UNIQA Extraliga muži 2022/2023


  • 24.09.2022 - 16:00

    Zlín

    Brno

    1 - 3

    24/26  25/16  18/25  22/25

  • 24.09.2022 - 18:00

    Kladno

    Ústí n. L.

    3 - 2

    24/26  21/25  25/18  25/20  15/9

  • 24.09.2022 - 18:00

    Benátky n. J.

    Liberec

    2 - 3

    19/25  26/24  25/19  34/36  10/15

  • 24.09.2022 - 18:00

    Karlovarsko

    Beskydy

    3 - 0

    25/13  25/11  25/23

  • 24.09.2022 - 18:00

    Č. Budějovice

    Ostrava

    3 - 0

    25/12  25/23  25/14

  • 25.09.2022 - 17:00

    Lvi

    O. Voda

    0 - 3

    24/26  17/25  19/25

  • 29.09.2022 - 17:00

    Ústí n. L.

    Benátky n. J.

  • 29.09.2022 - 17:00

    Ostrava

    Beskydy

  • 29.09.2022 - 18:00

    Liberec

    Karlovarsko

  • 29.09.2022 - 18:00

    O. Voda

    Zlín

  • 29.09.2022 - 18:00

    Příbram

    Lvi

  • 29.09.2022 - 19:00

    Brno

    Kladno

  • 01.10.2022 - 17:00

    Beskydy

    Liberec

  • 01.10.2022 - 17:00

    Zlín

    Příbram

  • 01.10.2022 - 18:00

    Kladno

    O. Voda

  • 01.10.2022 - 18:00

    Benátky n. J.

    Brno

  • 01.10.2022 - 18:00

    Karlovarsko

    Ústí n. L.

  • 01.10.2022 - 18:00

    Lvi

    Č. Budějovice

    
24.09.2022 - 16:00

Zlín

Brno

1 - 3

24/26  25/16  18/25  22/25

24.09.2022 - 18:00

Kladno

Ústí n. L.

3 - 2

24/26  21/25  25/18  25/20  15/9

24.09.2022 - 18:00

Benátky n. J.

Liberec

2 - 3

19/25  26/24  25/19  34/36  10/15

24.09.2022 - 18:00

Karlovarsko

Beskydy

3 - 0

25/13  25/11  25/23

24.09.2022 - 18:00

Č. Budějovice

Ostrava

3 - 0

25/12  25/23  25/14

25.09.2022 - 17:00

Lvi

O. Voda

0 - 3

24/26  17/25  19/25

29.09.2022 - 17:00

Ústí n. L.

Benátky n. J.

29.09.2022 - 17:00

Ostrava

Beskydy

29.09.2022 - 18:00

Liberec

Karlovarsko

29.09.2022 - 18:00

O. Voda

Zlín

29.09.2022 - 18:00

Příbram

Lvi

29.09.2022 - 19:00

Brno

Kladno

01.10.2022 - 17:00

Beskydy

Liberec

01.10.2022 - 17:00

Zlín

Příbram

01.10.2022 - 18:00

Kladno

O. Voda

01.10.2022 - 18:00

Benátky n. J.

Brno

01.10.2022 - 18:00

Karlovarsko

Ústí n. L.

01.10.2022 - 18:00

Lvi

Č. Budějovice

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#5

MartinHladík 6,33(19/3)

#10

DanielŘímal 4,75(19/4)

#14

FilipStoilovic 4,67(14/3)

#17

KristapsPlatačs 4,4(22/5)

#15

JakubIhnát 4,33(13/3)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#14

FilipStoilovic 1,67(5/3)

#15

JakubIhnát 1,67(5/3)

#15

JosefPolák 1(3/3)

#7

MarekŠulc 1(3/3)

#0

KrunoNikačević 0,8(4/5)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#0

KrunoNikačević 1,2(6/5)

#8

MatyášDémar 1(1/1)

#0

JamesWeir 1(2/2)

#3

ŠimonKrajčovič 1(3/3)

#1

MartinHudák 0,8(4/5)

nejvíce bodující hráč(body)

