UNIQA Extraliga ženy 2020/2021

UNIQA Extraliga ženy - 1. část

select
EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Matches

1.kolo

0000-00-00T00:00:00

Hala míčových sportů

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Ostrava

-

Frýdek-Místek


0000-00-00T00:00:00

-

Ostrava

Frýdek-Místek

19.09.2020 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

19.09.2020 - 15:00

19.09.2020 - 15:00

Prostějov

2 - 3

VK Brno

Ištvanech Marián
Kavala Tomáš

19.09.2020 - 15:00

2 - 3

Prostějov

VK Brno

19.09.2020 - 17:00

UP Olomouc

19.09.2020 - 17:00

19.09.2020 - 17:00

Olomouc

3 - 2

Olymp

Spáčil Lukáš
Kubinec Jan

19.09.2020 - 17:00

3 - 2

Olomouc

Olymp

19.09.2020 - 18:00

Městská sportovní hala

19.09.2020 - 18:00

19.09.2020 - 18:00

Přerov

0 - 3

Liberec

Dušek Petr
Trumpeš Daniel

19.09.2020 - 18:00

0 - 3

Přerov

Liberec

12.11.2020 - 18:00

Městská hala míčových sportů

12.11.2020 - 18:00

12.11.2020 - 18:00

Kr. Pole

-

Šternberk

Hladišová Michaela
Dušek Petr

12.11.2020 - 18:00

-

Kr. Pole

Šternberk



2.kolo

0000-00-00T00:00:00

Ecce Homo Šternberk

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Šternberk

-

Prostějov


0000-00-00T00:00:00

-

Šternberk

Prostějov

24.09.2020 - 17:00

PVK Olymp Praha

24.09.2020 - 17:00

24.09.2020 - 17:00

Olymp

3 - 2

Ostrava

Kořenek Jaromír
Velinov Emil

24.09.2020 - 17:00

3 - 2

Olymp

Ostrava

24.09.2020 - 18:00

Městská sportovní hala

24.09.2020 - 18:00

24.09.2020 - 18:00

Přerov

0 - 3

Kr. Pole

Slezák Jan
Vachutka Milan

24.09.2020 - 18:00

0 - 3

Přerov

Kr. Pole

24.09.2020 - 19:00

TJ Sokol Brno I

24.09.2020 - 19:00

24.09.2020 - 19:00

VK Brno

1 - 3

Olomouc

Kavala Tomáš
Možnár Martin

24.09.2020 - 19:00

1 - 3

VK Brno

Olomouc

29.09.2020 - 18:00

Dukla Liberec

29.09.2020 - 18:00

29.09.2020 - 18:00

Liberec

3 - 0

Frýdek-Místek

Poláček Jan
Hladišová Michaela

29.09.2020 - 18:00

3 - 0

Liberec

Frýdek-Místek



3.kolo

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Frýdek-Místek

-

Olymp


0000-00-00T00:00:00

-

Frýdek-Místek

Olymp

26.09.2020 - 15:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

26.09.2020 - 15:00

26.09.2020 - 15:00

Prostějov

3 - 1

Přerov

Trumpeš Daniel
Hladišová Michaela

26.09.2020 - 15:00

3 - 1

Prostějov

Přerov

26.09.2020 - 18:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

26.09.2020 - 18:00

26.09.2020 - 18:00

Kr. Pole

1 - 3

Liberec

Peloušek Jiří
Kavala Tomáš

26.09.2020 - 18:00

1 - 3

Kr. Pole

Liberec

28.09.2020 - 17:00

Hala míčových sportů

28.09.2020 - 17:00

28.09.2020 - 17:00

Ostrava

1 - 3

VK Brno

Vachutka Milan
Peloušek Jiří

28.09.2020 - 17:00

1 - 3

Ostrava

VK Brno

08.10.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

08.10.2020 - 17:00

08.10.2020 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Olomouc

Kovář, jun. Vlastimil
Kubinec Jan

08.10.2020 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Olomouc



4.kolo

03.10.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

03.10.2020 - 17:00

03.10.2020 - 17:00

Šternberk

0 - 3

Ostrava

Slezák Jan
Ištvanech Marián

03.10.2020 - 17:00

0 - 3

Šternberk

Ostrava

03.10.2020 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

03.10.2020 - 17:00

03.10.2020 - 17:00

Prostějov

1 - 3

Kr. Pole

Vachutka Milan
Peloušek Jiří

03.10.2020 - 17:00

1 - 3

Prostějov

Kr. Pole

03.10.2020 - 18:00

Městská sportovní hala

03.10.2020 - 18:00

03.10.2020 - 18:00

Přerov

0 - 3

Olomouc

Možnár Martin
Trumpeš Daniel

03.10.2020 - 18:00

0 - 3

Přerov

Olomouc

03.10.2020 - 18:30

TJ Sokol Brno I

03.10.2020 - 18:30

03.10.2020 - 18:30

VK Brno

3 - 1

Frýdek-Místek

Kořenek Jaromír
Poláček Jan

03.10.2020 - 18:30

3 - 1

VK Brno

Frýdek-Místek

10.11.2020 - 18:00

Dukla Liberec

10.11.2020 - 18:00

10.11.2020 - 18:00

Liberec

-

Olymp

Marschner Roman
Rychlík Dušan

10.11.2020 - 18:00

-

Liberec

Olymp



5.kolo

08.10.2020 - 18:00

Hala míčových sportů

08.10.2020 - 18:00

08.10.2020 - 18:00

Ostrava

3 - 1

Přerov

Ištvanech Marián
Peloušek Jiří

08.10.2020 - 18:00

3 - 1

Ostrava

Přerov

10.10.2020 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

10.10.2020 - 17:00

10.10.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

0 - 3

Šternberk

Peloušek Jiří
Vachutka Milan

10.10.2020 - 17:00

0 - 3

Frýdek-Místek

