UNIQA Extraliga muži 2020/2021

UNIQA Extraliga muži - 1. část

select
EX-M - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Matches

1.kolo

19.09.2020 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

19.09.2020 - 17:00

19.09.2020 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 2

Liberec

Buchar Tomáš
Velinov Emil

19.09.2020 - 17:00

3 - 2

Ústí n. L.

Liberec

19.09.2020 - 18:00

Hala míčových sportu

19.09.2020 - 18:00

19.09.2020 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Příbram

Rychlík Dušan
Činátl René

19.09.2020 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Příbram

19.09.2020 - 18:00

TJ Sokol Brno I

19.09.2020 - 18:00

19.09.2020 - 18:00

Brno

3 - 0

Praha

Grabovský Zdeněk
Gall Jakub

19.09.2020 - 18:00

3 - 0

Brno

Praha

20.09.2020 - 17:00

Hala Sareza

20.09.2020 - 17:00

20.09.2020 - 17:00

VK Ostrava

3 - 0

Kladno

Pecháček Luboš
Kubinec Jan

20.09.2020 - 17:00

3 - 0

VK Ostrava

Kladno

24.09.2020 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

24.09.2020 - 17:00

24.09.2020 - 17:00

Zlín

0 - 3

Č. Budějovice

Grabovský Zdeněk
Spáčil Lukáš

24.09.2020 - 17:00

0 - 3

Zlín

Č. Budějovice



1.kolo

0000-00-00T00:00:00

Sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

O. Voda

-

Beskydy


0000-00-00T00:00:00

-

O. Voda

Beskydy



2.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno



2.kolo

26.09.2020 - 17:00

sportovní hala Příbram

26.09.2020 - 17:00

26.09.2020 - 17:00

Příbram

1 - 3

Č. Budějovice

Krtička Jan
Dušek Petr

26.09.2020 - 17:00

1 - 3

Příbram

Č. Budějovice

26.09.2020 - 18:00

Kladenská sportovní hala

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Kladno

3 - 1

Brno

Spáčil Lukáš
Grabovský Zdeněk

26.09.2020 - 18:00

3 - 1

Kladno

Brno

26.09.2020 - 18:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Beskydy

3 - 0

VK Ostrava

Velinov Emil
Buchar Tomáš

26.09.2020 - 18:00

3 - 0

Beskydy

VK Ostrava

26.09.2020 - 18:00

Hala míčových sportu

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Ústí n. L.

Fink Tomáš
Kořenek Jaromír

26.09.2020 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Ústí n. L.

27.09.2020 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

27.09.2020 - 18:00

27.09.2020 - 18:00

Praha

3 - 0

Zlín

Gall Jakub
Grabovský Zdeněk

27.09.2020 - 18:00

3 - 0

Praha

Zlín

30.09.2020 - 18:00

Dukla Liberec

30.09.2020 - 18:00

30.09.2020 - 18:00

Liberec

3 - 0

O. Voda

Kvarda Petr
Dušek Petr

30.09.2020 - 18:00

3 - 0

Liberec

O. Voda



3.kolo

03.10.2020 - 18:00

Sportovní hala

03.10.2020 - 18:00

03.10.2020 - 18:00

O. Voda

2 - 3

Karlovarsko

Krtička Jan
Dušek Petr

03.10.2020 - 18:00

2 - 3

O. Voda

Karlovarsko

07.10.2020 - 18:00

Sportovní hala

07.10.2020 - 18:00

07.10.2020 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 0

Praha

Kvarda Petr
Fink Tomáš

07.10.2020 - 18:00

3 - 0

Č. Budějovice

Praha

08.10.2020 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

08.10.2020 - 17:00

08.10.2020 - 17:00

Zlín

3 - 1

Kladno

Spáčil Lukáš
Možnár Martin

08.10.2020 - 17:00

3 - 1

Zlín

Kladno

08.10.2020 - 18:00

Sportcentrum SLUNETA

08.10.2020 - 18:00

08.10.2020 - 18:00

Ústí n. L.

3 - 0

Příbram

Dušek Petr
Velinov Emil

08.10.2020 - 18:00

3 - 0

Ústí n. L.

Příbram

08.10.2020 - 19:00

TJ Sokol Brno I

08.10.2020 - 19:00

08.10.2020 - 19:00

Brno

3 - 0

Beskydy

Rychlík Dušan
Marschner Roman

08.10.2020 - 19:00

3 - 0

Brno

Beskydy



3.kolo

0000-00-00T00:00:00

Hala Sareza

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

VK Ostrava

-

Liberec


0000-00-00T00:00:00

-

VK Ostrava

Liberec



4.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno



4.kolo

10.10.2020 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

10.10.2020 - 17:00

10.10.2020 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 1

O. Voda

Kvarda Petr
Kořenek Jaromír

10.10.2020 - 17:00

3 - 1

Ústí n. L.

