UNIQA Extraliga ženy 2021/2022

UNIQA Extraliga ženy 2021/2022 - 1. část

select
EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže EX-Z 2021/2022 - 1. část soutěže Matches

1.kolo

25.09.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

25.09.2021 - 17:00

25.09.2021 - 17:00

Olymp

3 - 2

Šelmy

Ištvanech Marián
Slezák Jan

25.09.2021 - 17:00

3 - 2

Olymp

Šelmy

25.09.2021 - 17:00

Národní sportovní centrum

25.09.2021 - 17:00

25.09.2021 - 17:00

Prostějov

3 - 0

Šternberk

Kavala Tomáš
Novák Miroslav

25.09.2021 - 17:00

3 - 0

Prostějov

Šternberk

25.09.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

25.09.2021 - 17:00

25.09.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

0 - 3

Olomouc

Horký Petr
Vachutka Milan

25.09.2021 - 17:00

0 - 3

Frýdek-Místek

Olomouc

25.09.2021 - 18:00

Dukla Liberec

25.09.2021 - 18:00

25.09.2021 - 18:00

Liberec

3 - 0

Přerov

Marschner Roman
Činátl Dominik

25.09.2021 - 18:00

3 - 0

Liberec

Přerov

25.09.2021 - 18:00

Městská hala míčových sportů

25.09.2021 - 18:00

25.09.2021 - 18:00

Kr. Pole

2 - 3

Ostrava

Hladišová Michaela
Pítr Vítězslav

25.09.2021 - 18:00

2 - 3

Kr. Pole

Ostrava



2.kolo

30.09.2021 - 17:00

Městská sportovní hala

30.09.2021 - 17:00

30.09.2021 - 17:00

Přerov

0 - 3

Olomouc

Slezák Jan
Kavala Tomáš

30.09.2021 - 17:00

0 - 3

Přerov

Olomouc

30.09.2021 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

30.09.2021 - 17:00

30.09.2021 - 17:00

Šternberk

1 - 3

Frýdek-Místek

Ištvanech Marián
Peloušek Jiří

30.09.2021 - 17:00

1 - 3

Šternberk

Frýdek-Místek

30.09.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

30.09.2021 - 17:00

30.09.2021 - 17:00

Ostrava

3 - 1

Prostějov

Vachutka Milan
Grabovský Zdeněk

30.09.2021 - 17:00

3 - 1

Ostrava

Prostějov

30.09.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

30.09.2021 - 17:00

30.09.2021 - 17:00

Olymp

3 - 1

Kr. Pole

Trumpeš Daniel
Lenert Adam

30.09.2021 - 17:00

3 - 1

Olymp

Kr. Pole

30.09.2021 - 18:00

Dukla Liberec

30.09.2021 - 18:00

30.09.2021 - 18:00

Liberec

3 - 0

Šelmy

Poláček Jan
Hladišová Michaela

30.09.2021 - 18:00

3 - 0

Liberec

Šelmy



3.kolo

02.10.2021 - 17:00

Městská sportovní hala

02.10.2021 - 17:00

02.10.2021 - 17:00

Přerov

0 - 3

Šelmy

Vachutka Milan
Spáčil Lukáš

02.10.2021 - 17:00

0 - 3

Přerov

Šelmy

02.10.2021 - 17:00

Národní sportovní centrum

02.10.2021 - 17:00

02.10.2021 - 17:00

Prostějov

3 - 1

Olymp

Kubinec Jan
Trumpeš Daniel

02.10.2021 - 17:00

3 - 1

Prostějov

Olymp

02.10.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

02.10.2021 - 17:00

02.10.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

1 - 3

Ostrava

Nedbálek Alexander
Poláček Jan

02.10.2021 - 17:00

1 - 3

Frýdek-Místek

Ostrava

02.10.2021 - 18:30

Městská hala míčových sportů

02.10.2021 - 18:30

02.10.2021 - 18:30

Kr. Pole

2 - 3

Liberec

Peloušek Jiří
Marschner Roman

02.10.2021 - 18:30

2 - 3

Kr. Pole

Liberec

21.10.2021 - 18:00

UP Olomouc

21.10.2021 - 18:00

21.10.2021 - 18:00

Olomouc

-

Šternberk

Možnár Martin
Horký Petr

21.10.2021 - 18:00

