Extraliga ženy 2023/2024


  • 15.04.2024 - 18:00

    Prostějov

    Olymp

    3 - 0

    25/18  25/22  25/14

  • 15.04.2024 - 18:00

    Šelmy

    Liberec

    3 - 1

    25/17  25/19  22/25  25/15

  • 18.04.2024 - 18:00

    Olymp

    Prostějov

    2 - 3

    25/23  19/25  23/25  25/21  13/15

  • 18.04.2024 - 18:00

    Liberec

    Šelmy

    2 - 3

    18/25  25/19  13/25  25/22  14/16

  • 21.04.2024 - 16:00

    Šelmy

    Liberec

    3 - 1

    25/21  23/25  25/16  25/19

    
15.04.2024 - 18:00

Prostějov

Olymp

3 - 0

25/18  25/22  25/14

15.04.2024 - 18:00

Šelmy

Liberec

3 - 1

25/17  25/19  22/25  25/15

18.04.2024 - 18:00

Olymp

Prostějov

2 - 3

25/23  19/25  23/25  25/21  13/15

18.04.2024 - 18:00

Liberec

Šelmy

2 - 3

18/25  25/19  13/25  25/22  14/16

21.04.2024 - 16:00

Šelmy

Liberec

3 - 1

25/21  23/25  25/16  25/19

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#11

NikolaKvapilová 5,3(716/135)

#25

MonikaBrancuská 4,79(532/111)

#11

KarinŠunderlíková 4,59(266/58)

#9

AnnaArtyshuk 4,05(458/113)

#0

KaitlynnBiassou 4,05(170/42)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#0

KaitlynnBiassou 0,5(21/42)

#14

EvaBeránková 0,44(4/9)

#12

JoyceAgbolossou 0,43(42/97)

#7

AnetaWeidenthalerová 0,42(43/102)

#11

SimonaJanečková 0,4(37/93)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

VeronikaTrnková 0,86(116/135)

#14

TerezaHrušecká 0,76(71/94)

#18

ZuzanaŽáková 0,71(56/79)

#9

RaquelLoff Da Silva 0,71(82/116)

#4

LucjaLaskowska 0,69(40/58)

nejvíce bodující hráč(body)

#19

PetraKojdová 459

#9

AnnaArtyshuk 458

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

nejlepší blokař(bodové bloky)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#13

MichaelaPallová 49 %(223/455)

#8

LucieŠulcová 48 %(257/533)

#4

LucieKolářová 47 %(253/544)

#6

AdélaDémar 45 %(124/277)

#11

AleksandraDeptuch 44 %(148/334)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#3

VeronikaTrnková 53 %(281/532)

#12

AnnaŠirůčková 49 %(270/550)

#8

WiktoriaNowak 49 %(172/353)

#16

VeronikaStrušková 48 %(168/348)

#9

KláraVyklická 48 %(268/560)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Kohoutová K.
(Volejbal Přerov)
SMEČAŘ 1  
Janečková S.
(Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
Kojdová P.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Prostějov)
NAHRÁVAČ 1  
Nowak W.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Pallová M.
(VK Prostějov)
  • LIBERO 2  
    Meidlová P.
    (VK Prostějov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Vlčková M.
    (Olymp)
  • BLOKAŘ 3  
    Loff D.S.R.
    (VK Prostějov)
  • BLOKAŘ 4  
    Nowak W.
    (VK UP Olomouc)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Brancuská M.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Hodanová E.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 4  
    Faltínová K.
    (VK Prostějov)

Pořadí

EX-Z 23/24

Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část soutěže Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

