UNIQA Extraliga muži 2021/2022


  • 21.10.2021 - 18:00

    Ústí n. L.

    Kladno

    0 - 3

    21/25  27/29  22/25

  • 23.10.2021 - 17:00

    Ústí n. L.

    Karlovarsko

    0 - 3

    21/25  22/25  12/25

  • 23.10.2021 - 17:00

    Zlín

    Odolena Voda

    3 - 2

    21/25  12/25  25/17  25/22  15/13

  • 23.10.2021 - 17:00

    Beskydy

    Brno

    1 - 3

    13/25  21/25  25/21  22/25

  • 23.10.2021 - 17:00

    VK Ostrava

    Kladno

    1 - 3

    21/25  26/24  19/25  17/25

  • 23.10.2021 - 19:00

    Příbram

    Č. Budějovice

    0 - 3

    22/25  17/25  17/25

  • 25.10.2021 - 19:30

    Lvi

    Liberec

    3 - 1

    19/25  25/21  25/19  25/22

  • 18:30 

    Brno

    Ústí n. L.

  • 30.10.2021 - 16:00

    Brno

    VK Ostrava

  • 30.10.2021 - 17:00

    Příbram

    Ústí n. L.

  • 30.10.2021 - 17:00

    Č. Budějovice

    Kladno

  • 30.10.2021 - 18:00

    Odolena Voda

    Beskydy

  • 30.10.2021 - 18:00

    Liberec

    Zlín

  • 30.10.2021 - 18:00

    Karlovarsko

    Lvi

  • 04.11.2021 - 18:00

    Ústí n. L.

    Č. Budějovice

    
21.10.2021 - 18:00

Ústí n. L.

Kladno

0 - 3

21/25  27/29  22/25

23.10.2021 - 17:00

Ústí n. L.

Karlovarsko

0 - 3

21/25  22/25  12/25

23.10.2021 - 17:00

Zlín

Odolena Voda

3 - 2

21/25  12/25  25/17  25/22  15/13

23.10.2021 - 17:00

Beskydy

Brno

1 - 3

13/25  21/25  25/21  22/25

23.10.2021 - 17:00

VK Ostrava

Kladno

1 - 3

21/25  26/24  19/25  17/25

23.10.2021 - 19:00

Příbram

Č. Budějovice

0 - 3

22/25  17/25  17/25

25.10.2021 - 19:30

Lvi

Liberec

3 - 1

19/25  25/21  25/19  25/22

18:30 

Brno

Ústí n. L.

30.10.2021 - 16:00

Brno

VK Ostrava

30.10.2021 - 17:00

Příbram

Ústí n. L.

30.10.2021 - 17:00

Č. Budějovice

Kladno

30.10.2021 - 18:00

Odolena Voda

Beskydy

30.10.2021 - 18:00

Liberec

Zlín

30.10.2021 - 18:00

Karlovarsko

Lvi

04.11.2021 - 18:00

Ústí n. L.

Č. Budějovice

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#19

MarekZmrhal 5,91(65/11)

#23

PatrikIndra 5,4(108/20)

#16

GermanJohansen 5,27(79/15)

#10

MarekMečiar 5,11(97/19)

#7

LukášČeketa 4,6(92/20)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#16

MatoušDrahoňovský 0,75(6/8)

#23

PatrikIndra 0,7(14/20)

#14

FilipStoilovic 0,69(9/13)

#4

JanVodička 0,67(2/3)

#2

Casey AdamSchouten 0,54(7/13)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#20

AleksandarNedeljkovic 1,35(23/17)

#15

JakubIhnát 1,25(5/4)

#3

RadekMach 1,2(12/10)

#3

ThomasCarmody 0,86(18/21)

nejvíce bodující hráč(body)

#23

PatrikIndra 108

#10

MarekMečiar 97

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

nejlepší blokař(bodové bloky)

#3

RadekMach 12

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#15

LubomírMazoch 67 %(2/3)

#4

RadekSuda 49 %(30/61)

#3

MartinBöhm 48 %(52/108)

#9

LucasMadaloz 48 %(38/79)

#11

MartinKryštof 46 %(26/56)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#1

MichalHrazdira 57 %(43/75)

#20

AleksandarNedeljkovic 56 %(32/57)

#10

MarekMečiar 55 %(82/150)

#14

FilipStoilovic 54 %(26/48)

