UNIQA Extraliga ženy 2022/2023


  • 21.01.2023 - 17:00

    Frýdek - Místek

    Olymp

    2 - 3

    25/23  23/25  22/25  29/27  12/15

  • 21.01.2023 - 17:00

    Olomouc

    Prostějov

    3 - 0

    25/16  25/20  25/23

  • 21.01.2023 - 17:00

    Ostrava

    Přerov

    3 - 0

    26/24  25/22  25/17

  • 21.01.2023 - 18:00

    Liberec

    Šternberk

    3 - 0

    25/10  25/13  25/21

  • 18:00 

    Prostějov

    Dnipro (UKR)

  • 28.01.2023 - 17:00

    Šelmy

    Frýdek - Místek

  • 28.01.2023 - 18:00

    Kr. Pole

    Šternberk

  • 28.01.2023 - 18:00

    Olymp

    Liberec

  • 01.02.2023 - 18:00

    Přerov

    Olomouc

  • 03.02.2023 - 17:00

    Šternberk

    Přerov

    
21.01.2023 - 17:00

Frýdek - Místek

Olymp

2 - 3

25/23  23/25  22/25  29/27  12/15

21.01.2023 - 17:00

Olomouc

Prostějov

3 - 0

25/16  25/20  25/23

21.01.2023 - 17:00

Ostrava

Přerov

3 - 0

26/24  25/22  25/17

21.01.2023 - 18:00

Liberec

Šternberk

3 - 0

25/10  25/13  25/21

18:00 

Prostějov

Dnipro (UKR)

28.01.2023 - 17:00

Šelmy

Frýdek - Místek

28.01.2023 - 18:00

Kr. Pole

Šternberk

28.01.2023 - 18:00

Olymp

Liberec

01.02.2023 - 18:00

Přerov

Olomouc

03.02.2023 - 17:00

Šternberk

Přerov

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#18

SandraSkřivanová 4,69(347/74)

#1

HannaKyrychenko 4,41(348/79)

#10

MargaritaStepanenko 4,22(76/18)

#11

NikolaKvapilová 3,95(288/73)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#1

HannaKyrychenko 0,59(47/79)

#2

ZuzanaSepelova 0,52(32/61)

#17

LenaOborná 0,5(1/2)

#15

EmaKneiflová 0,49(24/49)

#16

AnastasiiaMaievska 0,48(16/33)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#7

SvitlanaDorsman 0,87(60/69)

#16

VeronikaStrušková 0,86(65/76)

#16

MichaelaHadáčková 0,76(52/68)

#14

TerezaHrušecká 0,75(57/76)

#7

MichaelaNečasová 0,72(50/69)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#6

KrystynaNiemtseva 51 %(120/237)

#9

DanielaDigrinová 48 %(118/244)

#11

SkarletaJančová 44 %(149/338)

#17

VeronikaDostálová 44 %(110/250)

#3

LucieKolářová 43 %(188/435)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#8

DenisaPavlíková 67 %(2/3)

#16

VeronikaStrušková 51 %(165/323)

#7

SvitlanaDorsman 51 %(158/310)

#9

RaquelLoff Da Silva 49 %(194/394)

#14

TerezaHrušecká 48 %(112/231)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Skřivanová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Silva d.M.T.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 1  
dos S.S.J.A.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 1  
Dorsman S.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
NAHRÁVAČ 1  
Jonjev A.M.
(Dnipro (UKR))
LIBERO 1  
Niemtseva K.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
  • LIBERO 2  
    Digrinová D.
    (VK Královo Pole)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Nováková S.
    (Prostějov)
  • BLOKAŘ 3  
    Strušková V.
    (TJ Sokol Frýdek - Místek)
  • BLOKAŘ 4  
    Hadáčková M.
    (TJ Ostrava)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Brichtová M.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Kyrychenko H.
    (VK Šelmy Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Milenko O.
    (SC Prometey Dnipro (UKR))

Pořadí

EX-Z 22/23

UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

46

21

14

7

54

29

1884

1633

7

6

1

5

2

0

1,86

1,154

-

VK Prostějov

45

21

16

5

53

30

1835

1611

6

5

5

2

1

2

1,77

1,139

-

SC Prometey Dnipro (UKR)

40

30

17

13

53

49

1695

2140

9

6

2

1

0

12

1,08

0,792

-10

VK Královo Pole

38

21

14

7

49

36

1832

1682

5

3

6

2

3

2

1,36

1,089

-

VK UP Olomouc

37

21

13

8

41

35

1670

1592

4

7

2

0

2

6

1,17

1,049

-

VK Šelmy Brno

34

21

11

10

47

37

1866

1720

7

1

3

4

6

0

1,27

1,085

-

TJ Ostrava

34

21

11

10

40

37

1730

1650

4

7

0

1

5

4

1,08

1,048

-

PVK Olymp Praha

30

21

10

11

41

42

1775

1752

4

3

3

3

5

3

0,98

1,013

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

26

21

9

12

36

45

1730

1761

3

3

3

2

5

5

0,80

0,982

-

Volejbal Přerov

14

21

4

17

25

55

1629

1796

1

2

1

3

7

7

0,45

0,907

-

TJ Sokol Šternberk

6

21

1

20

16

60

1445

1754

1

0

0

3

7

10

0,27

0,824

-




UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

UNIQA Extraliga ženy 2022/2023 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

SC Prometey Dnipro (UKR) ()

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

TJ Sokol Frýdek - Místek ()

0 - 3

3 - 2

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

3 - 2

3 - 0

VK Královo Pole ()

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 0

VK Dukla Liberec ()

1 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

VK UP Olomouc ()

0 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

PVK Olymp Praha ()

3 - 0

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

0 - 3

2 - 3

3 - 2

TJ Ostrava ()

0 - 3

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

Volejbal Přerov ()

0 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

VK Prostějov ()

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 2

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 0

VK Šelmy Brno ()

2 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TJ Sokol Šternberk ()

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Skřivanová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Silva d.M.T.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 1  
dos S.S.J.A.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 1  
Dorsman S.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
NAHRÁVAČ 1  
Jonjev A.M.
(Dnipro (UKR))
LIBERO 1  
Niemtseva K.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
  • LIBERO 2  
    Digrinová D.
    (VK Královo Pole)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Nováková S.
    (Prostějov)
  • BLOKAŘ 3  
    Strušková V.
    (TJ Sokol Frýdek - Místek)
  • BLOKAŘ 4  
    Hadáčková M.
    (TJ Ostrava)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Brichtová M.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Kyrychenko H.
    (VK Šelmy Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Milenko O.
    (SC Prometey Dnipro (UKR))

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Skřivanová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Silva d.M.T.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 1  
dos S.S.J.A.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 1  
Dorsman S.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
NAHRÁVAČ 1  
Jonjev A.M.
(Dnipro (UKR))
LIBERO 1  
Niemtseva K.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
LIBERO 2  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
NAHRÁVAČ 2  
Nováková S.
(Prostějov)
BLOKAŘ 3  
Strušková V.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)
SMEČAŘ 3  
Kyrychenko H.
(VK Šelmy Brno)
BLOKAŘ 4  
Hadáčková M.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 4  
Milenko O.
(SC Prometey Dnipro (UKR))
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Brichtová M.
(PVK Olymp Praha)