UNIQA Extraliga ženy 2021/2022


  • 09.10.2021 - 17:00

    Prostějov

    Šelmy

    3 - 0

    25/19  25/20  27/25

  • 09.10.2021 - 17:00

    Olomouc

    Olymp

    1 - 3

    25/27  19/25  25/22  24/26

  • 09.10.2021 - 19:00

    Liberec

    Frýdek-Místek

    3 - 1

    19/25  25/16  25/15  25/12

  • 14.10.2021 - 17:00

    Olymp

    Šternberk

    3 - 0

    25/16  25/13  25/23

  • 14.10.2021 - 17:00

    Frýdek-Místek

    Šelmy

    2 - 3

    23/25  25/21  23/25  25/16  8/15

  • 14.10.2021 - 17:00

    Kr. Pole

    Prostějov

    3 - 0

    25/10  25/23  32/30

  • 14.10.2021 - 18:00

    Liberec

    Olomouc

    3 - 0

    25/22  25/19  25/23

  • 14.10.2021 - 18:00

    Přerov

    Ostrava

    0 - 3

    21/25  21/25  24/26

  • 17:00 

    Prostějov

    Přerov

  • 17:00 

    Frýdek-Místek

    Kr. Pole

  • 17:00 

    Olomouc

    Šelmy

  • 17:00 

    Šternberk

    Liberec

  • 17:00 

    Ostrava

    Olymp

  • 20.10.2021 - 18:00

    Šternberk

    Ostrava

  • 21.10.2021 - 18:00

    Olomouc

    Šternberk

  • 21.10.2021 - 18:00

    Kr. Pole

    Přerov

  • 23.10.2021 - 17:00

    Přerov

    Olymp

  • 23.10.2021 - 17:00

    Prostějov

    Frýdek-Místek

  • 23.10.2021 - 17:00

    Šelmy

    Šternberk

  • 23.10.2021 - 17:30

    Kr. Pole

    Olomouc

  • 23.10.2021 - 18:00

    Liberec

    Ostrava

    
09.10.2021 - 17:00

Prostějov

Šelmy

3 - 0

25/19  25/20  27/25

09.10.2021 - 17:00

Olomouc

Olymp

1 - 3

25/27  19/25  25/22  24/26

09.10.2021 - 19:00

Liberec

Frýdek-Místek

3 - 1

19/25  25/16  25/15  25/12

14.10.2021 - 17:00

Olymp

Šternberk

3 - 0

25/16  25/13  25/23

14.10.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

Šelmy

2 - 3

23/25  25/21  23/25  25/16  8/15

14.10.2021 - 17:00

Kr. Pole

Prostějov

3 - 0

25/10  25/23  32/30

14.10.2021 - 18:00

Liberec

Olomouc

3 - 0

25/22  25/19  25/23

14.10.2021 - 18:00

Přerov

Ostrava

0 - 3

21/25  21/25  24/26

17:00 

Prostějov

Přerov

17:00 

Frýdek-Místek

Kr. Pole

17:00 

Olomouc

Šelmy

17:00 

Šternberk

Liberec

17:00 

Ostrava

Olymp

20.10.2021 - 18:00

Šternberk

Ostrava

21.10.2021 - 18:00

Olomouc

Šternberk

21.10.2021 - 18:00

Kr. Pole

Přerov

23.10.2021 - 17:00

Přerov

Olymp

23.10.2021 - 17:00

Prostějov

Frýdek-Místek

23.10.2021 - 17:00

Šelmy

Šternberk

23.10.2021 - 17:30

Kr. Pole

Olomouc

23.10.2021 - 18:00

Liberec

Ostrava

nejvíce bodující hráč(body / sety)

#11

NikolaKvapilová 6,17(111/18)

#5

KarolinaFricova 4,92(64/13)

#0

ZuzanaSepelova 4,58(55/12)

#18

SandraKotlabová 4,5(54/12)

#10

AndreaŠtrbová 4(48/12)

nejlépe podávající hráč(esa na podání / sety)

#7

GvantsaUlumbelashvili 0,69(11/16)

#0

BriannaGardner 0,67(6/9)

#15

MagdalenaBukovská 0,58(7/12)

#8

DenisaPavlíková 0,54(7/13)

#12

AnetaBartošová 0,53(9/17)

nejlepší blokař(bodové bloky / sety)

#0

AleoscarBlanco Iriarte 0,92(11/12)

#0

KatarinaKormendyova 0,9(9/10)

#0

TerezaHrusecka 0,85(11/13)

#1

ElenJedličková 0,83(10/12)

#2

MichaelaDlouhá 0,78(7/9)

nejlépe podávající hráč(esa na podání)

příjem - pozitivní v %(excelentní příjem + pozitivní příjem) / všechny příjmy

#5

KarolinaFricova 45 %(39/87)

#11

LuciaHerdova 43 %(22/51)

#9

DanielaDigrinová 43 %(31/72)

#9

PetraNečiporuka 41 %(24/58)

#14

VeronikaPešková 41 %(40/97)

