1. liga muži 2020/2021

1. liga muži - 1. část soutěže

select
1-M - skupina A 1. liga muži - skupina A Matches

1.kolo

0000-00-00T00:00:00

Sportovní centrum UK

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

MFF Praha

-

Dobřichovice


0000-00-00T00:00:00

-

MFF Praha

Dobřichovice

0000-00-00T00:00:00

Sportovní hala Lužiny

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Lvi B

-

Plzeň


0000-00-00T00:00:00

-

Lvi B

Plzeň



2.kolo

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

EGE

-

Plzeň


0000-00-00T00:00:00

-

EGE

Plzeň



3.kolo

0000-00-00T00:00:00

Sportovní centrum UK

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

MFF Praha

-

Lvi B


0000-00-00T00:00:00

-

MFF Praha

Lvi B

0000-00-00T00:00:00

TJ Sokol Dobřichovice

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Dobřichovice

-

EGE


0000-00-00T00:00:00

-

Dobřichovice

EGE



4.kolo

0000-00-00T00:00:00

Sportovní centrum UK

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

MFF Praha

-

EGE


0000-00-00T00:00:00

-

MFF Praha

EGE

0000-00-00T00:00:00

TJ Sokol Dobřichovice

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Dobřichovice

-

Lvi B


0000-00-00T00:00:00

-

Dobřichovice

Lvi B



5.kolo

30.10.2020 - 19:00

ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice

30.10.2020 - 19:00

30.10.2020 - 19:00

EGE

-

Lvi B


30.10.2020 - 19:00

-

EGE

Lvi B

30.10.2020 - 19:00

Hala PF ZČU Plzeň

30.10.2020 - 19:00

30.10.2020 - 19:00

Plzeň

-

Dobřichovice

Pítr Vítězslav
Sazama Ladislav

30.10.2020 - 19:00

-

Plzeň

Dobřichovice



6.kolo

31.10.2020 - 11:00

Hala PF ZČU Plzeň

31.10.2020 - 11:00

31.10.2020 - 11:00

Plzeň

-

MFF Praha


31.10.2020 - 11:00

-

Plzeň

MFF Praha



7.kolo

13.11.2020 - 18:00

TJ Sokol Dobřichovice

13.11.2020 - 18:00

13.11.2020 - 18:00

Dobřichovice

-

MFF Praha


13.11.2020 - 18:00

-

Dobřichovice

MFF Praha

13.11.2020 - 19:00

Hala PF ZČU Plzeň

13.11.2020 - 19:00

13.11.2020 - 19:00

Plzeň

-

EGE


13.11.2020 - 19:00

-

Plzeň

EGE



8.kolo

14.11.2020 - 11:00

Hala PF ZČU Plzeň

14.11.2020 - 11:00

14.11.2020 - 11:00

Plzeň

-

Lvi B


14.11.2020 - 11:00

-

Plzeň

Lvi B



9.kolo

20.11.2020 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

20.11.2020 - 18:00

20.11.2020 - 18:00

Lvi B

-

Dobřichovice


20.11.2020 - 18:00

-

Lvi B

Dobřichovice

20.11.2020 - 19:00

ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice

20.11.2020 - 19:00

20.11.2020 - 19:00

EGE

-

MFF Praha


20.11.2020 - 19:00

-

EGE

MFF Praha



10.kolo

21.11.2020 - 11:00

ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice

21.11.2020 - 11:00

21.11.2020 - 11:00

EGE

-

Dobřichovice


21.11.2020 - 11:00

-

EGE

Dobřichovice

21.11.2020 - 17:00

Sportovní hala Lužiny

21.11.2020 - 17:00

21.11.2020 - 17:00

Lvi B

-

MFF Praha


21.11.2020 - 17:00

-

Lvi B

MFF Praha



11.kolo

27.11.2020 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

27.11.2020 - 18:00

27.11.2020 - 18:00

Lvi B

-

EGE


27.11.2020 - 18:00

-

Lvi B

EGE

27.11.2020 - 19:00

Sportovní centrum UK

27.11.2020 - 19:00

27.11.2020 - 19:00

MFF Praha

-

Plzeň


27.11.2020 - 19:00

-

MFF Praha

Plzeň



12.kolo

28.11.2020 - 17:00

TJ Sokol Dobřichovice

28.11.2020 - 17:00

28.11.2020 - 17:00

Dobřichovice

-

Plzeň


28.11.2020 - 17:00

-

Dobřichovice

Plzeň

1-M - skupina B 1. liga muži - skupina B Matches

1.kolo

0000-00-00T00:00:00

Dukla Liberec

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Liberec B

-

Česká Lípa


0000-00-00T00:00:00

-

Liberec B

Česká Lípa

0000-00-00T00:00:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Benátky n. J.

-

H. Králové


0000-00-00T00:00:00

-

Benátky n. J.

H. Králové



2.kolo

0000-00-00T00:00:00

Sportcentrum Suchdol ČZU

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

ČZU Praha

-

H. Králové


0000-00-00T00:00:00

-

ČZU Praha

H. Králové



3.kolo

0000-00-00T00:00:00

Dukla Liberec

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Liberec B

-

Benátky n. J.


0000-00-00T00:00:00

-

Liberec B

Benátky n. J.