-

Olomouc

Šternberk



4.kolo

07.10.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

07.10.2021 - 17:00

07.10.2021 - 17:00

Ostrava

3 - 2

Olomouc

Trumpeš Daniel
Peloušek Jiří

07.10.2021 - 17:00

3 - 2

Ostrava

Olomouc

07.10.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

07.10.2021 - 17:00

07.10.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

3 - 1

Olymp

Možnár Martin
Spáčil Lukáš

07.10.2021 - 17:00

3 - 1

Frýdek-Místek

Olymp

07.10.2021 - 18:00

Městská sportovní hala

07.10.2021 - 18:00

07.10.2021 - 18:00

Přerov

0 - 3

Šternberk

Hladišová Michaela
Dušek Petr

07.10.2021 - 18:00

0 - 3

Přerov

Šternberk

07.10.2021 - 18:00

Dukla Liberec

07.10.2021 - 18:00

07.10.2021 - 18:00

Liberec

3 - 0

Prostějov

Dmejchal Matěj
Nedbálek Alexander

07.10.2021 - 18:00

3 - 0

Liberec

Prostějov

07.10.2021 - 19:00

TJ Sokol Brno I

07.10.2021 - 19:00

07.10.2021 - 19:00

Šelmy

2 - 3

Kr. Pole

Kavala Tomáš
Ištvanech Marián

07.10.2021 - 19:00

2 - 3

Šelmy

Kr. Pole



5.kolo

09.10.2021 - 17:00

Národní sportovní centrum

09.10.2021 - 17:00

09.10.2021 - 17:00

Prostějov

3 - 0

Šelmy

Možnár Martin
Hladišová Michaela

09.10.2021 - 17:00

3 - 0

Prostějov

Šelmy

09.10.2021 - 17:00

UP Olomouc

09.10.2021 - 17:00

09.10.2021 - 17:00

Olomouc

1 - 3

Olymp

Marschner Roman
Poláček Jan

09.10.2021 - 17:00

1 - 3

Olomouc

Olymp

09.10.2021 - 19:00

Dukla Liberec

09.10.2021 - 19:00

09.10.2021 - 19:00

Liberec

3 - 1

Frýdek-Místek

Slezák Jan
Kavala Tomáš

09.10.2021 - 19:00

3 - 1

Liberec

Frýdek-Místek

20.10.2021 - 18:00

Ecce Homo Šternberk

20.10.2021 - 18:00

20.10.2021 - 18:00

Šternberk

-

Ostrava

Trumpeš Daniel
Jusič Alen

20.10.2021 - 18:00

-

Šternberk

Ostrava

21.10.2021 - 18:00

Městská hala míčových sportů - stará hala

21.10.2021 - 18:00

21.10.2021 - 18:00

Kr. Pole

-

Přerov

Nedbálek Alexander
Velinov Emil

21.10.2021 - 18:00

-

Kr. Pole

Přerov



6.kolo

14.10.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

14.10.2021 - 17:00

14.10.2021 - 17:00

Olymp

3 - 0

Šternberk

Hladišová Michaela
Koutník Patrik

14.10.2021 - 17:00

3 - 0

Olymp

Šternberk

14.10.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

14.10.2021 - 17:00

14.10.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

2 - 3

Šelmy

Peloušek Jiří
Horký Petr

14.10.2021 - 17:00

2 - 3

Frýdek-Místek

Šelmy

14.10.2021 - 17:00

Městská hala míčových sportů

14.10.2021 - 17:00

14.10.2021 - 17:00

Kr. Pole

3 - 0

Prostějov

Slezák Jan
Zimmermann Tomáš

14.10.2021 - 17:00

3 - 0

Kr. Pole

Prostějov

14.10.2021 - 18:00

Městská sportovní hala

14.10.2021 - 18:00

14.10.2021 - 18:00

Přerov

0 - 3

Ostrava

Ištvanech Marián
Trumpeš Daniel

14.10.2021 - 18:00

0 - 3

Přerov

Ostrava

14.10.2021 - 18:00

Dukla Liberec

14.10.2021 - 18:00

14.10.2021 - 18:00

Liberec

3 - 0

Olomouc

Poláček Jan
Nedbálek Alexander

14.10.2021 - 18:00

3 - 0

Liberec

Olomouc



7.kolo

16.10.2021 - 17:00

Národní sportovní centrum

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

Prostějov

-

Přerov

Vachutka Milan
Marschner Roman

