovní hala

02.11.2019 - 18:00

02.11.2019 - 18:00