Český pohár ženy 2021/2022


nejvíce bodující hráč(body / sety)

#15

KarolinaFricova 5,2(26/5)

#12

JzanasiaSweet 5(20/4)

#11

NikolaKvapilová 4,5(27/6)

#3

NikolaLátalová 4,43(31/7)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#18

SandraKotlabová 0,8(4/5)

#9

ZuzanaSepelova 0,8(4/5)

#8

EliškaKořínková 0,75(3/4)

#4

TerezaPluhařová 0,67(2/3)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#10

AndreaŠtrbová 1,33(4/3)

#16

LucieBlažková 1,2(6/5)

#0

AnhelinaDubianska 1(2/2)

#14

TerezaHrusecka 1(4/4)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#9

AdélaChevalierová 71 %(15/21)

#11

DenisaKulová 52 %(17/33)

#10

AndreaŠtrbová 50 %(7/14)

#11

SkarletaJančová 50 %(15/30)

#8

LucieŠulcová 48 %(15/31)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#14

TerezaHrusecka 50 %(7/14)

#12

JzanasiaSweet 49 %(17/35)

#16

LeonaNeumannová 47 %(8/17)

#14

KateřinaZemanová 47 %(8/17)

#12

AnnaŠirůčková 44 %(4/9)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kotlabová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Blažková L.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Sepelova Z.
(VK UP Olomouc)

SMEČAŘ 2  
Nečiporuka P.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 1  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Moreno B.G.E.
(Kr. Pole)
LIBERO 1  
Chevalierová A.
(VK Šelmy Brno)
  • LIBERO 2  
    Kulová D.
    (VK UP Olomouc)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Skrypak O.
    (Liberec)
  • BLOKAŘ 3  
    Hrusecka T.
    (VK Královo Pole)
  • BLOKAŘ 4  
    Brancuská M.
    (PVK Olymp Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kvapilová N.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Fricova K.
    (VK Prostějov)
  • SMEČAŘ 4  
    Bukovská M.
    (VK Královo Pole)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kotlabová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Blažková L.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Sepelova Z.
(VK UP Olomouc)

SMEČAŘ 2  
Nečiporuka P.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 1  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Moreno B.G.E.
(Kr. Pole)
LIBERO 1  
Chevalierová A.
(VK Šelmy Brno)
  • LIBERO 2  
    Kulová D.
    (VK UP Olomouc)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Skrypak O.
    (Liberec)
  • BLOKAŘ 3  
    Hrusecka T.
    (VK Královo Pole)
  • BLOKAŘ 4  
    Brancuská M.
    (PVK Olymp Praha)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kvapilová N.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Fricova K.
    (VK Prostějov)
  • SMEČAŘ 4  
    Bukovská M.
    (VK Královo Pole)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kotlabová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Blažková L.
(VK Dukla Liberec)
SMEČAŘ 1  
Sepelova Z.
(VK UP Olomouc)

SMEČAŘ 2  
Nečiporuka P.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 1  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Moreno B.G.E.
(Kr. Pole)
LIBERO 1  
Chevalierová A.
(VK Šelmy Brno)
LIBERO 2  
Kulová D.
(VK UP Olomouc)
NAHRÁVAČ 2  
Skrypak O.
(Liberec)
BLOKAŘ 3  
Hrusecka T.
(VK Královo Pole)
SMEČAŘ 3  
Fricova K.
(VK Prostějov)
BLOKAŘ 4  
Brancuská M.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 4  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)