UNIQA Extraliga ženy 2020/2021

UNIQA Extraliga ženy 2020/2021 - play-off

select
EX-Z 2020/2021 - play-off EX-Z 2020/2021 - play-off Matches

1.kolo

04.03.2021 - 15:00

Dukla Liberec

04.03.2021 - 15:00

04.03.2021 - 15:00

Liberec

3 - 0

Přerov

Velinov Emil
Krtička Jan

04.03.2021 - 15:00

3 - 0

Liberec

Přerov

05.03.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

05.03.2021 - 17:00

05.03.2021 - 17:00

Olymp

3 - 0

Prostějov

Hladišová Michaela
Kořenek Jaromír

05.03.2021 - 17:00

3 - 0

Olymp

Prostějov

05.03.2021 - 18:00

UP Olomouc

05.03.2021 - 18:00

05.03.2021 - 18:00

Olomouc

3 - 0

Kr. Pole

Ištvanech Marián
Slezák Jan

05.03.2021 - 18:00

3 - 0

Olomouc

Kr. Pole

05.03.2021 - 18:00

TJ Sokol Brno I

05.03.2021 - 18:00

05.03.2021 - 18:00

VK Brno

3 - 2

Ostrava

Dmejchal Matěj
Možnár Martin

05.03.2021 - 18:00

3 - 2

VK Brno

Ostrava

05.03.2021 - 18:00

Dukla Liberec

05.03.2021 - 18:00

05.03.2021 - 18:00

Liberec

3 - 0

Přerov

Marschner Roman
Nedbálek Alexander

05.03.2021 - 18:00

3 - 0

Liberec

Přerov

06.03.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

06.03.2021 - 17:00

06.03.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

3 - 1

Šternberk

Trumpeš Daniel
Horký Petr

06.03.2021 - 17:00

3 - 1

Frýdek-Místek

Šternberk

08.03.2021 - 16:30

Městská sportovní hala

08.03.2021 - 16:30

08.03.2021 - 16:30

Přerov

0 - 3

Liberec

Slezák Jan
Trumpeš Daniel

08.03.2021 - 16:30

0 - 3

Přerov

Liberec

08.03.2021 - 17:00

Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

08.03.2021 - 17:00

08.03.2021 - 17:00

Prostějov

2 - 3

Olymp

Horký Petr
Peloušek Jiří

08.03.2021 - 17:00

2 - 3

Prostějov

Olymp

08.03.2021 - 18:00

Hala míčových sportů

08.03.2021 - 18:00

08.03.2021 - 18:00

Ostrava

3 - 2

VK Brno

Pecháček Luboš
Dmejchal Matěj

08.03.2021 - 18:00

3 - 2

Ostrava

VK Brno

08.03.2021 - 18:30

Městská hala míčových sportů

08.03.2021 - 18:30

08.03.2021 - 18:30

Kr. Pole

1 - 3

Olomouc

Nedbálek Alexander
Gall Jakub

08.03.2021 - 18:30

1 - 3

Kr. Pole

Olomouc

09.03.2021 - 17:30

Ecce Homo Šternberk

09.03.2021 - 17:30

09.03.2021 - 17:30

Šternberk

0 - 3

Frýdek-Místek

Možnár Martin
Ištvanech Marián

09.03.2021 - 17:30

0 - 3

Šternberk

Frýdek-Místek

11.03.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

11.03.2021 - 17:00

11.03.2021 - 17:00

Olymp

3 - 1

Prostějov

Dmejchal Matěj
Nedbálek Alexander

11.03.2021 - 17:00

3 - 1

Olymp

Prostějov

11.03.2021 - 18:00

UP Olomouc

11.03.2021 - 18:00

11.03.2021 - 18:00

Olomouc

3 - 1

Kr. Pole

Kubinec Jan
Trumpeš Daniel

11.03.2021 - 18:00

3 - 1

Olomouc

Kr. Pole

11.03.2021 - 18:00

TJ Sokol Brno I

11.03.2021 - 18:00

11.03.2021 - 18:00

VK Brno

1 - 3

Ostrava

Možnár Martin
Ištvanech Marián

11.03.2021 - 18:00

1 - 3

VK Brno

Ostrava

13.03.2021 - 14:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

13.03.2021 - 14:00

13.03.2021 - 14:00

Frýdek-Místek

3 - 2

Šternberk

Peloušek Jiří
Horký Petr

13.03.2021 - 14:00

3 - 2

Frýdek-Místek

Šternberk

14.03.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

14.03.2021 - 17:00

14.03.2021 - 17:00

Ostrava

0 - 3

VK Brno

Kovář, jun. Vlastimil
Horký Petr

14.03.2021 - 17:00

0 - 3

Ostrava

VK Brno



2.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno



3.kolo

Žádné utkání nebylo dosud zadáno