UNIQA Extraliga muži 2022/2023

UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část

select
UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže UNIQA Extraliga muži 2022/2023 - 1. část soutěže Matches

1.kolo

24.09.2022 - 16:00

Sportovní hala Datart Zlín

24.09.2022 - 16:00

24.09.2022 - 16:00

Zlín

1 - 3

Brno

Kovář, jun. Vlastimil
Kavala Tomáš

24.09.2022 - 16:00

1 - 3

Zlín

Brno

24.09.2022 - 18:00

Sportovní hala

24.09.2022 - 18:00

24.09.2022 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 0

Ostrava

Velinov Emil
Možnár Martin

24.09.2022 - 18:00

3 - 0

Č. Budějovice

Ostrava

24.09.2022 - 18:00

Kladenská sportovní hala

24.09.2022 - 18:00

24.09.2022 - 18:00

Kladno

3 - 2

Ústí n. L.

Krtička Jan
Dmejchal Matěj

24.09.2022 - 18:00

3 - 2

Kladno

Ústí n. L.

24.09.2022 - 18:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

24.09.2022 - 18:00

24.09.2022 - 18:00

Benátky n. J.

2 - 3

Liberec

Rychlík Dušan
Nedbálek Alexander

24.09.2022 - 18:00

2 - 3

Benátky n. J.

Liberec

24.09.2022 - 18:00

Hala míčových sportu

24.09.2022 - 18:00

24.09.2022 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Beskydy

Kvarda Petr
Dušek Petr

24.09.2022 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Beskydy

25.09.2022 - 17:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

25.09.2022 - 17:00

25.09.2022 - 17:00

Lvi

0 - 3

O. Voda

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

25.09.2022 - 17:00

0 - 3

Lvi

O. Voda



2.kolo

29.09.2022 - 17:00

Hala Sareza

29.09.2022 - 17:00

29.09.2022 - 17:00

Ostrava

1 - 3

Beskydy

Grabovský Zdeněk
Kovář, jun. Vlastimil

29.09.2022 - 17:00

1 - 3

Ostrava

Beskydy

29.09.2022 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

29.09.2022 - 17:00

29.09.2022 - 17:00

Ústí n. L.

2 - 3

Benátky n. J.

Buchar Tomáš
Rychlík Dušan

29.09.2022 - 17:00

2 - 3

Ústí n. L.

Benátky n. J.

29.09.2022 - 18:00

Dukla Liberec

29.09.2022 - 18:00

29.09.2022 - 18:00

Liberec

2 - 3

Karlovarsko

Dmejchal Matěj
Krtička Jan

29.09.2022 - 18:00

2 - 3

Liberec

Karlovarsko

29.09.2022 - 18:00

Sportovní hala

29.09.2022 - 18:00

29.09.2022 - 18:00

O. Voda

3 - 2

Zlín

Nedbálek Alexander
Kvarda Petr

29.09.2022 - 18:00

3 - 2

O. Voda

Zlín

29.09.2022 - 18:00

sportovní hala Příbram

29.09.2022 - 18:00

29.09.2022 - 18:00

Příbram

1 - 3

Lvi

Dušek Petr
Velinov Emil

29.09.2022 - 18:00

1 - 3

Příbram

Lvi

29.09.2022 - 19:00

TJ Sokol Brno I

29.09.2022 - 19:00

29.09.2022 - 19:00

Brno

0 - 3

Kladno

Možnár Martin
Spáčil Lukáš

29.09.2022 - 19:00

0 - 3

Brno

Kladno



3.kolo

01.10.2022 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

01.10.2022 - 17:00

01.10.2022 - 17:00

Zlín

3 - 1

Příbram

Grabovský Zdeněk
Možnár Martin

01.10.2022 - 17:00

3 - 1

Zlín

Příbram

01.10.2022 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

01.10.2022 - 17:00

01.10.2022 - 17:00

Beskydy

1 - 3

Liberec

Kavala Tomáš
Spáčil Lukáš

01.10.2022 - 17:00

1 - 3

Beskydy

Liberec

01.10.2022 - 18:00

Kladenská sportovní hala

01.10.2022 - 18:00

01.10.2022 - 18:00

Kladno

3 - 2

O. Voda

Kvarda Petr
Dušek Petr

01.10.2022 - 18:00

3 - 2

Kladno

O. Voda

01.10.2022 - 18:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

01.10.2022 - 18:00

01.10.2022 - 18:00

Benátky n. J.

