Český pohár muži 2020/2021

Český pohár muži 2020/2021

select
Český pohár muži 2020/2021 Český pohár muži 2020/2021 Matches

2.kolo

09.10.2020 - 18:00

Sportovní hala Brušperk

09.10.2020 - 18:00

09.10.2020 - 18:00

Volejbal Ostrava

-

VK Ostrava


09.10.2020 - 18:00

-

Volejbal Ostrava

VK Ostrava

14.10.2020 - 19:00

ZŠ Bučovice 710

14.10.2020 - 19:00

14.10.2020 - 19:00

Bučovice

-

Beskydy


14.10.2020 - 19:00

-

Bučovice

Beskydy

14.10.2020 - 19:00

ZŠ Oskara Nedbala České Budějovice

14.10.2020 - 19:00

14.10.2020 - 19:00

EGE

-

O. Voda


14.10.2020 - 19:00

-

EGE

O. Voda

15.10.2020 - 18:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

15.10.2020 - 18:00

15.10.2020 - 18:00

Benátky n. J.

-

Příbram


15.10.2020 - 18:00

-

Benátky n. J.

Příbram

15.10.2020 - 18:00

Sportovní hala Lužiny

15.10.2020 - 18:00

15.10.2020 - 18:00

Lvi B

-

Ústí n. L.


15.10.2020 - 18:00

-

Lvi B

Ústí n. L.

15.10.2020 - 19:00

Sportcentrum Suchdol ČZU

15.10.2020 - 19:00

15.10.2020 - 19:00

ČZU Praha

-

Zlín


15.10.2020 - 19:00

-

ČZU Praha

Zlín



3.kolo

20.01.2021 - 17:00

Hala Sareza

20.01.2021 - 17:00

20.01.2021 - 17:00

VK Ostrava

2 - 3

Brno

Grabovský Zdeněk
Peloušek Jiří

20.01.2021 - 17:00

2 - 3

VK Ostrava

Brno

21.01.2021 - 16:00

Sportovní hala Datart Zlín

21.01.2021 - 16:00

21.01.2021 - 16:00

Zlín

0 - 3

Beskydy

Možnár Martin
Spáčil Lukáš

21.01.2021 - 16:00

0 - 3

Zlín

Beskydy

23.01.2021 - 17:30

TJ Sokol Brno I

23.01.2021 - 17:30

23.01.2021 - 17:30

Brno

3 - 0

VK Ostrava

Buchar Tomáš
Dušek Petr

23.01.2021 - 17:30

3 - 0

Brno

VK Ostrava

26.01.2021 - 15:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

26.01.2021 - 15:00

26.01.2021 - 15:00

Beskydy

-

Zlín

Horký Petr
Kubinec Jan

26.01.2021 - 15:00

-

Beskydy

Zlín

02.02.2021 - 17:00

Sportovní hala

02.02.2021 - 17:00

02.02.2021 - 17:00

O. Voda

-

Ústí n. L.

Kořenek Jaromír
Kvarda Petr

02.02.2021 - 17:00

-

O. Voda

Ústí n. L.

03.02.2021 - 18:00

sportovní hala Příbram

03.02.2021 - 18:00

03.02.2021 - 18:00

Příbram

-

Praha

Hladišová Michaela
Velinov Emil

03.02.2021 - 18:00

-

Příbram

Praha

04.02.2021 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

04.02.2021 - 17:00

04.02.2021 - 17:00

Ústí n. L.

-

O. Voda

Nedbálek Alexander
Buchar Tomáš

04.02.2021 - 17:00

-

Ústí n. L.

O. Voda

09.02.2021 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

09.02.2021 - 18:00

09.02.2021 - 18:00

Praha

-

Příbram

Marschner Roman
Rychlík Dušan

09.02.2021 - 18:00

-

Praha

Příbram