Baráž o Extraligu ženy 2023/2024


  • 13.04.2024 - 18:00

    Šternberk

    Č. Budějovice

    1 - 3

    25/22  21/25  19/25  22/25

  • 14.04.2024 - 14:00

    Šternberk

    Č. Budějovice

    1 - 3

    25/20  14/25  21/25  22/25

  • 20.04.2024 - 15:00

    Č. Budějovice

    Šternberk

  • 21.04.2024 - 14:00

    Č. Budějovice

    Šternberk

    
13.04.2024 - 18:00

Šternberk

Č. Budějovice

1 - 3

25/22  21/25  19/25  22/25

14.04.2024 - 14:00

Šternberk

Č. Budějovice

1 - 3

25/20  14/25  21/25  22/25

20.04.2024 - 15:00

Č. Budějovice

Šternberk

21.04.2024 - 14:00

Č. Budějovice

Šternberk

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#1

MartynaKloda 4,12(33/8)

#2

SabinaUngrová 3,12(25/8)

#3

JanaHavlíková 3(21/7)

#3

NikolaLátalová 2,71(19/7)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#1

MartynaKloda 0,5(4/8)

#0

BarboraBeránková 0,5(4/8)

#3

JanaHavlíková 0,43(3/7)

#2

SabinaUngrová 0,38(3/8)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#8

EliškaKořínková 0,62(5/8)

#0

BarboraBeránková 0,62(5/8)

#16

DanaCohen 0,62(5/8)

#11

ZuzanaŠmejkalová 0,5(4/8)

#2

SabinaUngrová 0,38(3/8)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#14

TerezaPluhařová 60 %(6/10)

#1

Helena EstellaHarrisová 42 %(28/67)

#1

MartynaKloda 30 %(16/54)

#2

SabinaUngrová 26 %(9/34)

#9

LenkaDrábková 24 %(10/42)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#16

DanaCohen 31 %(8/26)

#1

MartynaKloda 30 %(28/93)

#14

TerezaPluhařová 29 %(5/17)

#3

NikolaLátalová 27 %(17/63)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kloda M.
(TJ Sokol Šternberk)
BLOKAŘ 2  
Cohen D.
(TJ Sokol Šternberk)
SMEČAŘ 1  
Weidenthalerová A.
(TJ Sokol Šternberk)

SMEČAŘ 2  
Látalová N.
(TJ Sokol Šternberk)
BLOKAŘ 1  
Kořínková E.
(TJ Sokol Šternberk)
NAHRÁVAČ 1  
Semerádová V.
(Č. Budějovice)
LIBERO 1  
Vyjídáková A.
(TJ Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Drábková L.
    (VK Madeta České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kurerova K.
    (Šternberk)
  • BLOKAŘ 3  
  • BLOKAŘ 4  
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Dudková M.
    (TJ Sokol Šternberk)
  • SMEČAŘ 3  
    Pluhařová T.
    (TJ Sokol Šternberk)
  • SMEČAŘ 4  

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kloda M.
(TJ Sokol Šternberk)
BLOKAŘ 2  
Cohen D.
(TJ Sokol Šternberk)
SMEČAŘ 1  
Weidenthalerová A.
(TJ Sokol Šternberk)

SMEČAŘ 2  
Látalová N.
(TJ Sokol Šternberk)
BLOKAŘ 1  
Kořínková E.
(TJ Sokol Šternberk)
NAHRÁVAČ 1  
Semerádová V.
(Č. Budějovice)
LIBERO 1  
Vyjídáková A.
(TJ Sokol Šternberk)
  • LIBERO 2  
    Drábková L.
    (VK Madeta České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kurerova K.
    (Šternberk)
  • BLOKAŘ 3  
  • BLOKAŘ 4  
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Dudková M.
    (TJ Sokol Šternberk)
  • SMEČAŘ 3  
    Pluhařová T.
    (TJ Sokol Šternberk)
  • SMEČAŘ 4  

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kloda M.
(TJ Sokol Šternberk)
BLOKAŘ 2  
Cohen D.
(TJ Sokol Šternberk)
SMEČAŘ 1  
Weidenthalerová A.
(TJ Sokol Šternberk)

SMEČAŘ 2  
Látalová N.
(TJ Sokol Šternberk)
BLOKAŘ 1  
Kořínková E.
(TJ Sokol Šternberk)
NAHRÁVAČ 1  
Semerádová V.
(Č. Budějovice)
LIBERO 1  
Vyjídáková A.
(TJ Sokol Šternberk)
LIBERO 2  
Drábková L.
(VK Madeta České Budějovice)
NAHRÁVAČ 2  
Kurerova K.
(Šternberk)
BLOKAŘ 3  
SMEČAŘ 3  
Pluhařová T.
(TJ Sokol Šternberk)
BLOKAŘ 4  
SMEČAŘ 4  
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Dudková M.
(TJ Sokol Šternberk)