Extraliga ženy 2023/2024

Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část

select
Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část soutěže Extraliga ženy 2023/2024 - 1. část soutěže Matches

1.kolo

24.10.2023 - 19:00

TJ Sokol Brno I

24.10.2023 - 19:00

24.10.2023 - 19:00

Šelmy

3 - 0

Olomouc

Trumpeš Daniel
Novák Miroslav

24.10.2023 - 19:00

3 - 0

Šelmy

Olomouc

26.10.2023 - 17:00

Hala míčových sportů

26.10.2023 - 17:00

26.10.2023 - 17:00

Ostrava

1 - 3

Liberec

Ištvanech Marián
Kubinec Jan

26.10.2023 - 17:00

1 - 3

Ostrava

Liberec

26.10.2023 - 18:00

PVK Olymp Praha

26.10.2023 - 18:00

26.10.2023 - 18:00

Olymp

3 - 0

Přerov

Krtička Jan
Činátl Dominik

26.10.2023 - 18:00

3 - 0

Olymp

Přerov

26.10.2023 - 18:00

Národní sportovní centrum

26.10.2023 - 18:00

26.10.2023 - 18:00

Prostějov

3 - 0

Frýdek - Místek

Spáčil Lukáš
Ostranský Tomáš

26.10.2023 - 18:00

3 - 0

Prostějov

Frýdek - Místek

19.11.2023 - 17:00

STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

19.11.2023 - 17:00

19.11.2023 - 17:00

K. Pole

3 - 2

Šternberk

Lenert Adam
Možnár Martin

19.11.2023 - 17:00

3 - 2

K. Pole

Šternberk



2.kolo

07.10.2023 - 17:00

Městská sportovní hala

07.10.2023 - 17:00

07.10.2023 - 17:00

Přerov

1 - 3

Liberec

Slezák Jan
Trumpeš Daniel

07.10.2023 - 17:00

1 - 3

Přerov

Liberec

07.10.2023 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

07.10.2023 - 17:00

07.10.2023 - 17:00

Šternberk

2 - 3

Ostrava

Kubinec Jan
Lenert Adam

07.10.2023 - 17:00

2 - 3

Šternberk

Ostrava

07.10.2023 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

07.10.2023 - 17:00

07.10.2023 - 17:00

Frýdek - Místek

3 - 2

K. Pole

Ištvanech Marián
Novák Miroslav

07.10.2023 - 17:00

3 - 2

Frýdek - Místek

K. Pole

07.10.2023 - 17:00

PVK Olymp Praha

07.10.2023 - 17:00

07.10.2023 - 17:00

Olymp

2 - 3

Olomouc

Nedbálek Alexander
Olt Jiří

07.10.2023 - 17:00

2 - 3

Olymp

Olomouc

07.10.2023 - 18:00

TJ Sokol Brno I

07.10.2023 - 18:00

07.10.2023 - 18:00

Šelmy

2 - 3

Prostějov

Peloušek Jiří
Hladišová Michaela

07.10.2023 - 18:00

2 - 3

Šelmy

Prostějov



3.kolo

14.10.2023 - 15:00

STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

14.10.2023 - 15:00

14.10.2023 - 15:00

K. Pole

0 - 3

Šelmy

Kavala Tomáš
Kubinec Jan

14.10.2023 - 15:00

0 - 3

K. Pole

Šelmy

14.10.2023 - 16:00

Dukla Liberec

14.10.2023 - 16:00

14.10.2023 - 16:00

Liberec

3 - 0

Šternberk

Koutník Patrik
Nedbálek Alexander

14.10.2023 - 16:00

3 - 0

Liberec

Šternberk

14.10.2023 - 17:00

UP Olomouc

14.10.2023 - 17:00

14.10.2023 - 17:00

Olomouc

3 - 0

Přerov

Hladišová Michaela
Ištvanech Marián

14.10.2023 - 17:00

3 - 0

Olomouc

Přerov

14.10.2023 - 17:00

Národní sportovní centrum

14.10.2023 - 17:00

14.10.2023 - 17:00

Prostějov

3 - 1

Olymp

Olt Jiří
Peloušek Jiří

14.10.2023 - 17:00

3 - 1

Prostějov

Olymp

14.10.2023 - 17:00

Hala míčových sportů