Šternberk

10.10.2020 - 17:00

PVK Olymp Praha

10.10.2020 - 17:00

10.10.2020 - 17:00

Olymp

3 - 0

VK Brno

Kavala Tomáš
Slezák Jan

10.10.2020 - 17:00

3 - 0

Olymp

VK Brno

29.10.2020 - 18:00

UP Olomouc

29.10.2020 - 18:00

29.10.2020 - 18:00

Olomouc

-

Kr. Pole

Dmejchal Matěj

29.10.2020 - 18:00

-

Olomouc

Kr. Pole

10.11.2020 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

10.11.2020 - 17:00

10.11.2020 - 17:00

Prostějov

-

Liberec

Poláček Jan
Marschner Roman

10.11.2020 - 17:00

-

Prostějov

Liberec



6.kolo

0000-00-00T00:00:00

Dukla Liberec

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Liberec

-

VK Brno


0000-00-00T00:00:00

-

Liberec

VK Brno

0000-00-00T00:00:00

Ecce Homo Šternberk

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Šternberk

-

Olymp


0000-00-00T00:00:00

-

Šternberk

Olymp

0000-00-00T00:00:00

Městská sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Přerov

-

Frýdek-Místek


0000-00-00T00:00:00

-

Přerov

Frýdek-Místek

0000-00-00T00:00:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Kr. Pole

-

Ostrava


0000-00-00T00:00:00

-

Kr. Pole

Ostrava

0000-00-00T00:00:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Prostějov

-

Olomouc


0000-00-00T00:00:00

-

Prostějov

Olomouc



7.kolo

0000-00-00T00:00:00

UP Olomouc

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Olomouc

-

Liberec


0000-00-00T00:00:00

-

Olomouc

Liberec

0000-00-00T00:00:00

Hala míčových sportů

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Ostrava

-

Prostějov


0000-00-00T00:00:00

-

Ostrava

Prostějov

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Frýdek-Místek

-

Kr. Pole


0000-00-00T00:00:00

-

Frýdek-Místek

Kr. Pole

0000-00-00T00:00:00

PVK Olymp Praha

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Olymp

-

Přerov


0000-00-00T00:00:00

-

Olymp

Přerov

0000-00-00T00:00:00

TJ Sokol Brno I

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

VK Brno

-

Šternberk


0000-00-00T00:00:00

-

VK Brno

Šternberk



8.kolo

0000-00-00T00:00:00

Dukla Liberec

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Liberec

-

Šternberk


0000-00-00T00:00:00

-

Liberec

Šternberk

0000-00-00T00:00:00

Městská sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Přerov

-

VK Brno


0000-00-00T00:00:00

-

Přerov

VK Brno

0000-00-00T00:00:00

Městská hala míčových sportů

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Kr. Pole

-

Olymp


0000-00-00T00:00:00

-

Kr. Pole

Olymp

0000-00-00T00:00:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Prostějov

-

Frýdek-Místek


0000-00-00T00:00:00

-

Prostějov

Frýdek-Místek

0000-00-00T00:00:00

UP Olomouc

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Olomouc

-

Ostrava


0000-00-00T00:00:00

-

Olomouc

Ostrava



9.kolo

31.10.2020 - 17:00

Hala míčových sportů

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

Ostrava

-

Liberec

Marschner Roman
Poláček Jan

31.10.2020 - 17:00

-

Ostrava

Liberec

31.10.2020 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

-

Olomouc

Horký Petr
Vachutka Milan

31.10.2020 - 17:00

-

Frýdek-Místek

Olomouc

31.10.2020 - 17:00

PVK Olymp Praha

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

Olymp

-

Prostějov

Kvarda Petr
Kořenek Jaromír

31.10.2020 - 17:00

-

Olymp

Prostějov

31.10.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

Šternberk

-

Přerov

Trumpeš Daniel
Dmejchal Matěj

31.10.2020 - 17:00

-

Šternberk

Přerov

31.10.2020 - 18:30

TJ Sokol Brno I

31.10.2020 - 18:30

31.10.2020 - 18:30

VK Brno

-

Kr. Pole

Možnár Martin
Ištvanech Marián

31.10.2020 - 18:30

-

VK Brno

Kr. Pole



10.kolo

05.11.2020 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

05.11.2020 - 17:00

05.11.2020 - 17:00

Šternberk

-

Kr. Pole

Slezák Jan
Ištvanech Marián

05.11.2020 - 17:00

-

Šternberk

Kr. Pole

05.11.2020 - 17:00

PVK Olymp Praha

05.11.2020 - 17:00

05.11.2020 - 17:00

Olymp

-

Olomouc

Vachutka Milan
Trumpeš Daniel

05.11.2020 - 17:00

-

Olymp

Olomouc

05.11.2020 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

05.11.2020 - 17:00

05.11.2020 - 17:00

Frýdek-Místek

-

Ostrava

Kubinec Jan
Peloušek Jiří

05.11.2020 - 17:00

-

Frýdek-Místek

Ostrava

05.11.2020 - 18:00

Dukla Liberec

05.11.2020 - 18:00

05.11.2020 - 18:00

Liberec