2 - 3

Brno

Velinov Emil
Dmejchal Matěj

01.10.2022 - 18:00

2 - 3

Benátky n. J.

Brno

01.10.2022 - 18:00

Hala míčových sportu

01.10.2022 - 18:00

01.10.2022 - 18:00

Karlovarsko

3 - 0

Ústí n. L.

Buchar Tomáš
Nedbálek Alexander

01.10.2022 - 18:00

3 - 0

Karlovarsko

Ústí n. L.

03.10.2022 - 17:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

03.10.2022 - 17:00

03.10.2022 - 17:00

Lvi

3 - 0

Č. Budějovice

Krtička Jan
Rychlík Dušan

03.10.2022 - 17:00

3 - 0

Lvi

Č. Budějovice



4.kolo

05.10.2022 - 19:30

TJ Sokol Brno I

05.10.2022 - 19:30

05.10.2022 - 19:30

Brno

0 - 3

Karlovarsko

Rychlík Dušan
Činátl René

05.10.2022 - 19:30

0 - 3

Brno

Karlovarsko

06.10.2022 - 17:00

Hala Sareza

06.10.2022 - 17:00

06.10.2022 - 17:00

Ostrava

1 - 3

Liberec

Možnár Martin
Spáčil Lukáš

06.10.2022 - 17:00

1 - 3

Ostrava

Liberec

06.10.2022 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

06.10.2022 - 17:00

06.10.2022 - 17:00

Ústí n. L.

1 - 3

Beskydy

Dmejchal Matěj
Velinov Emil

06.10.2022 - 17:00

1 - 3

Ústí n. L.

Beskydy

06.10.2022 - 18:00

Sportovní hala

06.10.2022 - 18:00

06.10.2022 - 18:00

O. Voda

3 - 1

Benátky n. J.

Grabovský Zdeněk
Kavala Tomáš

06.10.2022 - 18:00

3 - 1

O. Voda

Benátky n. J.

06.10.2022 - 18:00

sportovní hala Příbram

06.10.2022 - 18:00

06.10.2022 - 18:00

Příbram

2 - 3

Kladno

Kvarda Petr
Krtička Jan

06.10.2022 - 18:00

2 - 3

Příbram

Kladno

06.10.2022 - 18:00

Sportovní hala

06.10.2022 - 18:00

06.10.2022 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 0

Zlín

Dušek Petr
Buchar Tomáš

06.10.2022 - 18:00

3 - 0

Č. Budějovice

Zlín



5.kolo

08.10.2022 - 18:00

Nibe aréna, městská sportovní hala

08.10.2022 - 18:00

08.10.2022 - 18:00

Benátky n. J.

3 - 2

Příbram

Spáčil Lukáš
Možnár Martin

08.10.2022 - 18:00

3 - 2

Benátky n. J.

Příbram

08.10.2022 - 18:00

Hala míčových sportu

08.10.2022 - 18:00

08.10.2022 - 18:00

Karlovarsko

3 - 1

O. Voda

Činátl René
Velinov Emil

08.10.2022 - 18:00

3 - 1

Karlovarsko

O. Voda

08.10.2022 - 19:30

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

08.10.2022 - 19:30

08.10.2022 - 19:30

Beskydy

0 - 3

Brno

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

08.10.2022 - 19:30

0 - 3

Beskydy

Brno

09.10.2022 - 16:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

09.10.2022 - 16:00

09.10.2022 - 16:00

Lvi

3 - 0

Ostrava

Dmejchal Matěj
Kavala Tomáš

09.10.2022 - 16:00

3 - 0

Lvi

Ostrava

09.10.2022 - 18:00

Kladenská sportovní hala

09.10.2022 - 18:00

09.10.2022 - 18:00

Kladno

3 - 0

Č. Budějovice

Nedbálek Alexander
Rychlík Dušan

09.10.2022 - 18:00

3 - 0

Kladno

Č. Budějovice

10.10.2022 - 19:30

Dukla Liberec

10.10.2022 - 19:30

10.10.2022 - 19:30

Liberec

3 - 0

Ústí n. L.

