Chance Český pohár muži 2023/2024


Chance Český pohár muži 2023/2024 Chance Český pohár muži 2023/2024 Standing

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#4

PatrikLamanec 5,75(23/4)

#19

MiroslavDrozen 4,92(59/12)

#10

MarekMečiar 4,88(39/8)

#4

MartinChevalier 4,67(84/18)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#10

IvanPliasetskyi 1(3/3)

#22

OliverSedláček 1(4/4)

#4

MartinChevalier 0,89(16/18)

#16

DanielŠulista 0,75(3/4)

#10

JanSvoboda 0,75(6/8)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#23

MatoušLank 1(3/3)

#7

RadekBaláž 1(3/3)

#1

MartinHudák 1(4/4)

#0

LivanOsoria Rodriguez 0,86(6/7)

#21

VladislavsBlumbergs 0,77(10/13)

nejvíce bodující hráč(body)

#24

JacobKern 61

#7

JiříBenda 46

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#10

JanSvoboda 6

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#11

DavidJanků 75 %(12/16)

#7

StanislavVachoušek 62 %(34/55)

#10

MartinKop 61 %(20/33)

#3

DanielPfeffer 59 %(10/17)

#2

MartinPondělíček 57 %(35/61)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#16

AllanGoncalves Guimaraes 59 %(20/34)

#2

Eder LevyKock 57 %(8/14)

#0

LivanOsoria Rodriguez 57 %(13/23)

#22

Oskar KjersteinMadsen 56 %(29/52)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Hudák M.
(TJ Sokol Dobřichovice)
SMEČAŘ 1  
Drozen M.
(TJ Slavia Hradec Králové)

SMEČAŘ 2  
Chevalier M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 1  
Goncalves G.A.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Resl M.
(Ostrava)
LIBERO 1  
Kop M.
(Volejbal Brno)
  • LIBERO 2  
    Pfeffer D.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Mišek T.
    (Beskydy)
  • BLOKAŘ 3  
    Čechmánek M.
    (Fatra Zlín)
  • BLOKAŘ 4  
    Blumbergs V.
    (AERO Odolena Voda)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kollátor D.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Benda J.
    (Black Volley Beskydy)
  • SMEČAŘ 4  
    Čech D.
    (VK Lvi Praha)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Hudák M.
(TJ Sokol Dobřichovice)
SMEČAŘ 1  
Drozen M.
(TJ Slavia Hradec Králové)

SMEČAŘ 2  
Chevalier M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 1  
Goncalves G.A.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Resl M.
(Ostrava)
LIBERO 1  
Kop M.
(Volejbal Brno)
  • LIBERO 2  
    Pfeffer D.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Mišek T.
    (Beskydy)
  • BLOKAŘ 3  
    Čechmánek M.
    (Fatra Zlín)
  • BLOKAŘ 4  
    Blumbergs V.
    (AERO Odolena Voda)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kollátor D.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Benda J.
    (Black Volley Beskydy)
  • SMEČAŘ 4  
    Čech D.
    (VK Lvi Praha)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Římal D.
(Fatra Zlín)
BLOKAŘ 2  
Hudák M.
(TJ Sokol Dobřichovice)
SMEČAŘ 1  
Drozen M.
(TJ Slavia Hradec Králové)

SMEČAŘ 2  
Chevalier M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 1  
Goncalves G.A.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Resl M.
(Ostrava)
LIBERO 1  
Kop M.
(Volejbal Brno)
LIBERO 2  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 2  
Mišek T.
(Beskydy)
BLOKAŘ 3  
Čechmánek M.
(Fatra Zlín)
SMEČAŘ 3  
Benda J.
(Black Volley Beskydy)
BLOKAŘ 4  
Blumbergs V.
(AERO Odolena Voda)
SMEČAŘ 4  
Čech D.
(VK Lvi Praha)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kollátor D.
(VK Lvi Praha)