16.10.2021 - 17:00

-

Prostějov

Přerov

16.10.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

-

Kr. Pole

Kavala Tomáš
Trumpeš Daniel

16.10.2021 - 17:00

-

Frýdek-Místek

Kr. Pole

16.10.2021 - 17:00

UP Olomouc

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

Olomouc

-

Šelmy

Kubinec Jan
Ištvanech Marián

16.10.2021 - 17:00

-

Olomouc

Šelmy

16.10.2021 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

Šternberk

-

Liberec

Dmejchal Matěj
Peloušek Jiří

16.10.2021 - 17:00

-

Šternberk

Liberec

16.10.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

Ostrava

-

Olymp

Grabovský Zdeněk
Horký Petr

16.10.2021 - 17:00

-

Ostrava

Olymp



8.kolo

23.10.2021 - 17:00

Městská sportovní hala

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

Přerov

-

Olymp

Horký Petr
Kovář, jun. Vlastimil

23.10.2021 - 17:00

-

Přerov

Olymp

23.10.2021 - 17:00

TJ Sokol Brno I

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

Šelmy

-

Šternberk

Nedbálek Alexander
Marschner Roman

23.10.2021 - 17:00

-

Šelmy

Šternberk

23.10.2021 - 17:00

Národní sportovní centrum

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

Prostějov

-

Frýdek-Místek

Hladišová Michaela
Slezák Jan

23.10.2021 - 17:00

-

Prostějov

Frýdek-Místek

23.10.2021 - 17:30

Městská hala míčových sportů - stará hala

23.10.2021 - 17:30

23.10.2021 - 17:30

Kr. Pole

-

Olomouc

Kavala Tomáš
Ištvanech Marián

23.10.2021 - 17:30

-

Kr. Pole

Olomouc

23.10.2021 - 18:00

Dukla Liberec

23.10.2021 - 18:00

23.10.2021 - 18:00

Liberec

-

Ostrava

Krtička Jan
Jusič Alen

23.10.2021 - 18:00

-

Liberec

Ostrava



9.kolo

28.10.2021 - 17:00

ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek

28.10.2021 - 17:00

28.10.2021 - 17:00

Frýdek-Místek

-

Přerov

Kavala Tomáš
Velinov Emil

28.10.2021 - 17:00

-

Frýdek-Místek

Přerov

28.10.2021 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

28.10.2021 - 17:00

28.10.2021 - 17:00

Šternberk

-

Kr. Pole

Horký Petr
Vachutka Milan

28.10.2021 - 17:00

-

Šternberk

Kr. Pole

28.10.2021 - 17:00

Hala míčových sportů

28.10.2021 - 17:00

28.10.2021 - 17:00

Ostrava

-

Šelmy

Gall Jakub
Zimmermann Tomáš

28.10.2021 - 17:00

-

Ostrava

Šelmy

28.10.2021 - 17:00

PVK Olymp Praha

28.10.2021 - 17:00

28.10.2021 - 17:00

Olymp

-

Liberec

Marschner Roman
Poláček Jan

28.10.2021 - 17:00

-

Olymp

Liberec

18.12.2021 - 17:00

UP Olomouc

18.12.2021 - 17:00

18.12.2021 - 17:00

Olomouc

-

Prostějov


18.12.2021 - 17:00

-

Olomouc

Prostějov



10.kolo

30.10.2021 - 17:00

Městská sportovní hala

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Přerov

-

Liberec

Vachutka Milan
Slezák Jan

30.10.2021 - 17:00

-

Přerov

Liberec

30.10.2021 - 17:00

TJ Sokol Brno I

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Šelmy

-

Olymp

Rychlík Dušan
Poláček Jan

30.10.2021 - 17:00

-

Šelmy

Olymp

30.10.2021 - 17:00

Ecce Homo Šternberk

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Šternberk

-

Prostějov

Ištvanech Marián
Hladišová Michaela

30.10.2021 - 17:00

-

Šternberk

Prostějov