Buchar Tomáš
Dušek Petr

10.10.2022 - 19:30

3 - 0

Liberec

Ústí n. L.



6.kolo

14.10.2022 - 18:00

sportovní hala Příbram

14.10.2022 - 18:00

14.10.2022 - 18:00

Příbram

0 - 3

Karlovarsko

Krtička Jan
Nedbálek Alexander

14.10.2022 - 18:00

0 - 3

Příbram

Karlovarsko

15.10.2022 - 17:00

Hala Sareza

15.10.2022 - 17:00

15.10.2022 - 17:00

Ostrava

2 - 3

Ústí n. L.

Grabovský Zdeněk
Možnár Martin

15.10.2022 - 17:00

2 - 3

Ostrava

Ústí n. L.

15.10.2022 - 18:00

Sportovní hala

15.10.2022 - 18:00

15.10.2022 - 18:00

O. Voda

3 - 1

Beskydy

Velinov Emil
Dušek Petr

15.10.2022 - 18:00

3 - 1

O. Voda

Beskydy

15.10.2022 - 18:00

Sportovní hala

15.10.2022 - 18:00

15.10.2022 - 18:00

Č. Budějovice

3 - 1

Benátky n. J.

Dmejchal Matěj
Kvarda Petr

15.10.2022 - 18:00

3 - 1

Č. Budějovice

Benátky n. J.

16.10.2022 - 16:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

16.10.2022 - 16:00

16.10.2022 - 16:00

Lvi

2 - 3

Zlín

Rychlík Dušan
Činátl René

16.10.2022 - 16:00

2 - 3

Lvi

Zlín

17.10.2022 - 17:00

TJ Sokol Brno I

17.10.2022 - 17:00

17.10.2022 - 17:00

Brno

0 - 3

Liberec

Spáčil Lukáš
Kovář, jun. Vlastimil

17.10.2022 - 17:00

0 - 3

Brno

Liberec



7.kolo

19.10.2022 - 18:00

Hala míčových sportu

19.10.2022 - 18:00

19.10.2022 - 18:00

Karlovarsko

3 - 2

Č. Budějovice

Činátl René
Rychlík Dušan

19.10.2022 - 18:00

3 - 2

Karlovarsko

Č. Budějovice

19.10.2022 - 18:00

Dukla Liberec

19.10.2022 - 18:00

19.10.2022 - 18:00

Liberec

3 - 0

O. Voda

Dmejchal Matěj
Dušek Petr

19.10.2022 - 18:00

3 - 0

Liberec

O. Voda

20.10.2022 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

20.10.2022 - 17:00

20.10.2022 - 17:00

Zlín

3 - 0

Ostrava

Kovář, jun. Vlastimil
Kavala Tomáš

20.10.2022 - 17:00

3 - 0

Zlín

Ostrava

20.10.2022 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

20.10.2022 - 17:00

20.10.2022 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 1

Brno

Kvarda Petr
Krtička Jan

20.10.2022 - 17:00

3 - 1

Ústí n. L.

Brno

20.10.2022 - 18:00

Kladenská sportovní hala

20.10.2022 - 18:00

20.10.2022 - 18:00

Kladno

2 - 3

Lvi

Buchar Tomáš
Velinov Emil

20.10.2022 - 18:00

2 - 3

Kladno

Lvi

20.10.2022 - 19:30

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

20.10.2022 - 19:30

20.10.2022 - 19:30

Beskydy

2 - 3

Příbram

Možnár Martin
Spáčil Lukáš

20.10.2022 - 19:30

2 - 3

Beskydy

Příbram



8.kolo

22.10.2022 - 16:00

Dukla Liberec

22.10.2022 - 16:00

22.10.2022 - 16:00

Liberec

3 - 0

Příbram

Činátl René
Dmejchal Matěj

22.10.2022 - 16:00

3 - 0

Liberec

Příbram

22.10.2022 - 17:00

Hala Sareza

22.10.2022 - 17:00

22.10.2022 - 17:00

Ostrava

3 - 2

Brno

Velinov Emil
Kovář, jun. Vlastimil

22.10.2022 - 17:00

3 - 2

Ostrava

Brno

22.10.2022 - 17:30

Sportovní hala Datart Zlín

22.10.2022 - 17:30

22.10.2022 - 17:30

Zlín