útok - bodový v %bodové útoky / všechny útoky

#14

KateřinaZemanová 56 %(23/41)

#11

NikolaKvapilová 52 %(91/175)

#0

AleoscarBlanco Iriarte 52 %(30/58)

#8

PavlínaŠimáňová 49 %(46/93)

#0

SimonaJelinkova 45 %(14/31)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kotlabová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Jedličková E.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 1  
Petrová M.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)

SMEČAŘ 2  
Kalhousová L.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Dlouhá M.
(Volejbal Přerov)
NAHRÁVAČ 1  
Kavková D.
(Frýdek-Místek)
LIBERO 1  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
  • LIBERO 2  
    Pešková V.
    (PVK Olymp Praha)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Štimac L.
    (Olomouc)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Zemanová K.
    (TJ Ostrava)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kvapilová N.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Štrbová A.
    (TJ Ostrava)
  • SMEČAŘ 4  
    Nová L.
    (VK Dukla Liberec)

Pořadí

EX-Z

EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže Standing
DružstvoBodyUtkáníSetyBodyVýsledkyPodíl setůPodíl bodůKontumace
  OdehranéVyhranéProhranéVyhranéProhranéVyhranéProhrané3-03-13-22-31-30-3   

VK Dukla Liberec

17

6

6

0

18

3

502

374

4

1

1

0

0

0

6,00

1,342

-

TJ Ostrava

13

5

5

0

15

6

498

431

1

2

2

0

0

0

2,50

1,156

-

PVK Olymp Praha

11

6

4

2

14

10

560

543

1

2

1

0

2

0

1,40

1,031

-

VK Prostějov

9

6

3

3

10

10

465

461

2

1

0

0

1

2

1,00

1,009

-

VK UP Olomouc

7

5

2

3

9

9

416

390

2

0

0

1

1

1

1,00

1,067

-

VK Královo Pole

7

5

2

3

11

11

473

481

1

0

1

2

1

0

1,00

0,983

-

VK Šelmy Brno

7

6

2

4

10

14

496

534

1

0

1

2

0

2

0,71

0,929

-

TJ Sokol Frýdek - Místek

7

6

2

4

10

14

486

537

0

2

0

1

2

1

0,71

0,905

-

TJ Sokol Šternberk

3

4

1

3

4

9

265

312

1

0

0

0

1

2

0,44

0,849

-

Volejbal Přerov

0

5

0

5

0

15

279

377

0

0

0

0

0

5

0,00

0,740

-




EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže Standing Results Breakdown

Výsledky

EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže

Hosté

Domácí

TJ Sokol Frýdek - Místek ()

0 - 3

3 - 1

1 - 3

2 - 3

VK Královo Pole ()

2 - 3

2 - 3

3 - 0

VK Dukla Liberec ()

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK UP Olomouc ()

1 - 3

PVK Olymp Praha ()

3 - 1

3 - 2

3 - 0

TJ Ostrava ()

3 - 2

3 - 1

Volejbal Přerov ()

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

VK Prostějov ()

3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK Šelmy Brno ()

2 - 3

TJ Sokol Šternberk ()

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kotlabová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Jedličková E.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 1  
Petrová M.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)

SMEČAŘ 2  
Kalhousová L.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Dlouhá M.
(Volejbal Přerov)
NAHRÁVAČ 1  
Kavková D.
(Frýdek-Místek)
LIBERO 1  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
  • LIBERO 2  
    Pešková V.
    (PVK Olymp Praha)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Štimac L.
    (Olomouc)
  • BLOKAŘ 3  
    Šimáňová P.
    (PVK Olymp Praha)
  • BLOKAŘ 4  
    Zemanová K.
    (TJ Ostrava)
  • DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
    Kvapilová N.
    (VK Dukla Liberec)
  • SMEČAŘ 3  
    Štrbová A.
    (TJ Ostrava)
  • SMEČAŘ 4  
    Nová L.
    (VK Dukla Liberec)

DREAM TEAM

DIAGONÁLNÍ HRÁČ 1  
Kotlabová S.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 2  
Jedličková E.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 1  
Petrová M.
(TJ Sokol Frýdek - Místek)

SMEČAŘ 2  
Kalhousová L.
(PVK Olymp Praha)
BLOKAŘ 1  
Dlouhá M.
(Volejbal Přerov)
NAHRÁVAČ 1  
Kavková D.
(Frýdek-Místek)
LIBERO 1  
Digrinová D.
(VK Královo Pole)
LIBERO 2  
Pešková V.
(PVK Olymp Praha)
NAHRÁVAČ 2  
Štimac L.
(Olomouc)
BLOKAŘ 3  
Šimáňová P.
(PVK Olymp Praha)
SMEČAŘ 3  
Štrbová A.
(TJ Ostrava)
BLOKAŘ 4  
Zemanová K.
(TJ Ostrava)
SMEČAŘ 4  
Nová L.
(VK Dukla Liberec)
DIAGONÁLNÍ HRÁČ 2  
Kvapilová N.
(VK Dukla Liberec)