14.10.2023 - 17:00

14.10.2023 - 17:00

Ostrava

3 - 0

Frýdek - Místek

Slezák Jan
Ostranský Tomáš

14.10.2023 - 17:00

3 - 0

Ostrava

Frýdek - Místek



4.kolo

19.10.2023 - 17:00

Hala míčových sportů

19.10.2023 - 17:00

19.10.2023 - 17:00

Ostrava

1 - 3

Šelmy

Ostranský Tomáš
Kavala Tomáš

19.10.2023 - 17:00

1 - 3

Ostrava

Šelmy

20.10.2023 - 17:00

UP Olomouc

20.10.2023 - 17:00

20.10.2023 - 17:00

Olomouc

0 - 3

Prostějov

Novák Miroslav
Grabovský Zdeněk

20.10.2023 - 17:00

0 - 3

Olomouc

Prostějov

21.10.2023 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

21.10.2023 - 17:00

21.10.2023 - 17:00

Frýdek - Místek

0 - 3

Liberec

Olt Jiří
Slezák Jan

21.10.2023 - 17:00

0 - 3

Frýdek - Místek

Liberec

21.10.2023 - 17:00

PVK Olymp Praha

21.10.2023 - 17:00

21.10.2023 - 17:00

Olymp

3 - 0

K. Pole

Koutník Patrik
Hladišová Michaela

21.10.2023 - 17:00

3 - 0

Olymp

K. Pole

21.10.2023 - 19:00

Městská sportovní hala

21.10.2023 - 19:00

21.10.2023 - 19:00

Přerov

3 - 2

Šternberk

Kubinec Jan
Činátl Dominik

21.10.2023 - 19:00

3 - 2

Přerov

Šternberk



5.kolo

28.10.2023 - 16:00

Dukla Liberec

28.10.2023 - 16:00

28.10.2023 - 16:00

Liberec

3 - 0

Šelmy

Koutník Patrik
Olt Jiří

28.10.2023 - 16:00

3 - 0

Liberec

Šelmy

28.10.2023 - 17:00

Národní sportovní centrum

28.10.2023 - 17:00

28.10.2023 - 17:00

Prostějov

3 - 0

Přerov

Lenert Adam
Ištvanech Marián

28.10.2023 - 17:00

3 - 0

Prostějov

Přerov

28.10.2023 - 17:00

Hala míčových sportů

28.10.2023 - 17:00

28.10.2023 - 17:00

Ostrava

3 - 2

Olymp

Novák Miroslav
Trumpeš Daniel

28.10.2023 - 17:00

3 - 2

Ostrava

Olymp

28.10.2023 - 18:00

STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

28.10.2023 - 18:00

28.10.2023 - 18:00

K. Pole

2 - 3

Olomouc

Nedbálek Alexander
Ostranský Tomáš

28.10.2023 - 18:00

2 - 3

K. Pole

Olomouc

15.11.2023 - 18:00

Ecce Homo Šternberk

15.11.2023 - 18:00

15.11.2023 - 18:00

Šternberk

2 - 3

Frýdek - Místek

Ostranský Tomáš
Kubinec Jan

15.11.2023 - 18:00

2 - 3

Šternberk

Frýdek - Místek



6.kolo

02.11.2023 - 17:00

Městská sportovní hala

02.11.2023 - 17:00

02.11.2023 - 17:00

Přerov

3 - 1

Frýdek - Místek

Trumpeš Daniel
Slezák Jan

02.11.2023 - 17:00

3 - 1

Přerov

Frýdek - Místek

02.11.2023 - 17:30

PVK Olymp Praha

02.11.2023 - 17:30

02.11.2023 - 17:30

Olymp

3 - 0

Liberec

Činátl Dominik
Činátl René

02.11.2023 - 17:30

3 - 0

Olymp

Liberec

02.11.2023 - 18:00

Národní sportovní centrum

02.11.2023 - 18:00

02.11.2023 - 18:00

Prostějov

3 - 0

K. Pole

Ostranský Tomáš
Kovář, jun. Vlastimil

02.11.2023 - 18:00

3 - 0

Prostějov

K. Pole

02.11.2023 - 19:00

TJ Sokol Brno I

02.11.2023 - 19:00

02.11.2023 - 19:00

Šelmy

3 - 0

Šternberk

Peloušek Jiří
Olt Jiří

02.11.2023 - 19:00

3 - 0

Šelmy

Šternberk

08.11.2023 - 17:00

UP Olomouc

08.11.2023 - 17:00

08.11.2023 - 17:00

Olomouc

0 - 3

Ostrava

Kovář, jun. Vlastimil
