UNIQA Extraliga muži 2021/2022


  • 09.10.2021 - 17:00

    Ústí n. L.

    Odolena Voda

    3 - 0

    25/20  30/28  25/21

  • 09.10.2021 - 17:00

    Beskydy

    VK Ostrava

  • 09.10.2021 - 18:00

    Lvi

    Brno

    0 - 3

    22/25  20/25  27/29

  • 09.10.2021 - 18:00

    Karlovarsko

    Č. Budějovice

    3 - 2

    25/18  22/25  24/26  25/19  15/11

  • 09.10.2021 - 19:00

    Příbram

    Liberec

    3 - 0

    25/21  25/22  25/22

  • 13.10.2021 - 18:00

    Kladno

    Lvi

    0 - 3

    23/25  21/25  21/25

  • 14.10.2021 - 17:00

    Zlín

    Beskydy

    1 - 3

    25/27  23/25  28/26  19/25

  • 18:00 

    Č. Budějovice

    VK Ostrava

  • 18:00 

    Kladno

    Beskydy

  • 18:00 

    Odolena Voda

    Lvi

  • 18:00 

    Liberec

    Ústí n. L.

  • 18:00 

    Karlovarsko

    Příbram

  • 18.10.2021 - 17:00

    Brno

    Zlín

  • 20.10.2021 - 18:00

    Odolena Voda

    Příbram

  • 21.10.2021 - 18:00

    Ústí n. L.

    Kladno

  • 23.10.2021 - 17:00

    Ústí n. L.

    Karlovarsko

  • 23.10.2021 - 17:00

    Zlín

    Odolena Voda

  • 23.10.2021 - 17:00

    Beskydy

    Brno

  • 23.10.2021 - 17:00

    VK Ostrava

    Kladno

  • 23.10.2021 - 19:00

    Příbram

    Č. Budějovice

    
09.10.2021 - 17:00

Ústí n. L.

Odolena Voda

3 - 0

25/20  30/28  25/21

09.10.2021 - 17:00

Beskydy

VK Ostrava

09.10.2021 - 18:00

Lvi

Brno

0 - 3

22/25  20/25  27/29

09.10.2021 - 18:00

Karlovarsko

Č. Budějovice

3 - 2

25/18  22/25  24/26  25/19  15/11

09.10.2021 - 19:00

Příbram

Liberec

3 - 0

25/21  25/22  25/22

13.10.2021 - 18:00

Kladno

Lvi

0 - 3

23/25  21/25  21/25

14.10.2021 - 17:00

Zlín

Beskydy

1 - 3

25/27  23/25  28/26  19/25

18:00 

Č. Budějovice

VK Ostrava

18:00 

Kladno

Beskydy

18:00 

Odolena Voda

Lvi

18:00 

Liberec

Ústí n. L.

18:00 

Karlovarsko

Příbram

18.10.2021 - 17:00

Brno

Zlín

20.10.2021 - 18:00

Odolena Voda

Příbram

21.10.2021 - 18:00

Ústí n. L.

Kladno

23.10.2021 - 17:00

Ústí n. L.

Karlovarsko

23.10.2021 - 17:00

Zlín

Odolena Voda

23.10.2021 - 17:00

Beskydy

Brno

23.10.2021 - 17:00

VK Ostrava

Kladno

23.10.2021 - 19:00

Příbram

Č. Budějovice

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#19

MarekZmrhal 6,33(19/3)

#23

PatrikIndra 5,69(74/13)

#1

MichalHrazdira 5,67(17/3)

#9

Rikvan Solkema 5,67(17/3)

#2

MatoušLank 5,5(11/2)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#4

JanVodička 2(2/1)

#16

MatoušDrahoňovský 1,33(4/3)

#9

LucasMadaloz 1(3/3)

#14

FilipStoilovic 0,71(5/7)

#0

MatyášToman 0,67(2/3)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#2

MatoušLank 2,5(5/2)

#3

RadekMach 1,5(6/4)

#20

AleksandarNedeljkovic 1,11(10/9)

#2

JakubJanečka 1(3/3)

#19

MarekZmrhal 1(3/3)

nejvíce bodující hráč(body)

#10

MarekMečiar 63

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

nejlepší blokař(bodové bloky)

#11

JosefPolák 8

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#4

RadekSuda 57 %(8/14)

#6

LeonidShchadilov 57 %(20/35)

#7

ShalevSaada 57 %(26/46)

#9

LucasMadaloz 55 %(6/11)

