ČEZ Extraliga muži 2023/2024


  • 21.02.2024 - 16:30

    Kladno

    Ústí n. L.

    3 - 2

    25/16  25/13  27/29  17/25  15/11

  • 24.02.2024 - 17:00

    Příbram

    České Budějovice

    1 - 3

    26/28  26/24  22/25  19/25

  • 29.02.2024 - 17:00

    Ostrava

    Brno

  • 29.02.2024 - 17:00

    Zlín

    Benátky n. J.

  • 29.02.2024 - 18:00

    Liberec

    Kladno

  • 29.02.2024 - 18:00

    Ústí n. L.

    České Budějovice

  • 29.02.2024 - 18:00

    Praha

    Karlovarsko

  • 29.02.2024 - 18:00

    O. Voda

    Beskydy

  • 02.03.2024 - 16:00

    České Budějovice

    Liberec

  • 02.03.2024 - 17:00

    Zlín

    Ostrava

  • 02.03.2024 - 17:00

    Beskydy

    Praha

  • 02.03.2024 - 18:00

    Karlovarsko

    Ústí n. L.

  • 02.03.2024 - 18:00

    Benátky n. J.

    O. Voda

  • 02.03.2024 - 18:00

    Kladno

    Příbram

    
21.02.2024 - 16:30

Kladno

Ústí n. L.

3 - 2

25/16  25/13  27/29  17/25  15/11

24.02.2024 - 17:00

Příbram

České Budějovice

1 - 3

26/28  26/24  22/25  19/25

29.02.2024 - 17:00

Ostrava

Brno

29.02.2024 - 17:00

Zlín

Benátky n. J.

29.02.2024 - 18:00

Liberec

Kladno

29.02.2024 - 18:00

Ústí n. L.

České Budějovice

29.02.2024 - 18:00

Praha

Karlovarsko

29.02.2024 - 18:00

O. Voda

Beskydy

02.03.2024 - 16:00

České Budějovice

Liberec

02.03.2024 - 17:00

Zlín

Ostrava

02.03.2024 - 17:00

Beskydy

Praha

02.03.2024 - 18:00

Karlovarsko

Ústí n. L.

02.03.2024 - 18:00

Benátky n. J.

O. Voda

02.03.2024 - 18:00

Kladno

Příbram

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#17

KristapsPlatačs 5,39(453/84)

#5

IgnacioLuengas 4,52(348/77)

#4

DanielThiessen 4,48(372/83)

#15

VolodymyrTevkun 4,1(242/59)

#0

Luis ElianEstrada Mazorra 4,09(135/33)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#9

JanČerný 1,5(6/4)

#10

JanSvoboda 0,49(39/79)

#8

EduardoSobrinho 0,46(32/69)

#15

JakubIhnát 0,45(24/53)

#17

KristapsPlatačs 0,43(36/84)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#7

NavreetSuhan 0,87(74/85)

#14

PabloCrer 0,78(50/64)

#1

MartinHudák 0,77(41/53)

#11

MartinŠábrt 0,74(65/88)

#11

Fynnian LionelMcCarthy 0,73(51/70)

nejvíce bodující hráč(body)

#8

IvoHulpach 335

#15

DavidKollátor 334

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#10

JanSvoboda 39

#7

JiříBenda 30

nejlepší blokař(bodové bloky)

#11

MartinŠábrt 65

#11

JanPražák 51

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#19

MichaelKovařík 56 %(116/208)

#10

SilverMaar 52 %(172/332)

#3

DanielPfeffer 52 %(162/313)

#15

JakubIhnát 49 %(106/218)

#14

MicheleVerasio 48 %(193/402)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#11

JanPražák 60 %(160/265)

#0

Luis ElianEstrada Mazorra 57 %(113/200)

#0

RediBakiri 55 %(35/64)

#4

PatrikLamanec 52 %(143/275)

#2

MartinČervinka 52 %(29/56)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Platačs K.
(Kladno volejbal cz)
BLOKAŘ 2  
Trojanowicz L.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Svoboda J.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 1  
McCarthy F.L.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Neves J.
(Kladno)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Pfeffer D.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasan J.
    (Karlovarsko)
  • BLOKAŘ 3  
    Šábrt M.
    (VK Trox Příbram)
  • BLOKAŘ 4  
    Suhan N.
    (SKV Ústí nad Labem)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Schouten C.A.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Benda J.
    (Black Volley Beskydy)
  • SMEČAŘ 4  
    Čech D.
    (VK Lvi Praha)