O. Voda

10.10.2020 - 18:00

Kladenská sportovní hala

10.10.2020 - 18:00

10.10.2020 - 18:00

Kladno

2 - 3

Č. Budějovice

Krtička Jan
Pecháček Luboš

10.10.2020 - 18:00

2 - 3

Kladno

Č. Budějovice

10.10.2020 - 18:00

Dukla Liberec

10.10.2020 - 18:00

10.10.2020 - 18:00

Liberec

3 - 0

Brno

Buchar Tomáš
Hladišová Michaela

10.10.2020 - 18:00

3 - 0

Liberec

Brno

10.10.2020 - 19:00

sportovní hala Příbram

10.10.2020 - 19:00

10.10.2020 - 19:00

Příbram

2 - 3

Praha

Kovář, jun. Vlastimil
Spáčil Lukáš

10.10.2020 - 19:00

2 - 3

Příbram

Praha

10.10.2020 - 19:30

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

10.10.2020 - 19:30

10.10.2020 - 19:30

Beskydy

3 - 2

Zlín

Velinov Emil
Trumpeš Daniel

10.10.2020 - 19:30

3 - 2

Beskydy

Zlín

10.11.2020 - 18:00

Hala míčových sportu

10.11.2020 - 18:00

10.11.2020 - 18:00

Karlovarsko

-

VK Ostrava

Dušek Petr
Činátl René

10.11.2020 - 18:00

-

Karlovarsko

VK Ostrava



5.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno



5.kolo

0000-00-00T00:00:00

Sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

O. Voda

-

Příbram


0000-00-00T00:00:00

-

O. Voda

Příbram

0000-00-00T00:00:00

Hala Sareza

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

VK Ostrava

-

Ústí n. L.


0000-00-00T00:00:00

-

VK Ostrava

Ústí n. L.

0000-00-00T00:00:00

TJ Sokol Brno I

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Brno

-

Karlovarsko


0000-00-00T00:00:00

-

Brno

Karlovarsko

0000-00-00T00:00:00

Sportovní hala Datart Zlín

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Zlín

-

Liberec


0000-00-00T00:00:00

-

Zlín

Liberec

0000-00-00T00:00:00

Sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Č. Budějovice

-

Beskydy


0000-00-00T00:00:00

-

Č. Budějovice

Beskydy

0000-00-00T00:00:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Praha

-

Kladno


0000-00-00T00:00:00

-

Praha

Kladno



6.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno



6.kolo

0000-00-00T00:00:00

sportovní hala Příbram

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Příbram

-

Kladno


0000-00-00T00:00:00

-

Příbram

Kladno

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Beskydy

-

Praha


0000-00-00T00:00:00

-

Beskydy

Praha

0000-00-00T00:00:00

Hala míčových sportu

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Karlovarsko

-

Zlín


0000-00-00T00:00:00

-

Karlovarsko

Zlín

0000-00-00T00:00:00

Sportcentrum SLUNETA

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Ústí n. L.

-

Brno


0000-00-00T00:00:00

-

Ústí n. L.

Brno

0000-00-00T00:00:00

Sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

O. Voda

-

VK Ostrava


0000-00-00T00:00:00

-

O. Voda

VK Ostrava

26.10.2020 - 19:40

Dukla Liberec

26.10.2020 - 19:40

26.10.2020 - 19:40

Liberec

-

Č. Budějovice

Činátl René
Krtička Jan

26.10.2020 - 19:40

-

Liberec

Č. Budějovice



7.kolo

28.10.2020 - 18:00

Kladenská sportovní hala

28.10.2020 - 18:00

28.10.2020 - 18:00

Kladno

-

Beskydy

Činátl René
Poláček Jan

28.10.2020 - 18:00

-

Kladno

Beskydy

29.10.2020 - 17:00

Hala Sareza

29.10.2020 - 17:00

29.10.2020 - 17:00

VK Ostrava

-

Příbram

Kovář, jun. Vlastimil
Ištvanech Marián

29.10.2020 - 17:00

-

VK Ostrava

Příbram

29.10.2020 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

29.10.2020 - 17:00

29.10.2020 - 17:00

Zlín

-

Ústí n. L.

Buchar Tomáš
Grabovský Zdeněk

29.10.2020 - 17:00

-

Zlín

Ústí n. L.

29.10.2020 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

29.10.2020 - 18:00

29.10.2020 - 18:00

Praha

-

Liberec

Krtička Jan
Dmejchal Matěj

29.10.2020 - 18:00

-

Praha

Liberec

29.10.2020 - 19:00

TJ Sokol Brno I

29.10.2020 - 19:00

29.10.2020 - 19:00

Brno

-

O. Voda

Pecháček Luboš
Kavala Tomáš

29.10.2020 - 19:00

-

Brno

O. Voda



7.kolo

0000-00-00T00:00:00

Sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Č. Budějovice

-

Karlovarsko


0000-00-00T00:00:00

-

Č. Budějovice

Karlovarsko



8.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno



8.kolo

31.10.2020 - 17:00

sportovní hala Příbram

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

Příbram

-

Beskydy

Velinov Emil
Dušek Petr

31.10.2020 - 17:00

-

Příbram

Beskydy

31.10.2020 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

Ústí n. L.

-

Č. Budějovice

Rychlík Dušan
Hladišová Michaela

31.10.2020 - 17:00

-

Ústí n. L.

Č. Budějovice

31.10.2020 - 17:00

Hala Sareza

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

VK Ostrava

-

Brno

Buchar Tomáš
Krtička Jan

31.10.2020 - 17:00

-