0000-00-00T00:00:00

Stará sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Česká Lípa

-

ČZU Praha


0000-00-00T00:00:00

-

Česká Lípa

ČZU Praha



4.kolo

0000-00-00T00:00:00

Dukla Liberec

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Liberec B

-

ČZU Praha


0000-00-00T00:00:00

-

Liberec B

ČZU Praha

0000-00-00T00:00:00

Stará sportovní hala

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Česká Lípa

-

Benátky n. J.


0000-00-00T00:00:00

-

Česká Lípa

Benátky n. J.



5.kolo

30.10.2020 - 19:00

Sportcentrum Suchdol ČZU

30.10.2020 - 19:00

30.10.2020 - 19:00

ČZU Praha

-

Benátky n. J.


30.10.2020 - 19:00

-

ČZU Praha

Benátky n. J.

30.10.2020 - 19:00

TJ Slavia Hradec Králové

30.10.2020 - 19:00

30.10.2020 - 19:00

H. Králové

-

Česká Lípa


30.10.2020 - 19:00

-

H. Králové

Česká Lípa



6.kolo

31.10.2020 - 17:00

TJ Slavia Hradec Králové

31.10.2020 - 17:00

31.10.2020 - 17:00

H. Králové

-

Liberec B


31.10.2020 - 17:00

-

H. Králové

Liberec B



7.kolo

13.11.2020 - 19:00

Stará sportovní hala

13.11.2020 - 19:00

13.11.2020 - 19:00

Česká Lípa

-

Liberec B


13.11.2020 - 19:00

-

Česká Lípa

Liberec B

13.11.2020 - 19:00

TJ Slavia Hradec Králové

13.11.2020 - 19:00

13.11.2020 - 19:00

H. Králové

-

ČZU Praha


13.11.2020 - 19:00

-

H. Králové

ČZU Praha



8.kolo

14.11.2020 - 17:00

TJ Slavia Hradec Králové

14.11.2020 - 17:00

14.11.2020 - 17:00

H. Králové

-

Benátky n. J.


14.11.2020 - 17:00

-

H. Králové

Benátky n. J.



9.kolo

20.11.2020 - 19:00

Sportcentrum Suchdol ČZU

20.11.2020 - 19:00

20.11.2020 - 19:00

ČZU Praha

-

Liberec B


20.11.2020 - 19:00

-

ČZU Praha

Liberec B

20.11.2020 - 19:30

Nibe aréna, městská sportovní hala

20.11.2020 - 19:30

20.11.2020 - 19:30

Benátky n. J.

-

Česká Lípa


20.11.2020 - 19:30

-

Benátky n. J.

Česká Lípa



10.kolo

21.11.2020 - 17:00

Sportcentrum Suchdol ČZU

21.11.2020 - 17:00

21.11.2020 - 17:00

ČZU Praha

-

Česká Lípa


21.11.2020 - 17:00

-

ČZU Praha

Česká Lípa

21.11.2020 - 17:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

21.11.2020 - 17:00

21.11.2020 - 17:00

Benátky n. J.

-

Liberec B


21.11.2020 - 17:00

-

Benátky n. J.

Liberec B



11.kolo

27.11.2020 - 19:00

Dukla Liberec

27.11.2020 - 19:00

27.11.2020 - 19:00

Liberec B

-

H. Králové


27.11.2020 - 19:00

-

Liberec B

H. Králové

27.11.2020 - 19:30

Nibe aréna, městská sportovní hala

27.11.2020 - 19:30

27.11.2020 - 19:30

Benátky n. J.

-

ČZU Praha


27.11.2020 - 19:30

-

Benátky n. J.

ČZU Praha



12.kolo

28.11.2020 - 16:00

Stará sportovní hala

28.11.2020 - 16:00

28.11.2020 - 16:00

Česká Lípa

-

H. Králové


28.11.2020 - 16:00

-

Česká Lípa

H. Králové

1-M - skupina C 1. liga muži - skupina C Matches

1.kolo

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Komenského

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

V. Meziříčí

-

Brno


0000-00-00T00:00:00

-

V. Meziříčí

Brno

0000-00-00T00:00:00

Městská sportovní hala Širůch

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

S. Město

-

Volejbal Ostrava


0000-00-00T00:00:00

-

S. Město

Volejbal Ostrava



2.kolo

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Bučovice 710

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Bučovice

-

Volejbal Ostrava


0000-00-00T00:00:00

-

Bučovice

Volejbal Ostrava



3.kolo

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Komenského

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

V. Meziříčí

-

S. Město


0000-00-00T00:00:00

-

V. Meziříčí

S. Město

0000-00-00T00:00:00

TJ Tesla Brno

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Brno

-

Bučovice


0000-00-00T00:00:00

-

Brno

Bučovice



4.kolo

0000-00-00T00:00:00

ZŠ Komenského

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

V. Meziříčí

-

Bučovice


0000-00-00T00:00:00

-

V. Meziříčí

Bučovice

0000-00-00T00:00:00

TJ Tesla Brno

0000-00-00T00:00:00

0000-00-00T00:00:00

Brno

-

S. Město


0000-00-00T00:00:00

-

Brno

S. Město



5.kolo

30.10.2020 - 19:00

ZŠ Bučovice 710

30.10.2020 - 19:00

30.10.2020 - 19:00

Bučovice

-

S. Město

Zimmermann Tomáš
Ostranský Tomáš

30.10.2020 - 19:00

-

Bučovice

S. Město

30.10.2020 - 19:00

Sportovní hala Brušperk

30.10.2020 - 19:00

30.10.2020 - 19:00

Volejbal Ostrava

-

Brno