UNIQA Extraliga muži 2022/2023


  • 21.01.2023 - 16:30

    Brno

    Ostrava

    3 - 0

    25/14  25/18  25/12

  • 21.01.2023 - 17:00

    Ústí n. L.

    O. Voda

    0 - 3

    23/25  13/25  26/28

  • 21.01.2023 - 17:00

    Příbram

    Liberec

    0 - 3

    19/25  17/25  19/25

  • 21.01.2023 - 18:00

    Benátky n. J.

    Lvi

    1 - 3

    25/23  15/25  24/26  11/25

  • 21.01.2023 - 18:00

    Kladno

    Zlín

    3 - 1

    25/20  22/25  25/16  25/21

  • 21.01.2023 - 19:30

    Beskydy

    Č. Budějovice

    0 - 3

    15/25  19/25  21/25

  • 28.01.2023 - 17:00

    Ostrava

    Kladno

  • 28.01.2023 - 17:00

    Zlín

    Benátky n. J.

  • 28.01.2023 - 17:00

    Příbram

    Ústí n. L.

  • 28.01.2023 - 18:00

    O. Voda

    Brno

  • 28.01.2023 - 18:00

    Lvi

    Karlovarsko

  • 30.01.2023 - 17:10

    Č. Budějovice

    Liberec

    
21.01.2023 - 16:30

Brno

Ostrava

3 - 0

25/14  25/18  25/12

21.01.2023 - 17:00

Ústí n. L.

O. Voda

0 - 3

23/25  13/25  26/28

21.01.2023 - 17:00

Příbram

Liberec

0 - 3

19/25  17/25  19/25

21.01.2023 - 18:00

Benátky n. J.

Lvi

1 - 3

25/23  15/25  24/26  11/25

21.01.2023 - 18:00

Kladno

Zlín

3 - 1

25/20  22/25  25/16  25/21

21.01.2023 - 19:30

Beskydy

Č. Budějovice

0 - 3

15/25  19/25  21/25

28.01.2023 - 17:00

Ostrava

Kladno

28.01.2023 - 17:00

Zlín

Benátky n. J.

28.01.2023 - 17:00

Příbram

Ústí n. L.

28.01.2023 - 18:00

O. Voda

Brno

28.01.2023 - 18:00

Lvi

Karlovarsko

30.01.2023 - 17:10

Č. Budějovice

Liberec

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#5

MartinHladík 4,77(310/65)

#8

Casey AdamSchouten 4,48(300/67)

#4

FilipKřesťan 4,36(331/76)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#15

JakubIhnát 0,63(37/59)

#5

Gijsvan Solkema 0,57(43/76)

#8

Casey AdamSchouten 0,54(36/67)

#18

TimGrozer 0,52(29/56)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#4

KrunoNikačević 1,04(71/68)

#8

MatyášDémar 1(1/1)

#10

JosefLeština 1(3/3)

#12

ValeriiTodua 0,88(59/67)

#13

PeterOndrovič 0,75(53/71)

nejvíce bodující hráč(body)

#5

MartinHladík 310

#9

DanielŘímal 294

#4

RadekSuda 294

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#15

JakubIhnát 37

#8

MartinLicek 32

nejlepší blokař(bodové bloky)

#12

ValeriiTodua 59

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#3

DanielPfeffer 54 %(132/246)

#2

MichaelKovařík 51 %(41/81)

#10

SilverMaar 50 %(154/309)

#7

PetrMichálek 48 %(98/205)

#11

MartinKryštof 47 %(128/271)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#2

MarekKomorowski 67 %(6/9)

#17

Nivaldo NadhirDias Gomez 63 %(170/272)

#0

Gabriel SoaresPessoa 59 %(16/27)