#4

JanVodička 50 %(3/6)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#12

GeorgeHobern 67 %(8/12)

#20

AleksandarNedeljkovic 67 %(20/30)

#9

Rikvan Solkema 63 %(15/24)

#1

MichalHrazdira 59 %(16/27)

#3

ThomasCarmody 58 %(14/24)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Schouten C.A.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 2  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Lank M.
(SKV Ústí nad Labem)

SMEČAŘ 2  
Drahoňovský M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 1  
Kristian T.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Pliasetskyi I.
(Lvi)
LIBERO 1  
Kořínek J.
(SKV Ústí nad Labem)
  • LIBERO 2  
    Jelen D.
    (Black Volley Beskydy)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Chancy G.
    (Odolena Voda)
  • BLOKAŘ 3  
    Mach R.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Trojanowicz L.
    (VK Euro Sitex Příbram)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Dvořák J.
    (VK Ostrava)
  • SMEČAŘ 3  
    Zmrhal M.
    (Volejbal Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Stoilovic F.
    (VK Jihostroj České Budějovice)

Pořadí

EX-M

EX-M 2021/2022 - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

ČEZ Karlovarsko

8

3

3

0

9

4

305

272

0

2

1

0

0

0

2,25

1,121

-

VK Jihostroj České Budějovice

4

1

0

1

2

3

102

115

0

0

0

1

0

0

0,67

0,887

-

SKV Ústí nad Labem

3

1

1

0

3

0

80

69

1

0

0

0

0

0

-

1,159

-

VK Euro Sitex Příbram

3

1

1

0

3

0

75

65

1

0

0

0

0

0

-

1,154

-

Volejbal Brno

3

1

1

0

3

0

79

69

1

0

0

0

0

0

-

1,145

-

Black Volley Beskydy

3

1

1

0

3

1

107

98

0

1

0

0

0

0

3,00

1,092

-

VK Lvi Praha

3

2

1

1

3

3

144

144

1

0

0

0

0

1

1,00

1,000

-

Kladno volejbal cz

3

2

1

1

3

4

166

166

0

1

0

0

0

1

0,75

1,000

-

Fatra Zlín

0

2

0

2

2

6

186

204

0

0

0

0

2

0

0,33

0,912

-

AERO Odolena Voda

0

2

0

2

1

6

163

180

0

0

0

0

1

1

0,17

0,906

-

VK Dukla Liberec

0

2

0

2

1

6

144

169

0

0

0

0

1

1

0,17

0,852

-

VK Ostrava

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




EX-M 2021/2022 - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-M 2021/2022 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

Black Volley Beskydy ()

Volejbal Brno ()

VK Jihostroj České Budějovice ()

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 2

3 - 1

Kladno volejbal cz ()

0 - 3

VK Dukla Liberec ()

VK Lvi Praha ()

0 - 3

AERO Odolena Voda ()

1 - 3

VK Ostrava ()

VK Euro Sitex Příbram ()

3 - 0

SKV Ústí nad Labem ()

3 - 0

Fatra Zlín ()

1 - 3

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Schouten C.A.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 2  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Lank M.
(SKV Ústí nad Labem)

SMEČAŘ 2  
Drahoňovský M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 1  
Kristian T.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Pliasetskyi I.
(Lvi)
LIBERO 1  
Kořínek J.
(SKV Ústí nad Labem)
  • LIBERO 2  
    Jelen D.
    (Black Volley Beskydy)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Chancy G.
    (Odolena Voda)
  • BLOKAŘ 3  
    Mach R.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Trojanowicz L.
    (VK Euro Sitex Příbram)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Dvořák J.
    (VK Ostrava)
  • SMEČAŘ 3  
    Zmrhal M.
    (Volejbal Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Stoilovic F.
    (VK Jihostroj České Budějovice)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Schouten C.A.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 2  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
SMEČAŘ 1  
Lank M.
(SKV Ústí nad Labem)

SMEČAŘ 2  
Drahoňovský M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 1  
Kristian T.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 1  
Pliasetskyi I.
(Lvi)
LIBERO 1  
Kořínek J.
(SKV Ústí nad Labem)
LIBERO 2  
Jelen D.
(Black Volley Beskydy)
NAHRÁVAČ 2  
Chancy G.
(Odolena Voda)
BLOKAŘ 3  
Mach R.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 3  
Zmrhal M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 4  
Trojanowicz L.
(VK Euro Sitex Příbram)
SMEČAŘ 4  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Dvořák J.
(VK Ostrava)