Pořadí

EX-M 23/24

ČEZ Extraliga muži 2023/2024 - 1. část soutěže ČEZ Extraliga muži 2023/2024 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Lvi Praha

59

22

20

2

64

16

1926

1600

13

4

3

2

0

0

4,00

1,204

-

Kladno volejbal cz

53

22

19

3

60

24

1955

1725

9

5

5

1

1

1

2,50

1,133

-

VK Dukla Liberec

50

22

17

5

59

31

2069

1944

5

8

4

3

2

0

1,90

1,064

-

ČEZ Karlovarsko

47

22

16

6

51

24

1790

1608

11

4

1

0

3

3

2,12

1,113

-

VK Jihostroj České Budějovice

46

22

15

7

50

28

1824

1681

9

5

1

2

1

4

1,79

1,085

-

VK Trox Příbram

35

23

12

11

44

44

2011

2021

3

7

2

1

6

4

1,00

0,995

-

AERO Odolena Voda

28

22

10

12

40

47

1945

2008

3

3

4

2

6

4

0,85

0,969

-

Volejbal Brno

26

23

8

15

35

52

1889

1979

3

3

2

4

3

8

0,67

0,954

-

Black Volley Beskydy

25

22

9

13

34

49

1801

1900

3

2

4

2

3

8

0,69

0,948

-

VK Benátky nad Jizerou

18

22

6

16

27

55

1739

1900

2

1

3

3

3

10

0,49

0,915

-

SKV Ústí nad Labem

16

22

4

18

28

57

1759

1961

2

1

1

5

6

7

0,49

0,897

-

VK Ostrava

15

22

4

18

24

57

1743

1915

1

3

0

3

6

9

0,42

0,910

-

Fatra Zlín

14

22

4

18

28

60

1861

2070

0

2

2

4

8

6

0,47

0,899

-




ČEZ Extraliga muži 2023/2024 - 1. část soutěže ČEZ Extraliga muži 2023/2024 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

ČEZ Extraliga muži 2023/2024 - 1. část soutěže

Hosté

BEN

BES

BRN

CBU

KAR

KLA

LIB

ODV

OST

LVI

PRI

USL

ZLN

Domácí

VK Benátky nad Jizerou (BEN)

2 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 2

Black Volley Beskydy (BES)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 1

1 - 3

3 - 2

Volejbal Brno (BRN)

3 - 0

0 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 1

2 - 3

2 - 3

VK Jihostroj České Budějovice (CBU)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ČEZ Karlovarsko (KAR)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

Kladno volejbal cz (KLA)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 2

3 - 0

VK Dukla Liberec (LIB)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 1

AERO Odolena Voda (ODV)

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

VK Ostrava (OST)

2 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

VK Lvi Praha (LVI)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

VK Trox Příbram (PRI)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

SKV Ústí nad Labem (USL)

1 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

1 - 3

Fatra Zlín (ZLN)

3 - 2

2 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Platačs K.
(Kladno volejbal cz)
BLOKAŘ 2  
Trojanowicz L.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Svoboda J.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 1  
McCarthy F.L.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Neves J.
(Kladno)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
  • LIBERO 2  
    Pfeffer D.
    (ČEZ Karlovarsko)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasan J.
    (Karlovarsko)
  • BLOKAŘ 3  
    Šábrt M.
    (VK Trox Příbram)
  • BLOKAŘ 4  
    Suhan N.
    (SKV Ústí nad Labem)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Schouten C.A.
    (VK Lvi Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Benda J.
    (Black Volley Beskydy)
  • SMEČAŘ 4  
    Čech D.
    (VK Lvi Praha)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Platačs K.
(Kladno volejbal cz)
BLOKAŘ 2  
Trojanowicz L.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Ihnát J.
(ČEZ Karlovarsko)

SMEČAŘ 2  
Svoboda J.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 1  
McCarthy F.L.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Neves J.
(Kladno)
LIBERO 1  
Kovařík M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
LIBERO 2  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
NAHRÁVAČ 2  
Kasan J.
(Karlovarsko)
BLOKAŘ 3  
Šábrt M.
(VK Trox Příbram)
SMEČAŘ 3  
Benda J.
(Black Volley Beskydy)
BLOKAŘ 4  
Suhan N.
(SKV Ústí nad Labem)
SMEČAŘ 4  
Čech D.
(VK Lvi Praha)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Schouten C.A.
(VK Lvi Praha)