#9

KewinSasak 56 %(199/353)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Platačs K.
(Kladno volejbal cz)
BLOKAŘ 2  
Špulák P.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 1  
Suda R.
(SKV Ústí nad Labem)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Nikačević K.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Démar M.
(O. Voda)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
  • LIBERO 2  
    Kovařík M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasan J.
    (Karlovarsko)
  • BLOKAŘ 3  
    Ondrovič P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    McCarthy F.L.
    (VK Lvi Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Schouten C.A.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Ihnát J.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • SMEČAŘ 4  
    Dias G.N.N.
    (VK Dukla Liberec)

Pořadí

EX-M 22/23

UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

54

20

18

2

57

17

1778

1543

8

9

1

1

1

0

3,35

1,152

-

ČEZ Karlovarsko

49

19

17

2

54

16

1663

1405

10

4

3

1

1

0

3,38

1,184

-

VK Lvi Praha

43

19

14

5

49

26

1720

1573

5

7

2

3

1

1

1,88

1,094

-

VK Jihostroj České Budějovice

41

19

14

5

47

27

1712

1563

5

6

3

2

1

2

1,74

1,095

-

Kladno volejbal cz

36

19

13

6

45

31

1730

1578

5

3

5

2

2

2

1,45

1,096

-

AERO Odolena Voda

33

20

11

9

39

34

1689

1596

5

5

1

1

4

4

1,15

1,058

-

Volejbal Brno

25

20

9

11

33

42

1666

1686

3

3

3

1

4

6

0,79

0,988

-

Fatra Zlín

21

19

7

12

30

43

1556

1678

2

3

2

2

5

5

0,70

0,927

-

SKV Ústí nad Labem

19

20

6

14

31

51

1722

1868

0

3

3

4

5

5

0,61

0,922

-

Black Volley Beskydy

18

20

5

15

28

50

1644

1814

1

3

1

4

5

6

0,56

0,906

-

VK Příbram

17

19

5

14

27

46

1553

1707

2

2

1

3

6

5

0,59

0,910

-

VK Benátky nad Jizerou

15

19

5

14

28

49

1606

1782

1

1

3

3

7

4

0,57

0,901

-

VK Ostrava

7

19

2

17

19

55

1512

1758

0

0

2

3

7

7

0,35

0,860

-




UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

VK Benátky nad Jizerou ()

2 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 2

3 - 0

Black Volley Beskydy ()

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 2

2 - 3

2 - 3

2 - 3

Volejbal Brno ()

3 - 1

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

VK Jihostroj České Budějovice ()

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Kladno volejbal cz ()

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 1

VK Dukla Liberec ()

3 - 0

3 - 1

3 - 1

1 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK Lvi Praha ()

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

2 - 3

AERO Odolena Voda ()

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

VK Ostrava ()

1 - 3

3 - 2

1 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

VK Příbram ()

3 - 1

3 - 0

1 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

SKV Ústí nad Labem ()

2 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 1

Fatra Zlín ()

1 - 3

3 - 1

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Platačs K.
(Kladno volejbal cz)
BLOKAŘ 2  
Špulák P.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 1  
Suda R.
(SKV Ústí nad Labem)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Nikačević K.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Démar M.
(O. Voda)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
  • LIBERO 2  
    Kovařík M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasan J.
    (Karlovarsko)
  • BLOKAŘ 3  
    Ondrovič P.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    McCarthy F.L.
    (VK Lvi Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Schouten C.A.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Ihnát J.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • SMEČAŘ 4  
    Dias G.N.N.
    (VK Dukla Liberec)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Platačs K.
(Kladno volejbal cz)
BLOKAŘ 2  
Špulák P.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 1  
Suda R.
(SKV Ústí nad Labem)

SMEČAŘ 2  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Nikačević K.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 1  
Démar M.
(O. Voda)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
LIBERO 2  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
NAHRÁVAČ 2  
Kasan J.
(Karlovarsko)
BLOKAŘ 3  
Ondrovič P.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 3  
Ihnát J.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 4  
McCarthy F.L.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 4  
Dias G.N.N.
(VK Dukla Liberec)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Schouten C.A.
(VK Lvi Praha)