UNIQA Extraliga muži 2021/2022

UNIQA Extraliga muži 2021/2022 - 1. část

select
EX-M 2021/2022 - 1. část soutěže EX-M - 1. část soutěže Matches

1.kolo

28.09.2021 - 14:30

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

28.09.2021 - 14:30

28.09.2021 - 14:30

Lvi

-

VK Ostrava

Kvarda Petr
Možnár Martin

28.09.2021 - 14:30

-

Lvi

VK Ostrava

28.09.2021 - 18:00

Sportovní hala

28.09.2021 - 18:00

28.09.2021 - 18:00

Odolena Voda

1 - 3

Karlovarsko

Spáčil Lukáš
Kubinec Jan

28.09.2021 - 18:00

1 - 3

Odolena Voda

Karlovarsko

14.10.2021 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

14.10.2021 - 17:00

14.10.2021 - 17:00

Zlín

1 - 3

Beskydy

Kovář, jun. Vlastimil
Grabovský Zdeněk

14.10.2021 - 17:00

1 - 3

Zlín

Beskydy

21.10.2021 - 18:00

Sportcentrum SLUNETA

21.10.2021 - 18:00

21.10.2021 - 18:00

Ústí n. L.

-

Kladno

Buchar Tomáš
Dušek Petr

21.10.2021 - 18:00

-

Ústí n. L.

Kladno

10.11.2021 - 18:00

sportovní hala Příbram

10.11.2021 - 18:00

10.11.2021 - 18:00

Příbram

-

Brno

Rychlík Dušan
Velinov Emil

10.11.2021 - 18:00

-

Příbram

Brno

22.12.2021 - 18:00

Dukla Liberec

22.12.2021 - 18:00

22.12.2021 - 18:00

Liberec

-

Č. Budějovice

Krtička Jan
Dmejchal Matěj

22.12.2021 - 18:00

-

Liberec

Č. Budějovice



2.kolo

02.10.2021 - 17:00

Hala míčových sportu

02.10.2021 - 17:00

02.10.2021 - 17:00

Karlovarsko

3 - 1

Liberec

Kvarda Petr
Buchar Tomáš

02.10.2021 - 17:00

3 - 1

Karlovarsko

Liberec

03.10.2021 - 19:00

Sportovní hala

03.10.2021 - 19:00

03.10.2021 - 19:00

Č. Budějovice

0 - 0

Beskydy

Velinov Emil
Možnár Martin

03.10.2021 - 19:00

0 - 0

Č. Budějovice

Beskydy

04.10.2021 - 17:00

Hala Sareza

04.10.2021 - 17:00

04.10.2021 - 17:00

VK Ostrava

-

Zlín

Dušek Petr
Buchar Tomáš

04.10.2021 - 17:00

-

VK Ostrava

Zlín

13.10.2021 - 18:00

Kladenská sportovní hala

13.10.2021 - 18:00

13.10.2021 - 18:00

Kladno

0 - 3

Lvi

Grabovský Zdeněk
Kovář, jun. Vlastimil

13.10.2021 - 18:00

0 - 3

Kladno

Lvi

20.10.2021 - 18:00

Sportovní hala

20.10.2021 - 18:00

20.10.2021 - 18:00

Odolena Voda

-

Příbram

Dmejchal Matěj
Kvarda Petr

20.10.2021 - 18:00

-

Odolena Voda

Příbram

28.10.2021 - 18:30

TJ Sokol Brno I

28.10.2021 - 18:30

28.10.2021 - 18:30

Brno

-

Ústí n. L.

Kubinec Jan
Spáčil Lukáš

28.10.2021 - 18:30

-

Brno

Ústí n. L.



3.kolo

07.10.2021 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

07.10.2021 - 17:00

07.10.2021 - 17:00

Zlín

1 - 3

Kladno

Buchar Tomáš
Velinov Emil

07.10.2021 - 17:00

1 - 3

Zlín

Kladno

09.10.2021 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

09.10.2021 - 17:00

09.10.2021 - 17:00

Ústí n. L.

3 - 0

Odolena Voda

Dušek Petr
Dmejchal Matěj

09.10.2021 - 17:00

3 - 0

Ústí n. L.