Šelmy Brno

67

27

23

4

72

21

2190

1838

17

3

3

1

1

2

3,43

1,192

-

VK Prostějov

62

27

21

6

72

29

2338

1949

14

3

4

3

3

0

2,48

1,200

-

VK Dukla Liberec

58

27

20

7

69

37

2410

2125

10

4

6

4

1

2

1,86

1,134

-

PVK Olymp Praha

54

27

17

10

61

37

2256

2001

11

5

1

4

2

4

1,65

1,127

-

TJ Ostrava

47

27

16

11

59

49

2358

2337

5

6

5

4

3

4

1,20

1,009

-

VK Královo Pole Brno

31

27

9

18

41

59

2061

2220

6

1

2

6

2

10

0,69

0,928

-

VK UP Olomouc

28

27

10

17

39

63

2141

2269

3

2

5

3

3

11

0,62

0,944

-

Volejbal Přerov

23

27

8

19

35

67

2083

2355

1

4

3

2

7

10

0,52

0,884

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

20

27

7

20

30

68

1912

2241

3

0

4

3

3

14

0,44

0,853

-

TJ Sokol Šternberk

15

27

4

23

27

75

1976

2390

0

2

2

5

5

13

0,36

0,827

-




Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část soutěže Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část soutěže

Hosté

FRM

KRP

LIB

OLO

OLY

OST

PRE

PRO

BRN

STE

Domácí

TJ Sokol Frýdek - Místek (FRM)

3 - 2


0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3


0 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3


0 - 3

3 - 0


3 - 0

VK Královo Pole Brno (KRP)

3 - 0

3 - 2


2 - 3

2 - 3

3 - 0

2 - 3


1 - 3

3 - 0


2 - 3

0 - 3


0 - 3

0 - 3

3 - 2

VK Dukla Liberec (LIB)

3 - 0


3 - 2

3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 0


3 - 2

3 - 2

1 - 3


3 - 0

3 - 2


3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK UP Olomouc (OLO)

3 - 0


2 - 3

3 - 0


0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0


0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3


3 - 1

PVK Olymp Praha (OLY)

3 - 1

3 - 0


3 - 0

3 - 0

2 - 3


3 - 1

3 - 0


3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 1


0 - 3

3 - 0


3 - 0

TJ Ostrava (OST)

3 - 0


3 - 2

0 - 3

1 - 3


3 - 2

1 - 3


3 - 0

3 - 2

3 - 0


2 - 3

0 - 3


3 - 1

1 - 3

3 - 1

Volejbal Přerov (PRE)

3 - 1


2 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3


1 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3


1 - 3

3 - 2


3 - 1

VK Prostějov (PRO)

3 - 0


3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 2


3 - 2

3 - 1


3 - 2

1 - 3

3 - 0


3 - 0

3 - 0


2 - 3

3 - 0

Šelmy Brno (BRN)

3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 2


3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 0

3 - 2


3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0


3 - 0

TJ Sokol Šternberk (STE)

2 - 3

3 - 2


3 - 1

3 - 2


0 - 3

2 - 3

1 - 3

2 - 3


0 - 3

1 - 3

0 - 3


0 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Kohoutová K.
(Volejbal Přerov)
SMEČAŘ 1  
Janečková S.
(Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
Kojdová P.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Prostějov)
NAHRÁVAČ 1  
Nowak W.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Pallová M.
(VK Prostějov)
  • LIBERO 2  
    Meidlová P.
    (VK Prostějov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Vlčková M.
    (Olymp)
  • BLOKAŘ 3  
    Loff D.S.R.
    (VK Prostějov)
  • BLOKAŘ 4  
    Nowak W.
    (VK UP Olomouc)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Brancuská M.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 3  
    Hodanová E.
    (PVK Olymp Praha)
  • SMEČAŘ 4  
    Faltínová K.
    (VK Prostějov)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Kohoutová K.
(Volejbal Přerov)
SMEČAŘ 1  
Janečková S.
(Šelmy Brno)

SMEČAŘ 2  
Kojdová P.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 1  
Trnková V.
(VK Prostějov)
NAHRÁVAČ 1  
Nowak W.
(Olomouc)
LIBERO 1  
Pallová M.
(VK Prostějov)
LIBERO 2  
Meidlová P.
(VK Prostějov)
NAHRÁVAČ 2  
Vlčková M.
(Olymp)
BLOKAŘ 3  
Loff D.S.R.
(VK Prostějov)
SMEČAŘ 3  
Hodanová E.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 4  
Nowak W.
(VK UP Olomouc)
SMEČAŘ 4  
Faltínová K.
(VK Prostějov)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Brancuská M.
(PVK Olymp Praha)