1. liga muži 2021/2022


  • 15.10.2021 - 18:00

    Lvi B

    Dobřichovice

    0 - 3

    15/25  20/25  16/25

  • 15.10.2021 - 18:00

    Plzeň

    Č. Budějovice B

    3 - 1

    27/25  24/26  25/19  25/20

  • 15.10.2021 - 19:00

    ČZU Praha

    Liberec B

    2 - 3

    19/25  25/19  25/20  21/25  12/15

  • 15.10.2021 - 19:00

    Bučovice

    Staré Město

    3 - 0

    25/23  25/9  25/17

  • 15.10.2021 - 19:00

    OU Ostrava

    Velké Meziříčí

    3 - 0

    26/24  25/21  25/15

  • 15.10.2021 - 19:30

    Benátky n. J.

    Česká Lípa

    3 - 0

    25/13  25/20  25/21

  • 11:00 

    OU Ostrava

    Tesla

  • 11:00 

    Č. Budějovice B

    Dobřichovice

  • 17:00 

    Benátky n. J.

    H. Králové

  • 17:00 

    Česká Lípa

    Liberec B

  • 18:00 

    Velké Meziříčí

    Staré Město

  • 18:00 

    Plzeň

    MFF Praha

  • 22.10.2021 - 18:00

    Dobřichovice

    Plzeň

  • 22.10.2021 - 18:00

    Staré Město

    OU Ostrava

  • 22.10.2021 - 19:00

    Tesla

    Bučovice

  • 22.10.2021 - 19:00

    Liberec B

    Benátky n. J.

  • 22.10.2021 - 19:00

    H. Králové

    ČZU Praha

  • 22.10.2021 - 19:00

    MFF Praha

    Lvi B

  • 23.10.2021 - 11:00

    Lvi B

    Plzeň

  • 23.10.2021 - 11:30

    Tesla

    Velké Meziříčí

  • 23.10.2021 - 16:30

    H. Králové

    Česká Lípa

  • 23.10.2021 - 17:00

    ČZU Praha

    Benátky n. J.

  • 23.10.2021 - 18:00

    Bučovice

    OU Ostrava

  • 23.10.2021 - 18:00

    MFF Praha

    Č. Budějovice B

    
15.10.2021 - 18:00

Lvi B

Dobřichovice

0 - 3

15/25  20/25  16/25

15.10.2021 - 18:00

Plzeň

Č. Budějovice B

3 - 1

27/25  24/26  25/19  25/20

15.10.2021 - 19:00

ČZU Praha

Liberec B

2 - 3

19/25  25/19  25/20  21/25  12/15

15.10.2021 - 19:00

Bučovice

Staré Město

3 - 0

25/23  25/9  25/17

15.10.2021 - 19:00

OU Ostrava

Velké Meziříčí

3 - 0

26/24  25/21  25/15

15.10.2021 - 19:30

Benátky n. J.

Česká Lípa

3 - 0

25/13  25/20  25/21

11:00 

OU Ostrava

Tesla

11:00 

Č. Budějovice B

Dobřichovice

17:00 

Benátky n. J.

H. Králové

17:00 

Česká Lípa

Liberec B

18:00 

Velké Meziříčí

Staré Město

18:00 

Plzeň

MFF Praha

22.10.2021 - 18:00

Dobřichovice

Plzeň

22.10.2021 - 18:00

Staré Město

OU Ostrava

22.10.2021 - 19:00

Tesla

Bučovice

22.10.2021 - 19:00

Liberec B

Benátky n. J.

22.10.2021 - 19:00

H. Králové

ČZU Praha

22.10.2021 - 19:00

MFF Praha

Lvi B

23.10.2021 - 11:00

Lvi B

Plzeň

23.10.2021 - 11:30

Tesla

Velké Meziříčí

23.10.2021 - 16:30

H. Králové

Česká Lípa

23.10.2021 - 17:00

ČZU Praha

Benátky n. J.

23.10.2021 - 18:00

Bučovice

OU Ostrava

23.10.2021 - 18:00

MFF Praha

Č. Budějovice B

Pořadí

1-M-A

1-M-B

1-M-C

Pořadí

1-M-A

1-M - skupina A 1. liga muži 2021/2022 - skupina A Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

TJ Sokol Dobřichovice

3

1

1

0

3

0

75

51

1

0

0

0

0

0

-

1,471

-

USK Slavia Plzeň

3

1

1

0

3

1

101

90

0

1

0

0

0

0

3,00

1,122

-

VK EGE České Budějovice

0

1

0

1

1

3

90

101

0

0

0

0

1

0

0,33

0,891

-

VK Lvi Praha B

0

1

0

1

0

3

51

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,680

-

VSK MFF UK Praha

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




1-M - skupina A 1. liga muži 2021/2022 - skupina A Standing Results Breakdown

Výsledky

1-M - skupina A

Hosté

Domácí

VK EGE České Budějovice ()

TJ Sokol Dobřichovice ()

VK Lvi Praha B ()

0 - 3

VSK MFF UK Praha ()

USK Slavia Plzeň ()

3 - 1

1-M-B

1-M - skupina B 1. liga muži 2021/2022 - skupina B Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Benátky nad Jizerou

3

1

1

0

3

0

75

54

1

0

0

0

0

0

-

1,389

-

VK Dukla Liberec B

2

1

1

0

3

2

104

102

0

0

1

0

0

0

1,50

1,020

-

TJ ČZU Praha

1

1

0

1

2

3

102

104

0

0

0

1

0

0

0,67

0,981

-

TJ Lokomotiva Česká Lípa

0

1

0

1

0

3

54

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,720

-

TJ Slavia Hradec Králové

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




1-M - skupina B 1. liga muži 2021/2022 - skupina B Standing Results Breakdown

Výsledky

1-M - skupina B

Hosté

Domácí

VK Benátky nad Jizerou ()

3 - 0

TJ Lokomotiva Česká Lípa ()

TJ ČZU Praha ()

2 - 3

TJ Slavia Hradec Králové ()

VK Dukla Liberec B ()

1-M-C

1-M - skupina C 1. liga muži 2021/2022 - skupina C Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

TJ Sokol Bučovice

3

1

1

0

3

0

75

49

1

0

0

0

0

0

-

1,531

-

USK Slávie OU - Volejbal Ostrava

3

1

1

0

3

0

76

60

1

0

0

0

0

0

-

1,267

-

TJ Spartak Velké Meziříčí

0

1

0

1

0

3

60

76

0

0

0

0

0

1

0,00

0,790

-

VSK Staré Město

0

1

0

1

0

3

49

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,653

-

Tesla

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




1-M - skupina C 1. liga muži 2021/2022 - skupina C Standing Results Breakdown

Výsledky

1-M - skupina C

Hosté

Domácí

TJ Sokol Bučovice ()

3 - 0

USK Slávie OU - Volejbal Ostrava ()

3 - 0

VSK Staré Město ()

Tesla ()

TJ Spartak Velké Meziříčí ()