Činátl Dominik

08.11.2023 - 17:00

0 - 3

Olomouc

Ostrava



7.kolo

04.11.2023 - 17:00

Městská sportovní hala

04.11.2023 - 17:00

04.11.2023 - 17:00

Přerov

1 - 3

K. Pole

Koutník Patrik
Hladišová Michaela

04.11.2023 - 17:00

1 - 3

Přerov

K. Pole

04.11.2023 - 17:00

Hala míčových sportů

04.11.2023 - 17:00

04.11.2023 - 17:00

Ostrava

0 - 3

Prostějov

Ostranský Tomáš
Slezák Jan

04.11.2023 - 17:00

0 - 3

Ostrava

Prostějov

04.11.2023 - 17:00

Dukla Liberec

04.11.2023 - 17:00

04.11.2023 - 17:00

Liberec

3 - 0

Olomouc

Vachutka Milan
Lenert Adam

04.11.2023 - 17:00

3 - 0

Liberec

Olomouc

04.11.2023 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

04.11.2023 - 17:00

04.11.2023 - 17:00

Šternberk

1 - 3

Olymp

Novák Miroslav
Peloušek Jiří

04.11.2023 - 17:00

1 - 3

Šternberk

Olymp

04.11.2023 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

04.11.2023 - 17:00

04.11.2023 - 17:00

Frýdek - Místek

0 - 3

Šelmy

Kubinec Jan
Trumpeš Daniel

04.11.2023 - 17:00

0 - 3

Frýdek - Místek

Šelmy



8.kolo

11.11.2023 - 17:00

PVK Olymp Praha

11.11.2023 - 17:00

11.11.2023 - 17:00

Olymp

3 - 1

Frýdek - Místek

Vachutka Milan
Lenert Adam

11.11.2023 - 17:00

3 - 1

Olymp

Frýdek - Místek

11.11.2023 - 17:00

UP Olomouc

11.11.2023 - 17:00

11.11.2023 - 17:00

Olomouc

1 - 3

Šternberk

Olt Jiří
Koutník Patrik

11.11.2023 - 17:00

1 - 3

Olomouc

Šternberk

11.11.2023 - 17:00

Národní sportovní centrum

11.11.2023 - 17:00

11.11.2023 - 17:00

Prostějov

2 - 3

Liberec

Hladišová Michaela
Slezák Jan

11.11.2023 - 17:00

2 - 3

Prostějov

Liberec

11.11.2023 - 18:00

Městská sportovní hala

11.11.2023 - 18:00

11.11.2023 - 18:00

Přerov

0 - 3

Šelmy

Ištvanech Marián
Novák Miroslav

11.11.2023 - 18:00

0 - 3

Přerov

Šelmy

11.11.2023 - 19:30

STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

11.11.2023 - 19:30

11.11.2023 - 19:30

K. Pole

2 - 3

Ostrava

Trumpeš Daniel
Dmejchal Matěj

11.11.2023 - 19:30

2 - 3

K. Pole

Ostrava



9.kolo

12.10.2023 - 18:00

Ecce Homo Šternberk

12.10.2023 - 18:00

12.10.2023 - 18:00

Šternberk

0 - 3

Prostějov

Lenert Adam
Grabovský Zdeněk

12.10.2023 - 18:00

0 - 3

Šternberk

Prostějov

18.11.2023 - 16:00

Dukla Liberec

18.11.2023 - 16:00

18.11.2023 - 16:00

Liberec

3 - 0

K. Pole

Hladišová Michaela
Vachutka Milan

18.11.2023 - 16:00

3 - 0

Liberec

K. Pole

18.11.2023 - 17:00

Hala míčových sportů

18.11.2023 - 17:00

18.11.2023 - 17:00

Ostrava

3 - 0

Přerov

Lenert Adam
Peloušek Jiří

18.11.2023 - 17:00

3 - 0

Ostrava

Přerov

18.11.2023 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

18.11.2023 - 17:00

18.11.2023 - 17:00

Frýdek - Místek

2 - 3

Olomouc

Možnár Martin
Ostranský Tomáš

18.11.2023 - 17:00

2 - 3

Frýdek - Místek

Olomouc

18.11.2023 - 18:30

TJ Sokol Brno I

18.11.2023 - 18:30

18.11.2023 - 18:30

Šelmy

3 - 0

Olymp

Koutník Patrik
Novák Miroslav

18.11.2023 - 18:30

3 - 0

Šelmy