UNIQA Extraliga ženy 2020/2021


nejvíce bodující hráč(body / sety)

#10

GabrielaKopáčová 5,59(419/75)

#6

KatarinaPilepič 4,95(381/77)

#11

NikolaKvapilová 4,83(304/63)

#5

KláraŽarnovická 4,08(694/170)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#6

NicoleŠmídová 0,67(2/3)

#3

HanaJudlová 0,49(36/73)

#10

NikolaStümpelová 0,49(37/76)

#12

HelenaHrdličková 0,46(38/83)

#6

KatarinaPilepič 0,45(35/77)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

VeronikaTrnková 1,23(85/69)

#7

IvaKalusková 0,96(78/81)

#11

MagdalénaJehlářová 0,95(18/19)

#10

KatsiarynaBakowska 0,88(7/8)

#15

IvonaMarková 0,81(64/79)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

nejlepší blokař(bodové bloky)

#15

IvonaMarková 64

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#0

SáraKromerinská 50 %(2/4)

#17

VeronikaDostálová 44 %(90/205)

#9

AdélaChevalierová 42 %(408/968)

#17

ŠárkaSklenářová 40 %(112/277)

#2

MartinaMichalíková 40 %(81/203)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#3

VeronikaTrnková 60 %(177/297)

#10

NikolaStümpelová 54 %(148/274)

#11

MichaelaNečasová 51 %(212/418)

#18

BarboraPurchartová 50 %(124/247)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Ovečková L.
(Liberec)
LIBERO 1  
Kromerinská S.
(Volejbal Přerov)
  • LIBERO 2  
    Chevalierová A.
    (TJ Ostrava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kašparová P.
    (Ostrava)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Jehlářová M.
    (Volejbal Přerov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kocmanová -.H.A.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Nová L.
    (VK UP Olomouc)
  • SMEČAŘ 4  
    Fricova K.
    (VK Prostějov)

Pořadí

EX-Z

EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

49

18

16

2

52

11

1509

1174

12

3

1

2

0

0

4,73

1,285

-

PVK Olymp Praha

45

18

16

2

51

18

1630

1314

8

4

4

1

1

0

2,83

1,240

-

VK UP Olomouc

42

18

14

4

47

19

1535

1289

9

3

2

2

1

1

2,47

1,191

-

VK Šelmy Brno

37

18

13

5

41

26

1483

1362

4

7

2

0

2

3

1,58

1,089

-

TJ Ostrava

32

18

10

8

40

28

1535

1435

7

2

1

3

4

1

1,43

1,070

-

VK Královo Pole

27

18

9

9

35

35

1501

1531

3

4

2

2

4

3

1,00

0,980

-

VK Prostějov

16

18

5

13

21

42

1292

1421

2

3

0

1

4

8

0,50

0,909

-

Volejbal Přerov

9

18

3

15

14

49

1125

1472

0

2

1

1

3

11

0,29

0,764

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

7

18

3

15

14

49

1194

1509

1

0

2

0

5

10

0,29

0,791

-

TJ Sokol Šternberk

6

18

1

17

13

51

1229

1526

1

0

0

3

4

10

0,25

0,805

-




EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-Z 2020/2021 - 1. část soutěže

Hosté

FMI

KPO

LBR

OLO

OLY

OVA

PRE

PRO

STE

VKB

Domácí

TJ Sokol Frýdek - Místek (FMI)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

VK Královo Pole (KPO)

3 - 1

1 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

1 - 3

VK Dukla Liberec (LBR)

3 - 0

3 - 1

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK UP Olomouc (OLO)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

PVK Olymp Praha (OLY)

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TJ Ostrava (OVA)

3 - 0

2 - 3

1 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Volejbal Přerov (PRE)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

VK Prostějov (PRO)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

TJ Sokol Šternberk (STE)

2 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

VK Šelmy Brno (VKB)

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Ovečková L.
(Liberec)
LIBERO 1  
Kromerinská S.
(Volejbal Přerov)
  • LIBERO 2  
    Chevalierová A.
    (TJ Ostrava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kašparová P.
    (Ostrava)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Jehlářová M.
    (Volejbal Přerov)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kocmanová -.H.A.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Nová L.
    (VK UP Olomouc)
  • SMEČAŘ 4  
    Fricova K.
    (VK Prostějov)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Pilepič K.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 2  
Stümpelová N.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 1  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)

SMEČAŘ 2  
Schlegel M.M.P.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Ovečková L.
(Liberec)
LIBERO 1  
Kromerinská S.
(Volejbal Přerov)
LIBERO 2  
Chevalierová A.
(TJ Ostrava)
NAHRÁVAČ 2  
Kašparová P.
(Ostrava)
BLOKAŘ 3  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 3  
Nová L.
(VK UP Olomouc)
BLOKAŘ 4  
Jehlářová M.
(Volejbal Přerov)
SMEČAŘ 4  
Fricova K.
(VK Prostějov)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kocmanová -.H.A.
(PVK Olymp Praha)