Odolena Voda

09.10.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

09.10.2021 - 17:00

09.10.2021 - 17:00

Beskydy

-

VK Ostrava

Činátl René
Kvarda Petr

09.10.2021 - 17:00

-

Beskydy

VK Ostrava

09.10.2021 - 18:00

Hala míčových sportu

09.10.2021 - 18:00

09.10.2021 - 18:00

Karlovarsko

3 - 2

Č. Budějovice

Krtička Jan
Rychlík Dušan

09.10.2021 - 18:00

3 - 2

Karlovarsko

Č. Budějovice

09.10.2021 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

09.10.2021 - 18:00

09.10.2021 - 18:00

Lvi

0 - 3

Brno

Kovář, jun. Vlastimil
Ištvanech Marián

09.10.2021 - 18:00

0 - 3

Lvi

Brno

09.10.2021 - 19:00

sportovní hala Příbram

09.10.2021 - 19:00

09.10.2021 - 19:00

Příbram

3 - 0

Liberec

Grabovský Zdeněk
Peloušek Jiří

09.10.2021 - 19:00

3 - 0

Příbram

Liberec



4.kolo

16.10.2021 - 18:00

Sportovní hala

16.10.2021 - 18:00

16.10.2021 - 18:00

Č. Budějovice

-

VK Ostrava

Krtička Jan
Poláček Jan

16.10.2021 - 18:00

-

Č. Budějovice

VK Ostrava

16.10.2021 - 18:00

Kladenská sportovní hala

16.10.2021 - 18:00

16.10.2021 - 18:00

Kladno

-

Beskydy

Možnár Martin
Spáčil Lukáš

16.10.2021 - 18:00

-

Kladno

Beskydy

16.10.2021 - 18:00

Sportovní hala

16.10.2021 - 18:00

16.10.2021 - 18:00

Odolena Voda

-

Lvi

Kovář, jun. Vlastimil
Slezák Jan

16.10.2021 - 18:00

-

Odolena Voda

Lvi

16.10.2021 - 18:00

Dukla Liberec

16.10.2021 - 18:00

16.10.2021 - 18:00

Liberec

-

Ústí n. L.

Činátl René
Kvarda Petr

16.10.2021 - 18:00

-

Liberec

Ústí n. L.

16.10.2021 - 18:00

Hala míčových sportu

16.10.2021 - 18:00

16.10.2021 - 18:00

Karlovarsko

-

Příbram

Velinov Emil
Hladišová Michaela

16.10.2021 - 18:00

-

Karlovarsko

Příbram

18.10.2021 - 17:00

TJ Sokol Brno I

18.10.2021 - 17:00

18.10.2021 - 17:00

Brno

-

Zlín

Rychlík Dušan
Činátl René

18.10.2021 - 17:00

-

Brno

Zlín



5.kolo

23.10.2021 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

Ústí n. L.

-

Karlovarsko

Činátl René
Rychlík Dušan

23.10.2021 - 17:00

-

Ústí n. L.

Karlovarsko

23.10.2021 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

Zlín

-

Odolena Voda

Spáčil Lukáš
Grabovský Zdeněk

23.10.2021 - 17:00

-

Zlín

Odolena Voda

23.10.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

Beskydy

-

Brno

Velinov Emil
Trumpeš Daniel

23.10.2021 - 17:00

-

Beskydy

Brno

23.10.2021 - 17:00

Hala Sareza

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

VK Ostrava

-

Kladno

Dmejchal Matěj
Možnár Martin

23.10.2021 - 17:00

-

VK Ostrava

Kladno

23.10.2021 - 19:00

sportovní hala Příbram

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

Příbram

-

Č. Budějovice

Dušek Petr
Buchar Tomáš

23.10.2021 - 19:00

-

Příbram

Č. Budějovice

25.10.2021 - 19:30

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

25.10.2021 - 19:30

25.10.2021 - 19:30

Lvi

-

Liberec

Kvarda Petr
Krtička Jan

25.10.2021 - 19:30

-

Lvi

Liberec



6.kolo

30.10.2021 - 17:00

Sportovní hala

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Č. Budějovice

-

Kladno

Činátl René
Horký Petr

30.10.2021 - 17:00

-

Č. Budějovice

Kladno

30.10.2021 - 17:00

TJ Sokol Brno I

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Brno

-

VK Ostrava

Možnár Martin
Spáčil Lukáš

30.10.2021 - 17:00

-

Brno

VK Ostrava

30.10.2021 - 17:00

sportovní hala Příbram

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Příbram

-

Ústí n. L.