#10

DanielŘímal 19

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#15

JakubIhnát 5

#17

JiříSrb 4

#15

JosefPolák 3

nejlepší blokař(bodové bloky)

#17

JiříSrb 3

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#3

DanielČech 71 %(5/7)

#7

MartinKop 60 %(12/20)

#2

MichaelKovařík 56 %(5/9)

#0

PatrikPokopec 51 %(20/39)

#6

MilanMoník 50 %(5/10)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#13

LukaszWiese 69 %(9/13)

#13

FilipJarosinski 69 %(9/13)

#12

ValeriiTodua 67 %(6/9)

#5

MartinHladík 63 %(17/27)

#2

MatoušLank 59 %(13/22)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Zajíček A.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Šulc M.
(AERO Odolena Voda)

SMEČAŘ 2  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Weir J.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 1  
Lamanec P.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Moník M.
    (VK Lvi Praha)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Fortuník O.
    (Kladno)
  • BLOKAŘ 3  
    Polák J.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Janečka J.
    (Volejbal Brno)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Dvořák J.
    (VK Ostrava)
  • SMEČAŘ 3  
    Licek M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Ihnát J.
    (ČEZ Karlovarsko)

Pořadí

EX-M 22/23

UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

ČEZ Karlovarsko

3

1

1

0

3

0

75

47

1

0

0

0

0

0

-

1,596

-

VK Jihostroj České Budějovice

3

1

1

0

3

0

75

49

1

0

0

0

0

0

-

1,531

-

AERO Odolena Voda

3

1

1

0

3

0

76

60

1

0

0

0

0

0

-

1,267

-

Volejbal Brno

3

1

1

0

3

1

92

89

0

1

0

0

0

0

3,00

1,034

-

Kladno volejbal cz

2

1

1

0

3

2

110

98

0

0

1

0

0

0

1,50

1,122

-

VK Dukla Liberec

2

1

1

0

3

2

119

114

0

0

1

0

0

0

1,50

1,044

-

VK Benátky nad Jizerou

1

1

0

1

2

3

114

119

0

0

0

1

0

0

0,67

0,958

-

SKV Ústí nad Labem

1

1

0

1

2

3

98

110

0

0

0

1

0

0

0,67

0,891

-

Fatra Zlín

0

1

0

1

1

3

89

92

0

0

0

0

1

0

0,33

0,967

-

VK Lvi Praha

0

1

0

1

0

3

60

76

0

0

0

0

0

1

0,00

0,790

-

VK Ostrava

0

1

0

1

0

3

49

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,653

-

Black Volley Beskydy

0

1

0

1

0

3

47

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,627

-

VK Příbram

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

VK Benátky nad Jizerou ()

2 - 3

Black Volley Beskydy ()

Volejbal Brno ()

VK Jihostroj České Budějovice ()

3 - 0

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 0

Kladno volejbal cz ()

3 - 2

VK Dukla Liberec ()

VK Lvi Praha ()

0 - 3

AERO Odolena Voda ()

VK Ostrava ()

VK Příbram ()

SKV Ústí nad Labem ()

Fatra Zlín ()

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Zajíček A.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Šulc M.
(AERO Odolena Voda)

SMEČAŘ 2  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Weir J.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 1  
Lamanec P.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Moník M.
    (VK Lvi Praha)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Fortuník O.
    (Kladno)
  • BLOKAŘ 3  
    Polák J.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Janečka J.
    (Volejbal Brno)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Dvořák J.
    (VK Ostrava)
  • SMEČAŘ 3  
    Licek M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Ihnát J.
    (ČEZ Karlovarsko)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Zajíček A.
(ČEZ Karlovarsko)
SMEČAŘ 1  
Šulc M.
(AERO Odolena Voda)

SMEČAŘ 2  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Weir J.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 1  
Lamanec P.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
LIBERO 2  
Moník M.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 2  
Fortuník O.
(Kladno)
BLOKAŘ 3  
Polák J.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 3  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 4  
Janečka J.
(Volejbal Brno)
SMEČAŘ 4  
Ihnát J.
(ČEZ Karlovarsko)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Dvořák J.
(VK Ostrava)