Český pohár muži 2021/2022


  • 26.01.2022 - 19:00

    Lvi

    Č. Budějovice

    2 - 3

    21/25  23/25  25/20  25/17  10/15

  • 01.02.2022 - 18:00

    Č. Budějovice

    Lvi

    
26.01.2022 - 19:00

Lvi

Č. Budějovice

2 - 3

21/25  23/25  25/20  25/17  10/15

01.02.2022 - 18:00

Č. Budějovice

Lvi

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#5

MartinHladík 5,29(74/14)

#4

RadekSuda 5,25(21/4)

#4

FilipKřesťan 5,11(46/9)

#9

LucasMadaloz 5(30/6)

#16

GermanJohansen 4,8(24/5)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#9

LucasMadaloz 1(6/6)

#5

VáclavKotas 0,85(11/13)

#6

DmytroDolgopolov 0,75(3/4)

#11

DavidJanků 0,75(3/4)

#11

LukášVašina 0,67(2/3)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#3

RadekMach 1,4(7/5)

#19

LubošBartůněk 1,2(6/5)

#5

AdamZajíček 1(3/3)

#5

JakubMotyčka 1(3/3)

#21

LukášKyjanica 1(4/4)

nejvíce bodující hráč(body)

#10

MarekMečiar 33

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

#15

PavelHorák 8

nejlepší blokař(bodové bloky)

#3

RadekMach 7

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#3

DanielPfeffer 67 %(6/9)

#14

MarcelLux 65 %(11/17)

#10

VáclavKopáček 61 %(17/28)

#23

MilosVemic 54 %(7/13)

#6

JiříKraffer 52 %(13/25)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#16

DanielŠulista 80 %(8/10)

#13

LukaszWiese 70 %(7/10)

#8

JakubUreš 67 %(4/6)

#23

PatrikIndra 67 %(10/15)

#11

LukášVašina 56 %(9/16)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Hladík M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 2  
Horák P.
(AERO Odolena Voda)
SMEČAŘ 1  
Janků D.
(VK Dukla Liberec)

SMEČAŘ 2  
Motyčka J.
(Black Volley Beskydy)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Keemink W.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
  • LIBERO 2  
    Kopáček V.
    (VK Dukla Liberec)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Piskáček O.
    (Č. Budějovice)
  • BLOKAŘ 3  
    Mach R.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Špulák P.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Křesťan F.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Licek M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Madaloz L.
    (VK Euro Sitex Příbram)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Hladík M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 2  
Horák P.
(AERO Odolena Voda)
SMEČAŘ 1  
Janků D.
(VK Dukla Liberec)

SMEČAŘ 2  
Motyčka J.
(Black Volley Beskydy)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Keemink W.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
  • LIBERO 2  
    Kopáček V.
    (VK Dukla Liberec)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Piskáček O.
    (Č. Budějovice)
  • BLOKAŘ 3  
    Mach R.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • BLOKAŘ 4  
    Špulák P.
    (Kladno volejbal cz)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Křesťan F.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Licek M.
    (VK Jihostroj České Budějovice)
  • SMEČAŘ 4  
    Madaloz L.
    (VK Euro Sitex Příbram)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Hladík M.
(AERO Odolena Voda)
BLOKAŘ 2  
Horák P.
(AERO Odolena Voda)
SMEČAŘ 1  
Janků D.
(VK Dukla Liberec)

SMEČAŘ 2  
Motyčka J.
(Black Volley Beskydy)
BLOKAŘ 1  
Nedeljkovic A.
(VK Lvi Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Keemink W.
(Karlovarsko)
LIBERO 1  
Pfeffer D.
(ČEZ Karlovarsko)
LIBERO 2  
Kopáček V.
(VK Dukla Liberec)
NAHRÁVAČ 2  
Piskáček O.
(Č. Budějovice)
BLOKAŘ 3  
Mach R.
(VK Jihostroj České Budějovice)
SMEČAŘ 3  
Licek M.
(VK Jihostroj České Budějovice)
BLOKAŘ 4  
Špulák P.
(Kladno volejbal cz)
SMEČAŘ 4  
Madaloz L.
(VK Euro Sitex Příbram)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Křesťan F.
(VK Dukla Liberec)