Dmejchal Matěj
Kavala Tomáš

30.10.2021 - 17:00

-

Příbram

Ústí n. L.

30.10.2021 - 18:00

Sportovní hala

30.10.2021 - 18:00

30.10.2021 - 18:00

Odolena Voda

-

Beskydy

Grabovský Zdeněk
Gall Jakub

30.10.2021 - 18:00

-

Odolena Voda

Beskydy

30.10.2021 - 18:00

Dukla Liberec

30.10.2021 - 18:00

30.10.2021 - 18:00

Liberec

-

Zlín

Kovář, jun. Vlastimil
Velinov Emil

30.10.2021 - 18:00

-

Liberec

Zlín

30.10.2021 - 18:00

Hala míčových sportu

30.10.2021 - 18:00

30.10.2021 - 18:00

Karlovarsko

-

Lvi

Dušek Petr
Marschner Roman

30.10.2021 - 18:00

-

Karlovarsko

Lvi



7.kolo

04.11.2021 - 18:00

Sportcentrum SLUNETA

04.11.2021 - 18:00

04.11.2021 - 18:00

Ústí n. L.

-

Č. Budějovice

Rychlík Dušan
Dmejchal Matěj

04.11.2021 - 18:00

-

Ústí n. L.

Č. Budějovice

05.11.2021 - 18:00

Kladenská sportovní hala

05.11.2021 - 18:00

05.11.2021 - 18:00

Kladno

-

Brno

Velinov Emil
Kvarda Petr

05.11.2021 - 18:00

-

Kladno

Brno

06.11.2021 - 17:00

Sportovní hala Datart Zlín

06.11.2021 - 17:00

06.11.2021 - 17:00

Zlín

-

Karlovarsko

Spáčil Lukáš
Vachutka Milan

06.11.2021 - 17:00

-

Zlín

Karlovarsko

06.11.2021 - 17:00

Hala Sareza

06.11.2021 - 17:00

06.11.2021 - 17:00

VK Ostrava

-

Odolena Voda

Krtička Jan
Trumpeš Daniel

06.11.2021 - 17:00

-

VK Ostrava

Odolena Voda

06.11.2021 - 18:00

Unyp Aréna Sparta Praha Podvinný Mlýn

06.11.2021 - 18:00

06.11.2021 - 18:00

Lvi

-

Příbram

Gall Jakub
Slezák Jan

06.11.2021 - 18:00

-

Lvi

Příbram

06.11.2021 - 19:30

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

06.11.2021 - 19:30

06.11.2021 - 19:30

Beskydy

-

Liberec

Buchar Tomáš
Činátl René

06.11.2021 - 19:30

-

Beskydy

Liberec



8.kolo

13.11.2021 - 17:00

Sportcentrum SLUNETA

13.11.2021 - 17:00

13.11.2021 - 17:00

Ústí n. L.

-

Lvi

Grabovský Zdeněk
Kovář, jun. Vlastimil

13.11.2021 - 17:00

-

Ústí n. L.

Lvi

13.11.2021 - 18:00

Sportovní hala

13.11.2021 - 18:00

13.11.2021 - 18:00

Č. Budějovice

-

Brno

Spáčil Lukáš
Možnár Martin

13.11.2021 - 18:00

-

Č. Budějovice

Brno

13.11.2021 - 18:00

Sportovní hala

13.11.2021 - 18:00

13.11.2021 - 18:00

Odolena Voda

-

Kladno

Dmejchal Matěj
Krtička Jan

13.11.2021 - 18:00

-

Odolena Voda

Kladno

13.11.2021 - 18:00

Dukla Liberec

13.11.2021 - 18:00

13.11.2021 - 18:00

Liberec

-

VK Ostrava

Kvarda Petr
Velinov Emil

13.11.2021 - 18:00

-

Liberec

VK Ostrava

13.11.2021 - 18:00

Hala míčových sportu

13.11.2021 - 18:00

13.11.2021 - 18:00

Karlovarsko

-

Beskydy

Činátl René
Rychlík Dušan

13.11.2021 - 18:00

-

Karlovarsko

Beskydy

15.11.2021 - 17:00

sportovní hala Příbram

15.11.2021 - 17:00

15.11.2021 - 17:00

Příbram

-

Zlín

Dušek Petr
Buchar Tomáš

15.11.2021 - 17:00

-