UNIQA Extraliga ženy 2019/2020


VK Šelmy Brno


VK UP Olomouc

 
 

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Šelmy Brno

73

27

25

2

78

19

2310

1885

15

7

3

1

1

0

4,11

1,226

-

VK UP Olomouc

67

27

23

4

72

23

2249

1829

15

5

3

1

1

2

3,13

1,230

-

Policejní volejbalový klub Olymp Praha

49

27

16

11

58

41

2203

2048

11

2

3

4

2

5

1,41

1,076

-

VK Prostějov

48

27

16

11

58

42

2229

2075

9

5

2

2

6

3

1,38

1,074

-

TJ Ostrava

44

27

15

12

54

48

2265

2172

6

6

3

2

5

5

1,12

1,043

-

VK Dukla Liberec

44

27

15

12

54

48

2188

2135

7

4

4

3

3

6

1,12

1,025

-

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

26

27

7

20

37

66

2059

2318

3

2

2

7

2

11

0,56

0,888

-

Volejbalový klub Královo Pole

25

27

9

18

38

65

2111

2331

3

1

5

3

5

10

0,58

0,906

-

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek

16

27

5

22

25

71

1857

2249

2

1

2

3

4

15

0,35

0,826

-

Volejbal Přerov

13

27

4

23

22

73

1826

2255

1

2

1

2

6

15

0,30

0,810

-




EX-Z - 1. část soutěže EX-Z - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-Z - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek ()

2 - 3


3 - 0

1 - 3


2 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3


1 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 2

0 - 3


0 - 3

Volejbalový klub Královo Pole ()

3 - 2

1 - 3


3 - 2

0 - 3

3 - 0

0 - 3


2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0


3 - 2

1 - 3


0 - 3

VK Dukla Liberec ()

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2


0 - 3

1 - 3


3 - 1

3 - 0


3 - 0

1 - 3

3 - 0


3 - 0

1 - 3


0 - 3

VK UP Olomouc ()

3 - 0


3 - 0

3 - 1


3 - 0

1 - 3


3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 1


3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

Policejní volejbalový klub Olymp Praha ()

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 2

2 - 3

1 - 3

3 - 0


3 - 0

3 - 0

2 - 3


3 - 0

0 - 3

TJ Ostrava ()

3 - 0

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 2


2 - 3

3 - 1


3 - 0

3 - 1


1 - 3

3 - 0


0 - 3

2 - 3


0 - 3

Volejbal Přerov ()

0 - 3


3 - 0

3 - 1


0 - 3

0 - 3

1 - 3


0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3


0 - 3

3 - 1

2 - 3

VK Prostějov ()

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 1

3 - 0


2 - 3

3 - 0


0 - 3

2 - 3


1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk ()

3 - 0


3 - 0

2 - 3

2 - 3

1 - 3


2 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2


2 - 3

3 - 1


2 - 3

3 - 1

VK Šelmy Brno ()

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 1

3 - 0


3 - 0

3 - 1


3 - 1

3 - 0


3 - 0

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#5

KarynaDenysova 4,77(472/99)

#9

SimonaJanečková 4,52(357/79)

#10

GabrielaKopáčová 4,41(441/100)

#18

GabrielaOrvošová 4,3(383/89)

#10

EvaSvobodová 4,26(435/102)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#15

IvonaSvobodníková 0,58(56/96)

#1

AnnaPřibylová 0,54(7/13)

#8

PavlínaŠimáňová 0,47(47/99)

#5

KarynaDenysova 0,47(47/99)

#11

KarinŠunderlíková 0,46(35/76)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#5

KateřinaKohoutová 0,92(90/98)

#8

VeronikaBezhandolska 0,86(44/51)

#3

VeronikaTrnková 0,85(69/81)

#11

MichaelaNečasová 0,82(59/72)

#16

VeronikaStrušková 0,79(52/66)

nejvíce bodující hráč(body)

#10

EvaSvobodová 435

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#12

KatrinaZilberman 45 %(243/541)

#2

MartinaMichalíková 42 %(103/248)

#7

MarkétaChlumská 41 %(101/245)

#9

DanielaDigrinová 37 %(224/602)

#9

TerezaPluhařová 37 %(218/590)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#3

VeronikaTrnková 60 %(174/291)

#15

IvonaSvobodníková 51 %(166/324)

#5

KateřinaKohoutová 49 %(161/328)

#2

NikolaStümpelová 49 %(152/312)

#18

MargaretWolowicz 47 %(143/303)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Orvošová G.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
Denysova K.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Svobodníková I.
(VK Šelmy Brno)
NAHRÁVAČ 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Chlumská M.
    (VK Šelmy Brno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Akeo K.
    (VK Brno)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Kohoutová K.
    (VK Dukla Liberec)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Šunderlíková K.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SMEČAŘ 3  
    Carpentier S.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SMEČAŘ 4  
    Nová L.
    (VK Prostějov)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Orvošová G.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
Denysova K.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Svobodníková I.
(VK Šelmy Brno)
NAHRÁVAČ 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Chlumská M.
    (VK Šelmy Brno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Akeo K.
    (VK Brno)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Kohoutová K.
    (VK Dukla Liberec)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Šunderlíková K.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SMEČAŘ 3  
    Carpentier S.
    (Volejbalový klub Královo Pole)
  • SMEČAŘ 4  
    Nová L.
    (VK Prostějov)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Orvošová G.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Trnková V.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Janečková S.
(VK Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
Denysova K.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Svobodníková I.
(VK Šelmy Brno)
NAHRÁVAČ 1  
Kubínová Š.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Zilberman K.
(Tělocvičná jednota Sokol Šternberk)
LIBERO 2  
Chlumská M.
(VK Šelmy Brno)
NAHRÁVAČ 2  
Akeo K.
(VK Brno)
BLOKAŘ 3  
Šimáňová P.
(Policejní volejbalový klub Olymp Praha)
SMEČAŘ 3  
Carpentier S.
(Volejbalový klub Královo Pole)
BLOKAŘ 4  
Kohoutová K.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 4  
Nová L.
(VK Prostějov)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Šunderlíková K.
(Volejbalový klub Královo Pole)