UNIQA Extraliga ženy 2021/2022


EX-Z 2021/2022 - 2. část soutěže - play-off EX-Z 2021/2022 - 2. část soutěže - play-off Standing

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#11

NikolaKvapilová 5,02(547/109)

#11

KarinŠunderlíková 4,73(374/79)

#15

KarolinaFricova 4,69(690/147)

#11

LuciaHerdova 4,35(287/66)

#18

SandraKotlabová 4,13(508/123)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#9

ZuzanaSepelová 0,67(2/3)

#0

AdélaBorovcová 0,5(2/4)

#8

AnnaKomárková 0,48(46/95)

#10

GabrielaKopáčová 0,48(15/31)

#11

KarinŠunderlíková 0,48(38/79)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#14

TerezaHrušecká 0,82(112/137)

#1

ElenJedličková 0,76(89/117)

#11

NikolaKvapilová 0,67(73/109)

#16

MichaelaHadáčková 0,66(63/95)

nejvíce bodující hráč(body)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

nejlepší blokař(bodové bloky)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#15

KarolinaFricova 43 %(337/777)

#8

LucieŠulcová 42 %(180/429)

#0

ZuzanaKamasova 41 %(42/102)

#17

VeronikaDostálová 41 %(154/378)

#9

DanielaDigrinová 40 %(233/584)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#14

AleoscarBlanco Iriarte 100 %(10/10)

#12

AnnaŠirůčková 50 %(242/480)

#14

AleoscarBlanco Iriarte 49 %(248/502)

#8

PavlínaŠimáňová 49 %(261/529)

#14

TerezaHrušecká 46 %(214/468)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Zemanová K.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 1  
Fricova K.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 1  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Dubianska A.
(Liberec)
LIBERO 1  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Pluhařová T.
    (VK Šelmy Brno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pelikánová K.
    (Kr. Pole)
  • BLOKAŘ 3  
    Jedličková E.
    (TJ Ostrava)
  • BLOKAŘ 4  
    Koulisiani E.
    (VK Královo Pole)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Šunderlíková K.
    (VK Prostějov)
  • SMEČAŘ 3  
    Pavlíková D.
    (VK Královo Pole)
  • SMEČAŘ 4  
    Kojdová P.
    (VK Dukla Liberec)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Zemanová K.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 1  
Fricova K.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 1  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Dubianska A.
(Liberec)
LIBERO 1  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
  • LIBERO 2  
    Pluhařová T.
    (VK Šelmy Brno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pelikánová K.
    (Kr. Pole)
  • BLOKAŘ 3  
    Jedličková E.
    (TJ Ostrava)
  • BLOKAŘ 4  
    Koulisiani E.
    (VK Královo Pole)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Šunderlíková K.
    (VK Prostějov)
  • SMEČAŘ 3  
    Pavlíková D.
    (VK Královo Pole)
  • SMEČAŘ 4  
    Kojdová P.
    (VK Dukla Liberec)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)
BLOKAŘ 2  
Zemanová K.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 1  
Fricova K.
(VK Prostějov)

SMEČAŘ 2  
Bukovská M.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 1  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
NAHRÁVAČ 1  
Dubianska A.
(Liberec)
LIBERO 1  
Dostálová V.
(VK Dukla Liberec)
LIBERO 2  
Pluhařová T.
(VK Šelmy Brno)
NAHRÁVAČ 2  
Pelikánová K.
(Kr. Pole)
BLOKAŘ 3  
Jedličková E.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 3  
Pavlíková D.
(VK Královo Pole)
BLOKAŘ 4  
Koulisiani E.
(VK Královo Pole)
SMEČAŘ 4  
Kojdová P.
(VK Dukla Liberec)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Šunderlíková K.
(VK Prostějov)