#2

Casey AdamSchouten 53 %(39/73)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Klajmon J.
(Volejbal Brno)
SMEČAŘ 1  
Shchadilov L.
(AERO Odolena Voda)

SMEČAŘ 2  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Fortuník O.
(Kladno)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
  • LIBERO 2  
    Kryštof M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    ()
  • BLOKAŘ 3  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • BLOKAŘ 4  
    Mach R.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Johansen G.
    (VK Euro Sitex Příbram)
  • SMEČAŘ 3  
    Zmrhal M.
    (Volejbal Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Vašina L.
    (ČEZ Karlovarsko)

Pořadí

EX-M

EX-M 2021/2022 - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

Kladno volejbal cz

12

5

4

1

12

5

419

374

2

2

0

0

0

1

2,40

1,120

-

ČEZ Karlovarsko

11

5

4

1

13

7

471

422

1

2

1

0

1

0

1,86

1,116

-

VK Jihostroj České Budějovice

10

4

3

1

11

3

324

253

3

0

0

1

0

0

3,67

1,281

-

Volejbal Brno

9

3

3

0

9

2

272

238

1

2

0

0

0

0

4,50

1,143

-

VK Lvi Praha

9

5

3

2

10

7

407

394

2

1

0

0

1

1

1,43

1,033

-

VK Euro Sitex Příbram

7

4

2

2

8

7

335

333

1

1

0

1

0

1

1,14

1,006

-

AERO Odolena Voda

6

5

2

3

9

12

465

480

0

1

1

1

1

1

0,75

0,969

-

Black Volley Beskydy

5

5

2

3

7

12

402

453

0

1

1

0

1

2

0,58

0,887

-

VK Ostrava

4

5

1

4

6

12

376

416

1

0

0

1

1

2

0,50

0,904

-

VK Dukla Liberec

3

4

1

3

5

9

306

320

1

0

0

0

2

1

0,56

0,956

-

SKV Ústí nad Labem

3

4

1

3

3

9

262

298

1

0

0

0

0

3

0,33

0,879

-

Fatra Zlín

2

5

1

4

6

14

420

478

0

0

1

0

3

1

0,43

0,879

-




EX-M 2021/2022 - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-M 2021/2022 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

Black Volley Beskydy ()

1 - 3

3 - 2

Volejbal Brno ()

3 - 1

VK Jihostroj České Budějovice ()

3 - 0

3 - 0

ČEZ Karlovarsko ()

3 - 2

3 - 1

1 - 3

Kladno volejbal cz ()

3 - 0

0 - 3

VK Dukla Liberec ()

3 - 0

VK Lvi Praha ()

0 - 3

3 - 1

3 - 0

AERO Odolena Voda ()

1 - 3

3 - 1

3 - 2

VK Ostrava ()

1 - 3

3 - 0

VK Euro Sitex Příbram ()

0 - 3

3 - 0

SKV Ústí nad Labem ()

0 - 3

0 - 3

3 - 0

Fatra Zlín ()

1 - 3

1 - 3

3 - 2

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Klajmon J.
(Volejbal Brno)
SMEČAŘ 1  
Shchadilov L.
(AERO Odolena Voda)

SMEČAŘ 2  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Fortuník O.
(Kladno)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
  • LIBERO 2  
    Kryštof M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    ()
  • BLOKAŘ 3  
    Kyjanica L.
    (Kladno volejbal cz)
  • BLOKAŘ 4  
    Mach R.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Johansen G.
    (VK Euro Sitex Příbram)
  • SMEČAŘ 3  
    Zmrhal M.
    (Volejbal Brno)
  • SMEČAŘ 4  
    Vašina L.
    (ČEZ Karlovarsko)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Indra P.
(ČEZ Karlovarsko)
BLOKAŘ 2  
Klajmon J.
(Volejbal Brno)
SMEČAŘ 1  
Shchadilov L.
(AERO Odolena Voda)

SMEČAŘ 2  
Stoilovic F.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Fortuník O.
(Kladno)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
LIBERO 2  
Kryštof M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
NAHRÁVAČ 2  
()
BLOKAŘ 3  
Kyjanica L.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 3  
Zmrhal M.
(Volejbal Brno)
BLOKAŘ 4  
Mach R.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 4  
Vašina L.
(ČEZ Karlovarsko)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Johansen G.
(VK Euro Sitex Příbram)