UNIQA Extraliga muži 2020/2021


EX-M 2020/2021 - play-off EX-M 2020/2021 - play-off Standing

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#14

MatejMihajlović 4,36(488/112)

#23

PatrikIndra 4,06(483/119)

#10

VicenteParraguirre 4,04(380/94)

#12

JiříAdamec 4,03(258/64)

#11

BrunoRomanutti 4,01(373/93)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#13

MatyášDémar 0,54(58/107)

#4

FilipKřesťan 0,51(50/98)

#13

LukaszWiese 0,45(52/116)

#2

TomášKriško 0,45(51/114)

#5

LarsBornemann 0,44(40/91)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

ŠimonKrajčovič 0,95(88/93)

#8

PeterOndrovič 0,82(79/96)

#20

AleksandarNedeljkovic 0,77(82/106)

#5

AdamZajíček 0,77(78/101)

#8

MatthewAugust 0,76(70/92)

nejvíce bodující hráč(body)

#23

PatrikIndra 483

#5

MartinHladík 423

#13

LukaszWiese 403

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#13

LukaszWiese 52

nejlepší blokař(bodové bloky)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#0

TomášDlouhý 100 %(3/3)

#16

JosefVostárek 49 %(21/43)

#12

MartinPavelka 48 %(131/275)

#10

VáclavKopáček 48 %(262/551)

#3

DanielPfeffer 47 %(241/518)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#7

MartinTibitanzl 54 %(153/284)

#18

FilipRejlek 52 %(200/382)

#0

MartinPavlovský 52 %(14/27)

#13

LukaszWiese 51 %(318/625)

#9

TomášHýský 49 %(262/531)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 1  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 1  
Pliasetskyi I.
(Praha)
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Juračka D.
    (VK Příbram)
  • NAHRÁVAČ 2  
    De A.M.A.
    (Č. Budějovice)
  • BLOKAŘ 3  
    Ondrovič P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Mihajlovič M.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Michálek P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Bornemann L.
    (SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 1  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 1  
Pliasetskyi I.
(Praha)
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Juračka D.
    (VK Příbram)
  • NAHRÁVAČ 2  
    De A.M.A.
    (Č. Budějovice)
  • BLOKAŘ 3  
    Ondrovič P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Mihajlovič M.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Michálek P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Bornemann L.
    (SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Wiese L.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 1  
Patočka V.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 1  
Pliasetskyi I.
(Praha)
LIBERO 1  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
LIBERO 2  
Juračka D.
(VK Příbram)
NAHRÁVAČ 2  
De A.M.A.
(Č. Budějovice)
BLOKAŘ 3  
Ondrovič P.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 3  
Michálek P.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 4  
Kyjanica L.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 4  
Bornemann L.
(SK VOLEJBAL Ústí nad Labem)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Mihajlovič M.
(VK Lvi Praha)